Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | STREFA CZASOWA: | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pieńkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
2 | Rudnik Dagmara | Pruszcz Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
3 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
4 | Staniszewski Krzysztof | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SPORTEVO | M | < 00h:39m | opłacono on-line |
5 | Szyca Dariusz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
6 | Lichs Jarosław | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
7 | Czapiewski Andrzej | GDYNIA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | biegamyrazem.pl | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
8 | Borski Adam | Wejherowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | 42.195 Wejherowo | L | < 00h:39m | opłacono on-line |
9 | Chmurzyński MaRcin | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XL | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
10 | Hrynek Magdalena | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Fundacja Trzeba Marzyć | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
11 | Pacek Marcin | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Euro Styl | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
12 | Kochalska Magdalena | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
13 | Roszkowski Zdzisław | Borkowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | < 00h:39m | opłacono on-line | |
14 | Sajenko Adam | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SajFly / Invicta Power Team | M | < 00h:39m | opłacono on-line |
15 | Pachucki Adam | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Wkurw_Team | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
16 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
17 | Szymańska Monika | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Flex - Biegniemy z pomocą | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
18 | Roch Kamil | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
19 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
20 | Janeczko Arkadiusz | Gdansk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
21 | Richert Marcin | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Stowarzyszenie Aktywni | M | < 00h:39m | opłacono on-line |
22 | GAŁĘZA SŁAWOMIR | GDYNIA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | < 00h:39m | opłacono on-line | |
23 | Wąsicki Sebastian | REDA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Ambitious Runners Team | L | < 00h:39m | opłacono on-line |
24 | Wysocka Gabriela | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
25 | Wysocka Dorota | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
26 | MAZUROWSKA ANDZELIKA | TCZEW | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | run&mazureczek | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
27 | Robakowski Bartosz | Koleczkowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | KKS Koleczkowo | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
28 | Chyliński Krzysztof | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Into the wild! | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
29 | Ossowski Maciej | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XL | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
30 | Siemiński Jerzy | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ARCON | XL | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
31 | Lesisz Agata | Borkowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
32 | Galiński Marcin | Suchy Dwór | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | WYMIATACZE | XXL | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
33 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | < 00h:39m | opłacono on-line | |
34 | Zielińska Helena | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XL | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
35 | Plichta Mikołaj | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
36 | Okapiec Dagmara | Juszkowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
37 | Śliwiński Jacek | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | < 00h:39m | opłacono on-line | |
38 | Pawlicki Rafał | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | 3FO | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
39 | Gawroński Piotr | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
40 | Lewandowska-Stańczak Anna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | LPP TEAM | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
41 | Stańczak Adam | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
42 | Semmerling Przemek | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
43 | Tysarczyk Monika | Łapino | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XL | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
44 | Wolny Łukasz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Wolny Team | L | < 00h:39m | opłacono on-line |
45 | Połeć Arkadiusz | Sopot | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | L | < 00h:39m | opłacono on-line |
46 | Giziewski Sebastian | Pruszcz Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XL | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
47 | Cieśnik Karolina | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
48 | Czarnobaj Martyna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
49 | Lewicki Łukasz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
50 | Nicewicz Paweł | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line | |
51 | Parszewska Alicja | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Brokuł Team | S | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
52 | Śliwa Milan | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Brokuł Team | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
53 | Baranowska Sandra | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
54 | Wasilczyk Marcin | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
55 | Miszewski Romuald | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
56 | Suski Dariusz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | PrzewozyGrupowe.pl | XL | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
57 | Zakrzewska Renata | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | RENERUN | S | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
58 | Zakrzewski Paweł | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | JW 1109 JANOSIKI | L | < 00h:39m | opłacono on-line |
59 | Suska Agata | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
60 | Łojko Michał Esteban | Drzonków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Rajtarowianka Drzonków | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
61 | Ożarowska Monika | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Proxit Team/Active Life | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
62 | Popowska Magdalena | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG | S | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
63 | Wróbel Przemek | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | < 00h:39m | opłacono on-line | |
64 | Szarlej Maksymilian | Gdańśk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
65 | Wiśniewska Wiktoria | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
66 | Ambroziak Krzysztof | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Blue Media Team | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
67 | Szymański Artur | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | LOTOS Running Team | L | < 00h:39m | opłacono on-line |
68 | CHOŚCIŃSKI PIOTR | TORUŃ | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
69 | Luterek Martyna | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
70 | Czerwinski Wojtek | Gdansk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Polish Commando | S | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
71 | Walter Anna | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Płochliwe Rumburaki | S | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
72 | Pobłocka Bożena | Lębork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
73 | Suchenia Piotr | Reda | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | run-passion.pl / inov-8 team | M | < 00h:39m | opłacono on-line |
74 | Leyk Daniel | Luzino | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Stowarzyszenie Akademia Inicjatyw Obywatelskich | XL | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
75 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Radość Biegania | M | < 00h:39m | opłacono on-line |
76 | Kulik Marcin | Borkowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
77 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | zardy team | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
78 | Pełszyński Marek | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Zośka Running Team | M | 01h:00m - 01h:09m | opłacono on-line |
79 | Być Anita | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ReAktywuj się w Maratonie | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
80 | Sawirski Krzysztof | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | biegającyGROM | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
81 | Mleczko Dorota | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Padł Na Ryj Team | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
82 | Tatrocki Daniel | Orłowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | RuNforFuN | L | < 00h:39m | opłacono on-line |
83 | Preiss Radosław | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
84 | Wymysłowski Michał | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
85 | Pasierb Alicja | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | > 01h:10m | opłacono on-line | |
86 | Łudczak Krzysztof | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Parkrun Gdańsk-Południe | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
87 | Martyński Jakub | Chełmno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XL | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
88 | Łukawski Michał | Kowale | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Active Life | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
89 | LANG Tomasz | Gdansk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | LANG TEAM ZABIANKA | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
90 | LANG Marcin | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | LANG TEAM ZABIANKA | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
91 | Radecka Ilona | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Pasja Czyni Wolnym | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
92 | Dutkiewicz Krzysztof | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Riviera Brzeźnieńska | S | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
93 | Siek Marek | Jagatowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SPORT EVO | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
94 | Lipkowska Magdalena | Śliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Biegające Śliwice | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
95 | Kaczor Krzysztof | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line | |
96 | Piotrowski Maciej | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | WATAHA | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
97 | Banczerowski Krzysztof | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | allIN | L | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
98 | Piotrowicz Ewa | Sopot | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SPORTEVO | M | 00h:40m - 00h:49m | opłacono on-line |
99 | Skrzypkowski Dawid | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line | |
100 | Granacka Katarzyna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 26873