Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gurzęda Eryk | Rumia | START | |||
2 | Gurzęda Kacper | Rumia | START | |||
3 | Gurzęda Jan | Reda | START | |||
4 | Gurzęda Aleksandra | Reda | START | |||
5 | Kreczyńska Zuzanna | Gdańsk | START | Drużyna Niedźwiadka | ||
6 | Kreczyński Maksym | Gdańsk | START | Drużyna Niedźwiadka | ||
7 | Formella Julia | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
8 | Schmidt Sebastian | Połczyno | START | opłacono | ||
9 | Lewandowski Igor | Gdynia | START | SP 21 | opłacono | |
10 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | START | Szkoła Podstawowa nr 40 | ||
11 | ŚCIECHOWICZ Maria | GDYNIA | START | Szkoła Podstawowa nr 46 Gdynia | opłacono | |
12 | Zajfert Filip | Gdańsk | START | opłacono | ||
13 | Zajfert Karol | Gdańsk | START | opłacono | ||
14 | Benka Jakub | Goręczyno | START | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | opłacono | |
15 | Armatowski Maciej | Połęczyno | START | SP Egiertowo | opłacono | |
16 | Singer Kacper | Egiertowo | START | SP Egiertowo | opłacono | |
17 | Godula Jagoda | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
18 | Kowalczyk Julia | Lębork | START | SP nr 8 Lębork | opłacono | |
19 | Mroczek Liwia | Warszawa | START | Alakiernia | opłacono | |
20 | Skrzoska Klaudia | GDYNIA | START | Szkoła 47 GDYNIA DĄBROWA | opłacono | |
21 | Marat Agnieszka | Gdynia | START | SP 31 Gdynia | opłacono | |
22 | Marat Grzegorz | Gdynia | START | UKS Cisowa SP 31 Gdynia | opłacono | |
23 | Przybylska Dominika | Stobno | START | Gimnazjum nr 2 | opłacono | |
24 | Dułak Konrad | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono | |
25 | Pawłowska Paulina | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono | |
26 | Pawłowska Patrycja | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono | |
27 | Pobłocka Amelia | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono | |
28 | Wica Maciej | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono | |
29 | Zblewski Piotr | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono | |
30 | Radtke Anna | Bytów | START | SP2 Bytów | opłacono | |
31 | Brylowski Bartosz | Szklana | START | opłacono | ||
32 | Pelowski Radosław | Szklana | START | opłacono | ||
33 | Pelowski Fabian | Szklana | START | opłacono | ||
34 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | START | opłacono | ||
35 | Godula Natalia | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
36 | Hermann Oliwia | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
37 | Leżański Karol | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
38 | Zając Kacper | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
39 | Buszman Wiktoria | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
40 | Waleśkiewicz Natalia | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
41 | Buśko Mateusz | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
42 | Konkol Adrianna | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
43 | Stelmach Zuzanna | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
44 | Papke Marcel | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
45 | Szczepaniak Konrad | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
46 | Ranachowska Kinga | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
47 | Gajda Maria | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
48 | Śmiechowska Weronika | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
49 | Zając Weronika | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
50 | Białas Konrad | Gdynia | START | gim 19 | opłacono | |
51 | Białas Oliver | Gdynia | START | sp 47 | opłacono | |
52 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | START | ESS Rumia | opłacono | |
53 | Konkol Hubert | Kąpino | START | opłacono | ||
54 | Bizon Marianna | Borkowo | START | opłacono | ||
55 | Czaja Daniel | Stężyca | START | ZKiW w Stężycy | opłacono | |
56 | Lewańczyk Natalia | Stężyca | START | ZKiW w Stężycy | opłacono | |
57 | Piernicki Arkadiusz | Mirachowo | START | Gimnazjum w Szopie | opłacono | |
58 | Labuda Andrzej | Szopa | START | Gimnazjum w Szopie | opłacono | |
59 | Radecka-Mikulicz Nikola | Dąbrowa | START | KKSWN | opłacono | |
60 | Radecki-Mikulicz Daniel | Dąbrowa | START | SP Miszewo | opłacono | |
61 | Ciechanowska Lena | Kartuzy | START | SP2 Kartuzy | opłacono | |
62 | Lemańczyk Michał | Gdańsk | START | opłacono | ||
63 | Lemańczyk Piotr | Gdańsk | START | SP 14 Gdańsk | opłacono | |
64 | Damps Martyna | Skrzeszewo | START | opłacono | ||
65 | Krosnowska Anna | Puck | START | Cel Dobra Forma | opłacono | |
66 | Krefta Roksana | Kłosowo | START | Szkoła podstawowa Czeczewo | opłacono | |
67 | Sikora Dawid | Gdynia | START | SP31 Gdynia | ||
68 | Sikora Patrycja | Gdynia | START | LKS Zorza Gdynia | ||
69 | Strongowski Patryk | Mirachowo | START | SP Mirachowo | opłacono | |
70 | Strongowski Nikodem | Mirachowo | START | Gimnazjum w Szopie | opłacono | |
71 | Lewandrowska Magdalena | Rumia | START | MTM Team | opłacono | |
72 | Niedźwiedzka Amelia | Borcz | START | Dream Team | opłacono | |
73 | PAŁUBA Wiktoria | Rozewie | START | SP Jastrzębia Góra | opłacono | |
74 | Młyńska Nadia | Mojusz | START | opłacono | ||
75 | Młyński Kacper | Mojusz | START | opłacono | ||
76 | Młyński Daniel | Mojusz | START | opłacono | ||
77 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | START | SJSP Lębork | opłacono | |
78 | Halk Ida | Gdynia | START | SP. nr 35 - LKS ZORZA Gdynia | ||
79 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | START | opłacono | ||
80 | Heland Grzegorz | Gdańsk | START | Sp.24 Gdańsk | opłacono | |
81 | Półrola Leon | Banino | START | |||
82 | Gawron Agata | Bytów | START | SP nr 1 w Bytowie | opłacono | |
83 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | START | |||
84 | Szymichowski Marcin | Gdańsk | START |
Wyświetleń: 9164