Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | STREFA CZASOWA: | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niedźwiedzki Michał | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Blue Media Team | M | 00h:40m - 00h:49m | |
2 | skonka aleksander | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XL | 00h:50m - 00h:59m | ||
3 | Szyca Elżbieta | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:50m - 00h:59m | ||
4 | Cichoń Maciej | Reda | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | < 00h:39m | ||
5 | Niemiec Bartłomiej | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:40m - 00h:49m | ||
6 | Szymański Marek | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SGS POLAND TEAM | L | 00h:50m - 00h:59m | |
7 | Kielo Krzysztof | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:40m - 00h:49m | ||
8 | szaryński tomasz | pruszcz gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Szary team | L | 00h:40m - 00h:49m | |
9 | Wieczorek Jacek | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | UKS Niska | L | 00h:40m - 00h:49m | |
10 | Mickiewicz Małgorzata | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Studio HR | S | 01h:00m - 01h:09m | |
11 | Mickiewicz Sonia | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Fabryka Czekolady Bałtyk | S | 01h:00m - 01h:09m | |
12 | Mickiewicz Konrad | Gdansk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Fabryka Czekolady Bałtyk | L | < 00h:39m | |
13 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Kolonia Prabuty | L | 00h:40m - 00h:49m | |
14 | Apanasewicz Magda | Pruszcz Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Iron Woman Trójmiasto | S | 01h:00m - 01h:09m | |
15 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Straszyn Biega | S | 00h:50m - 00h:59m | |
16 | sławkowska karolina | sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:50m - 00h:59m | ||
17 | Kowalski Robert Sebastian | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE MARNUJ TLENU | M | 00h:40m - 00h:49m | |
18 | Mielewska Brygida | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 01h:00m - 01h:09m | ||
19 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | MIRAZ RACE Kurczak Crow TEAM | M | 00h:50m - 00h:59m | |
20 | Michalik Tomasz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | 4plusMOPS | L | 00h:40m - 00h:49m | |
21 | Jankowski Adam | Przodkowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | < 00h:39m | minął termin płatności | |
22 | Spurgiasz Patryk | Mrzezino | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności | |
23 | Sowińska Monika | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
24 | Rakoczy Marcin | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ITEN - The Home of Champions | L | < 00h:39m | minął termin płatności |
25 | Żylewicz Mateusz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Dream Tri Team | M | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności |
26 | VERETSKYI PAVLO | DONETSK | Ukraina | BIEG GŁÓWNY 10km | LKB Rudnik | M | < 00h:39m | minął termin płatności |
27 | Kiliarska Valentyna | Ukraine | Ukraina | BIEG GŁÓWNY 10km | LKB Rudnik | S | < 00h:39m | minął termin płatności |
28 | Pakosiński Krzysztof | Busko Zdrój | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | RUN TEAM CHMIELNIK | L | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności |
29 | Albecki Witold | Wejherowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | www.akkus.com.pl | M | < 00h:39m | minął termin płatności |
30 | Bobrowska Natalia | Kartuzy | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Rowerowe Kaszuby | L | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności |
31 | Myszk Mirosław | Nowa Wieś Lęborska | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
32 | Myszk Aleksandra | Nowa Wieś Lęborska | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
33 | Zakrzewska Renata | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | RENERUN | S | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności |
34 | Zakrzewski Paweł | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | JW 1109 JANOSIKI | L | < 00h:39m | minął termin płatności |
35 | Strzelczyk Małgorzata | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 01h:00m - 01h:09m | minął termin płatności | |
36 | Mattik Damian | Sopot | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
37 | Miszewski Romuald | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności | |
38 | Zielińska Helena | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XL | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
39 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bażant Team | M | < 00h:39m | minął termin płatności |
40 | Burzak Mariusz | Straszyn | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | RunForrest | L | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności |
41 | Reznik Ganna | Zaporizja | Ukraina | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
42 | Celińska Magdalena | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
43 | Wójcik Damian | Darłowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Runnerswalde Darłowo | M | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności |
44 | Ligman Wacław | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | UG | M | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności |
45 | Jagodziński Damian | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
46 | Brzozowski Andrzej Brzozowski | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
47 | Lulewicz Dariusz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Grupa Trójmiasto | L | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności |
48 | Wołoszyk Natalia | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Galion | M | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności |
49 | Kocoł Karolina | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności | |
50 | Kowalczyk Jarosław | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
51 | Paszkowski Piotr | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 01h:00m - 01h:09m | minął termin płatności | |
52 | Sienkiewicz-Narloch Anna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Biegaj z Głową | M | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności |
53 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
54 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Padl Na Ryj Team | M | 01h:00m - 01h:09m | minął termin płatności |
55 | Michna Michał | Borkowo Łostowickie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności | |
56 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Miraz Race Kurczak Crow | M | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności |
57 | Gort Sławomir | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Hossa Team | M | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności |
58 | Narloch Łukasz | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
59 | Bartnik Aga | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 01h:00m - 01h:09m | minął termin płatności | |
60 | Skwarło Paweł | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XL | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
61 | Strzelczyk Dorota | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
62 | Tatrocki Daniel | GDY-Orłowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | RuNforFuN | L | < 00h:39m | minął termin płatności |
63 | Szymański Radek | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności | |
64 | Chyła Agnieszka | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
65 | Kondratiuk Renata | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności | |
66 | Nowak Marcin | Łapino | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SAMOUK | L | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności |
67 | Wąsicki Sebastian | REDA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Ambitious Runners Team | L | < 00h:39m | minął termin płatności |
68 | Wojnarowska Marcelina | Reda | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
69 | Zawaluk Marcin | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | (RT) Runholik Team | L | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności |
70 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | LKS Zantyr Sztum | XL | < 00h:39m | minął termin płatności |
71 | Polinceusz Adam | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | XL | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności | |
72 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności | |
73 | Grabowska Ilona | BYDGOSZCZ | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 01h:00m - 01h:09m | minął termin płatności | |
74 | Kaczorowska Małgorzata | juszkowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Sapiace gazele | S | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności |
75 | Boris Aneta | Elbląg | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Biegowych Wariatów | M | 00h:50m - 00h:59m | minął termin płatności |
76 | Szulc Kamila | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności | |
77 | Podolski Marek | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | biegamyrazem.pl | M | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności |
78 | Spurgiasz Patryk | Mrzezino | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności | |
79 | Ligman Wacław | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | L | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności | |
80 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | S | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności | |
81 | szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | M | < 00h:39m | minął termin płatności |
82 | Test Testowy | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | 00h:40m - 00h:49m | minął termin płatności | |
83 | Test2 Test1 | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | M | > 01h:10m | minął termin płatności |
Wyświetleń: 26956