IX Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kwiatkowski Michał wejherowo Bieg Główny opłacono on-line
2 Klebba Mariusz Mrzezino Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego
3 Baranowska Sandra Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
4 Boike Grzegorz Rumia Bieg Główny opłacono on-line
5 KAZIMIROWA OLGA KALISZ Bieg Główny opłacono on-line
6 Hohn Tadeusz Toruń Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego niestowarzyszony
7 Kozak Karol Gdynia Bieg Główny Energy Club Triathlon Team opłacono on-line
8 Schumik Alena Brest Bieg Główny Brest
9 Ivanenka Dima Gomel Bieg Główny Gomel
10 Slavenski Ilya Gomel Bieg Główny Gomel
11 Rydarowicz Robert Warszawa Bieg Główny niestowarzyszony
12 Litzbarski Marek Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
13 Osiński Ryszard Malbork Bieg Główny Active Malbork
14 Prusalowicz Jerzy Płock Bieg Główny opłacono on-line
15 Sławiński Jakub Straszyn Bieg Główny opłacono on-line
16 Dzik Michał Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
17 Kaminski Tomasz Gdynia Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
18 Sosnowski Wiesław Gniszewo Bieg Główny opłacono on-line
19 Roman Elwart Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego LKS ZIEMI PUCKIEJ opłacono
20 Struk Edmund Swarzewo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
21 Siemiński Jerzy Gdańsk Bieg Główny ARCON opłacono on-line
22 Kreja Łukasz Tczew Bieg Główny Biegający Tczew opłacono on-line
23 Pankiewicz Mariola Gdańsk Bieg Główny Bornholm Runners opłacono on-line
24 Kuchnowski Karol Werblinia Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego 4FUN TEAM opłacono on-line
25 Glembin Aleksander Mrzezino Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Drużyna Szpiku opłacono on-line
26 Iveruk Mykhaylo Rivne Bieg Główny LKB Rudnik opłacono on-line
27 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego LZS Łebcz opłacono
28 Nowicki Artur Malczyce Bieg Główny Pomorski Team Biegowy opłacono on-line
29 Kozłów Wojciech Gdańsk Bieg Główny LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
30 Smykowska Marzena Gdynia Bieg Główny Biegowi Wariaci opłacono on-line
31 Wirkus Piotr Gdynia Bieg Główny BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
32 Gąsiorek Tomasz Brzoza Bieg Główny Brzoza Biega opłacono on-line
33 FARBICKA-ŻYWICA Paulina Bydgoszcz Bieg Główny Brzoza Biega opłacono on-line
34 Mattik Damian Sopot Bieg Główny opłacono on-line
35 Żywica Adam Bydgoszcz Bieg Główny Brzoza Biega opłacono on-line
36 Kamiński Bartosz Gdynia Bieg Główny NO PASARAN opłacono on-line
37 Kokosza Aleksander Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
38 STEMPNIAK Zbigniew HEL Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
39 Paczoska Krzysztof Rumia Bieg Główny opłacono on-line
40 Czarnecka Anna Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
41 Przybylski Sobiesław Dębogórze Bieg Główny DW#43 opłacono on-line
42 JARSKA HANNA DĘBOGÓRZE Bieg Główny DW#43 opłacono on-line
43 Kowalewski Dominik Rumia Bieg Główny opłacono on-line
44 Damaszk Małgorzata Warszkowo Bieg Główny opłacono on-line
45 Pieper Anita Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
46 Pieper Sebastian Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
47 Rynkiewicz Dariusz Dębogórze Bieg Główny opłacono on-line
48 Kamiński Zbigniew Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
49 Buczkowski Damian Władysławowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
50 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg Główny PROCAR Gdynia opłacono on-line
51 Czylkowski Arkadiusz Strzelno Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
52 Bojke Łukasz Gościcino Bieg Główny opłacono on-line
53 Wolszon Sławomir Połczyno Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
54 Kornowski Paweł Mosty Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Cukiernictwo Formella opłacono on-line
55 Gaffke Krzysztof Słupsk Bieg Główny W.P.K SŁOŃ TEAM opłacono on-line
56 Czerniak Robert Mosty Bieg Główny UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK Lębork opłacono on-line
57 Groenwald Dariusz Połczyno Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego ISKRA Połczyno opłacono on-line
58 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
59 Borski Adam Wejherowo Bieg Główny 42.194 Wejherowo opłacono on-line
60 Maksyś Ryszard Pierwoszyno Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
61 Gaffke Jarosław Brzyno Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego BRZYNO Team opłacono on-line
62 Krotowski Grzegorz USTKA Bieg Główny TUPOT USTKA opłacono on-line
63 Hubert Jakub Pogórze Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego 1wtravel.pl opłacono on-line
64 Stawarska Elżbieta Toruń Bieg Główny opłacono on-line
65 Hatłas Adam Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
66 Tessmar Olaf Mrzezino Bieg Główny opłacono on-line
67 Kuta Krystyna Serock Bieg Główny LUKS Serock opłacono on-line
68 Wojtowicz Marcin Gdynia Bieg Główny BBL Bałtyk Gdynia opłacono on-line
69 Konieczki Dariusz Wejherowo Bieg Główny Pomorski Team Biegowy opłacono on-line
70 Grabowska Mariola Sopot Bieg Główny KS Pidrina Gdynia opłacono on-line
71 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg Główny opłacono on-line
72 Dydymska Monika Rumia Bieg Główny opłacono on-line
73 Lompert Andrzej Elblag Bieg Główny opłacono on-line
74 Romanowska Beata Gdynia Bieg Główny Run Vegan Team opłacono on-line
75 WABNIC JAN GDAŃSK Bieg Główny niestowarzyszony opłacono on-line
76 Łuchniak Tamara Mosty Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
77 Łuchniak Zbigniew Mosty Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
78 Prus Adam Puck Bieg Główny Almatur opłacono on-line
79 JAKUSZ PRZEMYSŁAW WEJHEROWO Bieg Główny opłacono on-line
80 Ksok Mirosław Wrocław Bieg Główny
81 Bareła Rafał Rumia Bieg Główny opłacono on-line
82 Zubkiewicz Juliusz Gdańsk Bieg Główny Jacwing Płaska opłacono on-line
83 Skrzypczak Kinga Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
84 Skrzypczak Marcin Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
85 Jóskowska Beata Hel Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Rekowo Biega opłacono on-line
86 Szarmach Łukasz Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
87 Plewiński Rafał Gdynia Bieg Główny MAMY TO! opłacono on-line
88 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg Główny LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
89 Kołomyjski Andrzej Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
90 Andryskowski Marek Lębork Bieg Główny opłacono on-line
91 ŚWIERCZ JACEK WARSZAWA Bieg Główny Byledobiec Anin opłacono on-line
92 Świercz Iwona Warszawa Bieg Główny Byledobiec Anin opłacono on-line
93 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
94 Ruta Maciej Łódź Bieg Główny opłacono on-line
95 Urban Witold Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
96 Horbaczewski Mariusz Gdańsk Bieg Główny
97 Pawelski Marek Gdynia Bieg Główny OSNiP WP opłacono on-line
98 Majna Kazimierz Gdynia Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
99 Łyś Daniel Reda Bieg Główny NYPEL REDA opłacono on-line
100 Okołotowicz Sebastian Słupsk Bieg Główny opłacono on-line


Wyświetleń: 22534

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ