Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gawrysiak Aleksander | Borkowo | START | |||
2 | Gurzęda Eryk | Rumia | START | |||
3 | Chmurzyńska Oliwia | Stężyca | START | ZKiW Klukowa Huta | opłacono | |
4 | Gurzęda Kacper | Rumia | START | opłacono | ||
5 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | START | Szkoła Podstawowa nr 40 | opłacono | |
6 | Hermann Emilia | UKS Ekoludek | START | Szczenurze | ||
7 | Tomczuk Lidia | Pępowo | START | |||
8 | Strongowski Fabian | Mirachowo | START | opłacono | ||
9 | Hermann Oliwia | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
10 | Formela Julia | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
11 | Leżański Karol | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
12 | Skrzoska Klaudia | GDYNIA | START | Szkoła Podstawowa 47 GDYNIA | ||
13 | Radtke Anna | Bytów | START | SP 2 w Bytowie | ||
14 | Przybylska Dominika | Stobno | START | Gimnazjum w Stobnie | opłacono | |
15 | Trela Anna | Żuromino | START | ZKiW w Klukowej hucie | opłacono | |
16 | Trela Paulina | Żuromino | START | ZKiW w Klukowej hucie | opłacono | |
17 | Formela Amelia | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono | |
18 | Pawłowska Paulina | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono | |
19 | Pawłowska Patrycja | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono | |
20 | Pobłocka Amelia | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono | |
21 | Dułak Konrad | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono | |
22 | Kniter Tymoteusz | bukowina | START | ZS kamienica Królewska | opłacono | |
23 | wójtowicz Nina | bukowina | START | ZS kamienica Królewska | opłacono | |
24 | Młyński Daniel | Mojusz | START | opłacono | ||
25 | Konkol Agata | Sierakowice | START | opłacono | ||
26 | Konkol Krystian | Sierakowice | START | opłacono | ||
27 | Młyński Kacper | Mojusz | START | opłacono | ||
28 | Młyńska Nadia | Mojusz | START | opłacono | ||
29 | Bizon Marianna | Borkowo | START | STO II | opłacono | |
30 | PAŁUBA Wiktoria | Rozewie | START | SP Jastrzębia Góra | opłacono | |
31 | Radecki-Mikulicz Daniel | Dąbrowa | START | SP Miszewo | ||
32 | Radecka-Mikulicz Nikola | Dąbrowa | START | Kordas-Stępska Wycena Nieruchomości | opłacono | |
33 | Sikora Patrycja | Gdynia | START | LKS Zorza Gdynia | ||
34 | Sikora Dawid | Gdynia | START | SP31 Gdynia | ||
35 | Czaja Filip | Kiełpino | START | opłacono | ||
36 | Czaja Szymon | Kiełpino | START | opłacono | ||
37 | Polejowski Przemysław | Nowa Huta | START | Gimnazjum w Szopie | opłacono | |
38 | Strongowski Patryk | Mirachowo | START | Gimnazjum w Szopie | opłacono | |
39 | Piernicki Arkadiusz | Mirachowo | START | Gimnazjum w Szopie | opłacono | |
40 | Strongowski Nikodem | Mirachowo | START | Gimnazjum w Szopie | opłacono | |
41 | Białas Konrad | Gdynia | START | LO IX | opłacono | |
42 | Białas Oliver | Gdynia | START | sp 47 | opłacono | |
43 | ŻABIEŁOWICZ MILENA | REDA | START | SP Nr 3 w REDZIE | ||
44 | Gurzęda Jan | Reda | START | Sp 2 | opłacono | |
45 | Gurzęda Jakub | Reda | START | SP w Redzie | opłacono | |
46 | Krefta Roksana | Kłosowo | START | Sp Czeczewo | opłacono | |
47 | Ciechanowska Lena | Kartuzy | START | SP2 Kartuzy | ||
48 | Czaja Daniel | Stężyca | START | ZKiW w Stężycy | opłacono | |
49 | Gnyba Oskar | Stężyca | START | ZKiW w Stężycy | opłacono | |
50 | Lewańczyk Natalia | Stężyca | START | ZKiW w Stężycy | opłacono | |
51 | Damps Martyna | Skrzeszewo | START | opłacono | ||
52 | Marat Agnieszka | Gdynia | START | SP 31 Gdynia | opłacono | |
53 | Marat Grzegorz | Gdynia | START | UKS Cisowa Gdynia SP 31 | opłacono | |
54 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | START | SJSP Lębork | ||
55 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | START | PESS Rumia | opłacono | |
56 | Singer Kacper | Egiertowo | START | Szkoła Podstawowa w Egiertowie | opłacono | |
57 | Kulesza Hubert | Gdynia | START | Przedszkole Misie Tulisie Gdynia | ||
58 | Kowalik Maja | Rumia | START | |||
59 | Halk Ida | Gdynia | START | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 GDYNIA - LKS ZORZA Gdynia | opłacono | |
60 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | START | LKS Zorza Gdynia | ||
61 | Tymon Bałdyga | Reda | START | |||
62 | Miłosz Bałdyga | Reda | START | |||
63 | Gazarkiewicz Dorota | Rumia | START | |||
64 | Gazarkiewicz Oliwia | Rumia | START | sp nr 6 | ||
65 | Gawron Agata | Bytów | START | SP nr 1 w Bytowie | opłacono | |
66 | Heland Grzegorz | Gdańsk | START | Sp.24 Gdańsk | ||
67 | Dragan Blanka | Gdynia | START | |||
68 | Salwowski Kacper | Gdynia | START | Jaś i Małgosia |
Wyświetleń: 10712