Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zaleska Julia | Banino | START | SP BANINO | opłacono | |
2 | Reszke Bartosz | Robakowo | START | opłacono | ||
3 | Kreft Zuzanna | Robakowo | START | opłacono | ||
4 | Kreft Wiktoria | Robakowo | START | opłacono | ||
5 | Klasa Jakub | Mściszewice | START | opłacono | ||
6 | Cynkiel Danusia | Gdynia | START | opłacono | ||
7 | Armatowski Maciej | Połęczyno | START | SP Egiertowo | opłacono | |
8 | Singer Kacper | Egiertowo | START | SP Egiertowo | opłacono | |
9 | Zając Kacper | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
10 | Zając Weronika | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
11 | Formela Julia | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
12 | Leżański Karol | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
13 | Papke Marcel | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
14 | Buszman Wiktoria | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
15 | Godula Jagoda | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
16 | Godula Natalia | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
17 | Waleśkiewicz Natalia | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
18 | Frątczak Amanda | Rumia | START | LKS ZORZA GDYNIA | opłacono | |
19 | Śmiechowska Weronika | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
20 | Buśko Mateusz | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
21 | Szczepaniak Konrad | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
22 | Ranachowska Kinga | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
23 | Hermann Oliwia | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
24 | Konkol Adrianna | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | opłacono | |
25 | Falkowska Emilia | Straszyn | START | opłacono | ||
26 | Hebanowski Marek | Gdynia | START | 2016 | ||
27 | Hebanowski Filip | Gdynia | START | 2007 | ||
28 | Platta Bartosz | Lublewo | START | ZKPiG Kolbudy | opłacono | |
29 | Stolarski Mateusz | Gdańsk | START | opłacono | ||
30 | Hatłas Filip | Gdynia | START | opłacono | ||
31 | Hatłas Julia | Gdynia | START | opłacono | ||
32 | Jakubowski Tomasz | |Gdańsk | START | |||
33 | Polejowski Przemysław | Nowa Huta | START | Gimnazjum w Szopie | opłacono | |
34 | Kula Karol | Gdynia | START | SP6 Gdynia | ||
35 | |Szpek Tomasz | |Gdańsk | START | opłacono | ||
36 | |Szpek Piotr | |Gdańsk | START | opłacono | ||
37 | Krefta Roksana | Kłosowo | START | Szkoła podstawowa Czeczewo | ||
38 | Gumkowski Szymon | Gdańsk | START | opłacono | ||
39 | Gumkowska Alicja | Gdańsk | START | opłacono | ||
40 | Bawor Kacper | Bielkówko | START | opłacono | ||
41 | Brunka Amelia | Brusy | START | Przedszkole nr1 w Brusach | opłacono | |
42 | Brunka Stanisław | Brusy | START | Przedszkole nr1 w Brusach | opłacono | |
43 | Pestka Alan | Brusy | START | szkoła Podstawowa w Brusach | opłacono | |
44 | Pestka Maksymilian | Brusy | START | szkoła Podstawowa w Brusach | opłacono | |
45 | Przybylska Dominika | Stobno | START | Gimnazjum nr 2 | opłacono | |
46 | Konkol Krystian | Sierakowice | START | opłacono | ||
47 | Konkol Agata | Sierakowice | START | opłacono | ||
48 | Benka Jakub | Goręczyno | START | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | opłacono | |
49 | Ciechanowska Lena | Kartuzy | START | SP2 Kartuzy | opłacono | |
50 | Gronda Szymon | Szklana | START | opłacono | ||
51 | Pelowski Radosław | Szklana | START | opłacono | ||
52 | Pelowski Fabian | Szklana | START | opłacono | ||
53 | Damps Martyna | Skrzeszewo | START | opłacono | ||
54 | Gnyba Oskar | Stężyca | START | ZKiW w Stężycy | opłacono | |
55 | Białas Konrad | Gdynia | START | gim 19 | opłacono | |
56 | Białas Oliver | Gdynia | START | sp 47 | opłacono | |
57 | Konkol Hubert | Kąpino | START | opłacono | ||
58 | Radecka-Mikulicz Nikola | Dąbrowa | START | Kordas-Stępska Wycena Nieruchomości | opłacono | |
59 | Radecki-Mikulicz Daniel | Dąbrowa | START | SP Miszewo | opłacono | |
60 | Sitarczuk Lena | Gdańsk | START | Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku | opłacono | |
61 | Sitarczuk Krzysztof | Gdańsk | START | Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku | opłacono | |
62 | ŻABIEŁOWICZ MILENA | REDA | START | SP Nr 3 w REDZIE | opłacono | |
63 | RUTKOWSKA Agnieszka | Słupsk | START | opłacono | ||
64 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | START | Szkoła Podstawowa nr 40 | ||
65 | Lewańczyk Natalia | Stężyca | START | ZKiW w Stężycy | opłacono | |
66 | Czaja Daniel | Stężyca | START | ZKiW w Stężycy | opłacono | |
67 | Kaczkowska Katarzyna | Straszyn | START | ComplexSports Team | opłacono | |
68 | Sikora Dawid | Gdynia | START | SP31 Gdynia | opłacono | |
69 | Sikora Patrycja | Gdynia | START | LKS Zorza Gdynia | opłacono | |
70 | Hinc Hubert | Żukowo-Borkowo | START | Szkoła podstawowa Borkowo | ||
71 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | START | PESS Rumia | opłacono | |
72 | Marat Agnieszka | Gdynia | START | SP 31 Gdynia | opłacono | |
73 | Marat Grzegorz | Gdynia | START | UKS Cisowa SP 31 Gdynia | opłacono | |
74 | Niedźwiedzka Amelia | Borcz | START | Drużyna Niedźwiadka | opłacono | |
75 | Młyński Daniel | Mojusz | START | opłacono | ||
76 | Młyński Kacper | Mojusz | START | opłacono | ||
77 | Młyńska Nadia | Mojusz | START | opłacono | ||
78 | Piernicki Arkadiusz | Mirachowo | START | Gimnazjum w Szopie | opłacono | |
79 | Labuda Andrzej | Szopa | START | Gimnazjum w Szopie | opłacono | |
80 | Strongowski Patryk | Mirachowo | START | SP Mirachowo | opłacono | |
81 | Strongowski Nikodem | Mirachowo | START | Gimnazjum w Szopie | opłacono | |
82 | PAŁUBA Wiktoria | Rozewie | START | SP Jastrzębia Góra | opłacono | |
83 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | START | SJSP Lębork | opłacono | |
84 | Halk Ida | Gdynia | START | SP. nr 35 - LKS ZORZA Gdynia | opłacono | |
85 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | START | |||
86 | Heland Grzegorz | Gdańsk | START | Sp.24 Gdańsk | opłacono | |
87 | Gawron Agata | Bytów | START | SP nr 1 w Bytowie | opłacono | |
88 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | START | |||
89 | Szymichowski Marcin | Gdańsk | START |
Wyświetleń: 9721