Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | STREFA CZASOWA: | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tatrocki Daniel | Orłowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | RuNforFuN | L | < 00h:39m | opłacono on-line |
2 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
3 | Albecki Tomasz | Wejherowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
4 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
5 | Ambroziak Krzysztof | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Blue Media Team | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
6 | ANDRZEJEWSKA Dorota | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
7 | Apanasewicz Magda | Pruszcz Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Iron Woman Trójmiasto | S | 01h:00m - 01h:09m | |
8 | Augustowska Alicja | Gdańska | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
9 | Bachórz Agata | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Reaktywuj się w maratonie | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
10 | Bagiński Tomasz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | < 00h:39m | opłacono on-line | |
11 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Radość Biegania | M | < 00h:39m | opłacono on-line |
12 | Banczerowski Krzysztof | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | allIN | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
13 | Baranowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | 2h59min.pl | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
14 | Baranowska Sandra | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
15 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | < 00h:39m | opłacono on-line | |
16 | Baranowski Adam | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | 2h59min.pl | M | < 00h:39m | opłacono on-line |
17 | Barański Jakub | gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
18 | Bednarek Krzysztof | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
19 | Beladzed Vita | Gdansk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | > 01h:10m | opłacono on-line | |
20 | Bieliński Tomasz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Sanbao | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
21 | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XL | < 00h:39m | opłacono on-line | |
22 | Boba Daria | Polanka Wielka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
23 | Boris Aneta | Elbląg | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Biegowych Wariatów | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
24 | Borkowski Jerzy | gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
25 | Borski Adam | Wejherowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | 42.195 Wejherowo | L | < 00h:39m | opłacono on-line |
26 | Boryna Jarek | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
27 | Boryna-Złota Ola | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
28 | Brój Ryszard | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
29 | Brzuszkiewicz Zuza | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
30 | Buczyński Paweł | Trąbki Małe | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
31 | Bujak Justyna | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Run Pro Sport | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
32 | Bulatova Galyna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | > 01h:10m | opłacono on-line | |
33 | Buszman Krzysztof | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
34 | Butowt Krzysztof | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
35 | Być Anita | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ReAktywuj się w Maratonie | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
36 | Charytoniuk Mirosław | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | MAG-MA Kolektyw Sportowy | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
37 | Chmielowski Michał | Juszkowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Górskie Pędziwiatry | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
38 | Chmurzyński MaRcin | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XL | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
39 | Cholewiński Tomasz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
40 | CHOŚCIŃSKI PIOTR | TORUŃ | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
41 | Chronowski Waldemar | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | DUDYCZ team | S | < 00h:39m | opłacono on-line |
42 | Chyliński Adam | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
43 | Chyliński Krzysztof | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Into the wild! | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
44 | Chyła Agnieszka | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
45 | Cichoń Maciej | Reda | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | < 00h:39m | ||
46 | Cichowska Joanna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
47 | Cieśnik Karolina | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
48 | Cudnowski Leszek | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | biegambowarto.pl | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
49 | Czapiewski Andrzej | GDYNIA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | biegamyrazem.pl | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
50 | Czaplińska Natalia | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
51 | Czarnobaj Martyna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
52 | Czarzasty Dariusz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | BBMLW + HSR | XL | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
53 | Czekaj Łukasz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | < 00h:39m | opłacono on-line | |
54 | Czernecki Ludwik | Gdańsk-Borkowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
55 | Czernia Jerzy | Straszyn | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XXL | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
56 | Czerwinski Wojtek | Gdansk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Polish Commando | S | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
57 | DALECKA KAROLINA | GDYNIA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
58 | Dalkowska Joanna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
59 | Dargacz Artur | GDYNIA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | MARCOPOL RUNNING TEAM | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
60 | Dembek Marek | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
61 | Dobrzeniecki Rafał | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Iron Woman Trójmiasto | XL | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
62 | dombrzalski bartosz | gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | < 00h:39m | opłacono on-line | |
63 | DOMIŃCZAK DARIUSZ | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
64 | Domżalska Wioletta | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Parkrun Rumia | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
65 | Duch Marek | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | GForces | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
66 | Duljas Kamil | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
67 | Durzynska Alicja Durzynska | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
68 | Dutkiewicz Krzysztof | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Riviera Brzeźnieńska | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
69 | Dziemian-Paczkowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
70 | Dziwisz Marek | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
71 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Straszyn Biega | S | 00h:50m - 00h:59m | |
72 | Ellwardt Arkadiusz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XXL | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
73 | Erdmann Agnieszka | Reda | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
74 | Ewald Grzegorz | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | GForces | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
75 | Filipowicz Tomasz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej | M | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line |
76 | Filipowicz Wojciech | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
77 | Flis Kamila | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Eter-MEd | S | > 01h:10m | opłacono on-line |
78 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | DCT Drużyna Biegowa | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
79 | Galiński Marcin | Suchy Dwór | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | WYMIATACZE | XXL | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
80 | Gapska Anna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
81 | Gapski Mateusz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Grupa biegowa 65 | S | < 00h:39m | opłacono on-line |
82 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | zbyszekbiega | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
83 | Garrison Jeff | Gdansk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XL | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
84 | Gawlik Janusz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | MSPiR | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
85 | Gawroński Piotr | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
86 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | BHMW_GDYNIA | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
87 | GAŁĘZA SŁAWOMIR | GDYNIA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | < 00h:39m | opłacono on-line | |
88 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
89 | Giziewski Sebastian | Pruszcz Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XL | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
90 | Górecki Rafał | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
91 | Gort Sławomir | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
92 | Góźdź Edyta | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
93 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | < 00h:39m | opłacono on-line | |
94 | Grabias Aleksandra | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
95 | Grabowska Ewelina | Pruszcz Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Pruszcz Biega | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
96 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
97 | Granacka Katarzyna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
98 | Gruchała Robert | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | PADŁ NA RYJ TEAM | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
99 | Grzebska Ewa | Mława | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | G&G | M | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line |
100 | Grzebski Jerzy | Mława | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | G&G | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 26872