Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stępski Jarosław | Olsztyn | 10km | Kordas-Stępska Wycena Nieruchomości | opłacono | |
2 | Michna Michał | Borkowo Łostowickie | 10km | Kujatt Runners Team U | opłacono | |
3 | Pieniawski Daniel | Gdynia | 10km | opłacono | ||
4 | Czachor Łukasz | Jurata | 10km | |||
5 | Tomys Ryszard | Przetoczyno | 10km | opłacono | ||
6 | Czapiewski Andrzej | GDYNIA | 10km | bdow mw | opłacono | |
7 | Dampc Aleksandra | Wejherowo | 10km | |||
8 | Lewna Adam | Gdańsk | 10km | Lightbox | opłacono | |
9 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | 10km | Mewa | opłacono | |
10 | Żebrowski Piotr | Wejherowo | 10km | opłacono | ||
11 | Sokołowski Maciej | Gdynia | 10km | opłacono | ||
12 | Dettlaff Anna | Brzyno | 10km | opłacono | ||
13 | Sokołowska Anna | Gdynia | 10km | opłacono | ||
14 | Hewelt Tomasz Hewelt | Wejherowo | 10km | opłacono | ||
15 | KLASA JAN | NOŻYNO | 10km | opłacono | ||
16 | Komorkiewicz Karol | Reda | 10km | Runeda | opłacono | |
17 | Hejmowski Natan | Gdynia | 10km | Kujatt Runners Team | ||
18 | Mazur Andrzej | Bojano | 10km | KM PSP Gdynia / Florian Chojnice / Bojano Biega | opłacono | |
19 | Skosolas Janusz | Mosty | 10km | opłacono | ||
20 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | 10km | Kujatt Runners Team | opłacono | |
21 | Radczuk Marcin | Tuchom | 10km | Studio S7 Banino | opłacono | |
22 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | 10km | MebSTeam/ dietetyka-24.pl | opłacono | |
23 | Stankiewicz Estera | Rekowo Górne | 10km | opłacono | ||
24 | Grodzki Krzysztof | Banino | 10km | opłacono | ||
25 | Sekuła Jacek | Kąpino | 10km | |||
26 | Mollin Bartlomiej | Strzelno | 10km | opłacono | ||
27 | Teleżyński Jan | Bolszewo | 10km | biegamyrazem.pl | opłacono | |
28 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | 10km | opłacono | ||
29 | BŁAWAT MICHAŁ | CHWASZCZYNO | 10km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono | |
30 | KARTANOWICZ RAFAŁ | CHWASZCZYNO | 10km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono | |
31 | DERING BOGUSŁAW | CHWASZCZYNO | 10km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono | |
32 | Kur Daniel | Gdynia | 10km | BPH Runners Team | opłacono | |
33 | Gwardjak Szymon | Lidzbark Warmiński | 10km | LKS Zorza Gdynia | opłacono | |
34 | Willner Waldemar | Domatówko | 10km | LZS DOMATÓWKO | opłacono | |
35 | Brzoskowki Jarosław | Lędziechowo | 10km | Piekło Lędziechowo | ||
36 | Wojnarowska Marcelina | Rumia | 10km | Runeda | ||
37 | Nowicki Artur | Malczyce | 10km | JW 1889 5kz | opłacono | |
38 | Grzegory Marek | Władysławowo | 10km | Trzymam Tempo Team | opłacono | |
39 | DUBACKI Janusz | HEL | 10km | 43 Batalion Saperów 36 PR | opłacono | |
40 | Sieciński Marcin | Żukowo | 10km | Studio S7 Banino | opłacono | |
41 | Szumski Waldemar | Gdańsk | 10km | opłacono | ||
42 | Kałamejka Grzegorz Kałamejka | Wejherowo | 10km | opłacono | ||
43 | Siezieniewska Agnieszka | Gdańsk | 10km | LOTOS RUNNING TEAM | opłacono | |
44 | Walkusz Klaudia | Wejherowo | 10km | Studio S7 Banino | opłacono | |
45 | Kujawski Łukasz | Żukowo | 10km | Studio S7 Banino | opłacono | |
46 | Andrearczyk Przemysław | Gdańsk | 10km | Przebiegli | opłacono | |
47 | Maj-Płotka Ewa | Wejherowo | 10km | Maja Team | opłacono | |
48 | Adamusiak Sławomir | Iława | 10km | Zasuwajki | opłacono | |
49 | JASZEWSKI MARIUSZ | KĘBŁOWO | 10km | UKS TEAM DRAGON WEJHEROWO | opłacono | |
50 | Pawelski Marek | Gdynia | 10km | OSNiP WP | opłacono | |
51 | BAŃCZYK MARCIN | ŻUKOWO | 10km | opłacono | ||
52 | Słowikowska Klaudia | Gdańsk | 10km | Gdańskie Lwy | ||
53 | Grzelak Michał | Gdynia | 10km | opłacono | ||
54 | Richert Jarosław | Luzino | 10km | Maja Team | opłacono | |
55 | Myszk Damian | ROBAKOWO | 10km | PORTA DRZWI | opłacono | |
56 | Ziemann Ryszard | Gdynia | 10km | opłacono | ||
57 | Baranowski Mikołaj | WEJHEROWO | 10km | KS WEJHER | opłacono | |
58 | Kamiński Bartosz | Gdynia | 10km | opłacono | ||
59 | Kopeć Igor | Gdynia | 10km | opłacono | ||
60 | Wójcik Sebastian | Lębork | 10km | Alakiernia | opłacono | |
61 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | 10km | Fota-Groblewski MTB team | opłacono | |
62 | Baranowski Roman | WEJHEROWO | 10km | PORTA DRZWI | opłacono | |
63 | Karpowicz Bartosz | Gdynia | 10km | Kujatt Runners Team | opłacono | |
64 | Skwierawski Grzegorz | Pszczółki | 10km | BPH Runners Team | opłacono | |
65 | Cymański Kamil | Wejherowo | 10km | opłacono | ||
66 | Młodzińska Małgorzata | Rumia | 10km | opłacono | ||
67 | dombrzalski bartosz | gdańsk | 10km | opłacono | ||
68 | Pionke Parycja | Wejherowo | 10km | opłacono | ||
69 | Stenka Stanisław | Lewino | 10km | opłacono | ||
70 | Stenka Tomasz | Lewino | 10km | opłacono | ||
71 | GÓRSKI DARIUSZ | TUCHOM | 10km | opłacono | ||
72 | Setzke Artur | Żukowo | 10km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono | |
73 | SZYŁEJKO Rafał | CHWASZCZYNO | 10km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono | |
74 | Seroka Sławomira | CHWASZCZYNO | 10km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono | |
75 | NIEWIADOMSKI JAROSŁAW | CHWASZCZYNO | 10km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono | |
76 | Waryś Marek | Kolbudy | 10km | opłacono | ||
77 | Oleszczuk Monika | Mosty | 10km | |||
78 | Wróblewska Sylwia | Reda | 10km | opłacono | ||
79 | Mielewczyk Leszek | Lębork | 10km | LTS Lębork | ||
80 | Witka Piotr | Garczegorze 2/2 | 10km | Łeba Mors Poland | opłacono | |
81 | Luniak Ewa | Mosty | 10km | opłacono | ||
82 | Jałkiewicz Alek Jałkiewicz | pogórze | 10km | opłacono | ||
83 | Witka Grażyna | Garczegorze 2/2 | 10km | Łeba Mors Poland | opłacono | |
84 | Michałowska Barbara | Pierwoszyno | 10km | Wymiatacze | opłacono | |
85 | Lewiński Michał | Przetoczyno | 10km | opłacono | ||
86 | Siwiela Mateusz | Reda | 10km | RUNEDA/ciagniewilkadolasu.pl | opłacono | |
87 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | 10km | Kolarz-Pol | opłacono | |
88 | Grochowski Marcin | Rumia | 10km | Runeda | opłacono | |
89 | Koncewicz Aneta | Gdynia | 10km | run-log.com | opłacono | |
90 | Kaczmarek Damian | Rumia | 10km | Ks Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej Gdynia | opłacono | |
91 | Myslisz Bartosz | Hel | 10km | opłacono | ||
92 | Myślisz Magda | Hel | 10km | |||
93 | Szopiński Dariusz | Przechlewo | 10km | Urząd Gminy Przechlewo | opłacono | |
94 | Szlendak Grzegorz | Gdynia | 10km | KASZUBiegacze | opłacono | |
95 | Ołdak Adam | Gdynia | 10km | Wymiatacze | opłacono | |
96 | mielewczyk zbigniew | Smętowo Chmieleńskie | 10km | opłacono | ||
97 | Nikodemczyk Patrycja | Gdynia | 10km | Mamy-Biegamy | ||
98 | Pawłowski Łukasz | Rumia | 10km | opłacono | ||
99 | Półrola Robert | Banino | 10km | Studio S7 Banino | opłacono | |
100 | Jankowiak Anna | Koleczkowo | 10km | Kujatt Runners Team | opłacono |
Wyświetleń: 45859