Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Złoch Piotr | Kartuzy | 15km | KS Bat Sierakowice | ||
2 | Stromski Grzegorz | Siemirowice | 15km | Jaszczurka Smaczna Team | ||
3 | Radczuk Marcin | Tuchom | 15km | Studio S7 Banino | ||
4 | Treder Mirosław | Bukowina | 15km | Cewice | ||
5 | GÓRSKI DARIUSZ | TUCHOM | 15km | |||
6 | ZABOROWSKI SYLWESTER | GOŁUBIE | 15km | BRACIAZ TEAM | opłacono | |
7 | Faran Grzegorz | SULMIN | 15km | GTSulmin | opłacono | |
8 | Matyjasik Piotr | Milwino | 15km | opłacono | ||
9 | Kreft Aleksandra | Robakowo | 15km | opłacono | ||
10 | Myszk Damian | Robakowo | 15km | Porta Drzwi | opłacono | |
11 | Wolański Tomasz | Rumia | 15km | WOLAŃSKI COUNSELS/ OIRP GDAŃSK | opłacono | |
12 | Jabłonowski Wojciech | Lębork | 15km | |||
13 | Jurgielewicz Klaudia | Kostkowo | 15km | opłacono | ||
14 | Kolka Katarzyna | Kartuzy | 15km | Rowerowe Kaszuby | ||
15 | Mielewczyk Michał | Luzino | 15km | ZSP nr 4 Wejherowo | opłacono | |
16 | Kempczyński Piotr | Gdynia | 15km | Husaria RUN Gdynia | opłacono | |
17 | Podlewski Marcin Stanisław | Gdańsk | 15km | opłacono | ||
18 | Miłejko Arkadiusz | Grzybno | 15km | opłacono | ||
19 | Jurgielewicz Jacek | Kostkowo | 15km | PORTA DRZWI | opłacono | |
20 | Hryniewicka Monika | Rumia | 15km | Saint-Gobain SQUAD | opłacono | |
21 | Witoszyńska Julia | Gdynia | 15km | Wikingowie Gdańsk | ||
22 | Kuźmiński Andrzej | 84-300 Lębork ul. Skarżuńskiego 2a/1 | 15km | LKB im.Braci Petk Lębork | ||
23 | Kuźmiński Andrzej | 84-300 Lębork ul. Skarżuńskiego 2a/1 | 15km | LKB im.Braci Petk Lębork | ||
24 | Byzdra Krzysztof | Chwaszczyno | 15km | BBL Gdańsk | opłacono | |
25 | Ochnik Witold | Gdynia | 15km | opłacono | ||
26 | Kąkol Katarzyna | Lublewo | 15km | |||
27 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | 15km | Kolarz-Pol | opłacono | |
28 | mielewczyk zbigniew | Smętowo Chmieleńskie | 15km | opłacono | ||
29 | Sokołowski Maciej | Gdynia | 15km | biegamyrazem.pl | opłacono | |
30 | Plewa Mariusz | Damnica | 15km | SSI Aktywni Damnica | opłacono | |
31 | Wilkowska Mariola | Bobrowniki | 15km | SSI Aktywni Damnica | opłacono | |
32 | Wilkowski Wojtek | Bobrowniki | 15km | SSI Aktywni Damnica | opłacono | |
33 | Sieciński Marcin | Żukowo | 15km | studio S7 Banino | opłacono | |
34 | Wicki Damian | PRZODKOWO | 15km | WANIT-Team | opłacono | |
35 | Klaman Jakub | PRZODKOWO | 15km | WANIT-Team | opłacono | |
36 | Hebanowski Łukasz | Gdynia | 15km | opłacono | ||
37 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | 15km | LOTOS Running Team | opłacono | |
38 | Gruchala Piotr | Gdynia | 15km | MEWA GDYNIA | opłacono | |
39 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | 15km | opłacono | ||
40 | Tuscher Kuba | Gdańsk | 15km | opłacono | ||
41 | Kass Bartosz | Żelistrzewo | 15km | Korona Żelistrzewo | opłacono | |
42 | Flis Marcin | Gdańsk | 15km | |||
43 | Czapiewska Monika | Skorzewo | 15km | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono | |
44 | Smętek Andrzej | Gdańsk | 15km | Aktywni z Cukrzycą | opłacono | |
45 | Laskowski Łukasz | Gdynia | 15km | K.F.M. - UDO | opłacono | |
46 | Kwiatek Pawel | pruszcz gdanski | 15km | |||
47 | Behmke Bartłomiej | Gdynia | 15km | opłacono | ||
48 | Labuda Marek | Kartuzy | 15km | Powersystem | ||
49 | Nikodemczyk Patrycja | Gdynia | 15km | BigYellowFoot Adventure Team | ||
50 | Miętkiewicz Rafał | Gdańsk | 15km | |||
51 | Żeżnik Czesław | Przywidz | 15km | opłacono | ||
52 | Ostojska Ewa | Reda | 15km | opłacono | ||
53 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | 15km | BBL Słupsk | opłacono | |
54 | Wytrwał Tomasz | Gdynia | 15km | opłacono | ||
55 | Kotlenga Tomasz | Sierakowice | 15km | FOTOGRAFsierakowice.pl | opłacono | |
56 | Szumski Waldemar | Gdańsk | 15km | Padł Na Ryj Team | ||
57 | Hering Mateusz Hering | Bytów | 15km | Talex Borzytuchom | ||
58 | Klasa Michał | Mściszewice | 15km | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | opłacono | |
59 | Mańczak Ilona | Gdańsk | 15km | PADŁ NA RYJ TEAM | ||
60 | Janiszewski Marek | Bytów | 15km | opłacono | ||
61 | BĄBA DOROTA | ŻUKOWO | 15km | opłacono | ||
62 | klawikowskI jacek | GDYNIA | 15km | opłacono | ||
63 | Andryskowski Marek | Lębork | 15km | |||
64 | Gralak Dawid | Rokity | 15km | GTS Czarna Dąbrówka | opłacono | |
65 | Słowikowska Klaudia | Gdańsk | 15km | Gdańskie Lwy | ||
66 | walkusz klaudia | wejherowo | 15km | Smaruj na Trening | opłacono | |
67 | Waśkiewicz Sebastian | Lipno | 15km | opłacono | ||
68 | Staniec Kamil | Gdańsk | 15km | GDAŃSKIE LWY | opłacono | |
69 | Kroll Rafal | Wladyslawowo | 15km | JW 1832 | opłacono | |
70 | Siemiński Jerzy | Gdańsk | 15km | ARCON | opłacono | |
71 | Szczypior Artur | Wyszecino | 15km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono | |
72 | Konkol Joanna | Kąpino | 15km | opłacono | ||
73 | Szmigiero Arkadiusz | Slupsk | 15km | W.P.K SŁOŃ TEAM | opłacono | |
74 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | 15km | opłacono | ||
75 | Nosel Aleksandra | Chwaszczyno | 15km | opłacono | ||
76 | Ostojska Ewa | Reda | 15km | |||
77 | Dalke Jowita | Gdańsk | 15km | opłacono | ||
78 | Pohl Sebastian | Gdynia | 15km | opłacono | ||
79 | Zelewski Krystian | Puck | 15km | |||
80 | Galiński Marcin | Suchy Dwór | 15km | PSG Citron | opłacono | |
81 | Kubiński Rafał | SŁUPSK | 15km | opłacono | ||
82 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | 15km | BHMW_GDYNIA | opłacono | |
83 | RESZKOWSKI Sebastian | siemirowice | 15km | BAZA 44 | ||
84 | Pettke Nikodem | Gdańsk | 15km | opłacono | ||
85 | Czarnowski Emilian | Czarna Dąbrówka | 15km | |||
86 | schutz tomasz | Gdynia | 15km | Biegający Piwowarzy | ||
87 | Matejczyk-Waletko Dorota | Gdynia | 15km | opłacono | ||
88 | Waletko Grzegorz | Gdynia | 15km | 3FO HQ | opłacono | |
89 | Wilkowski Karol | Kartuzy | 15km | opłacono | ||
90 | Habaj Piotr | Gdynia | 15km | Norda Active Team/biegamyrazem.pl | opłacono | |
91 | Reglińska Joanna | Bytów | 15km | KB GOCH Bytów | ||
92 | Mańczak Ilona | Gdańsk | 15km | PADŁ NA RYJ TEAM | opłacono | |
93 | Pirski Adam | Gdańsk - Osowa | 15km | |||
94 | Toporek Beata | Gdańsk - Osowa | 15km | |||
95 | Sawicz Monika | Lidzbark Warmiński | 15km | GDAŃSKIE LWY | opłacono | |
96 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | 15km | opłacono | ||
97 | Nowodworska Justyna | Bytów | 15km | ŚCIGAŁ TEAM | opłacono | |
98 | Szultk Magdalena | Gdańsk | 15km | AKW | opłacono | |
99 | Jarantewicz Krystian | gdańsk | 15km | opłacono | ||
100 | Kluczewska Emilia | Bytów | 15km | opłacono |
Wyświetleń: 23223