7. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Donigiewicz Janusz Brzeg profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Nordik Walking Kruszyna XL
2 Borkowska Emilia Kamieniec Wrocławski rekreacyjna - 3.1 km [bez zniżki] L opłacono
3 Solarz Bogusław Strzelce Opolskie rekreacyjna - 3.1 km [bez zniżki] chodzezkijami L opłacono
4 Michalska Aleksandra Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu L opłacono
5 Malcher Patrycja Skałka rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu M opłacono
6 Rudolf Natalia Nadolice Wielkie profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] Nordiki L opłacono
7 Sosińska Weronika Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu L opłacono
8 Parzybut Sara Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu S opłacono
9 Dwornicka Agnieszka Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu M opłacono
10 Bernaś Sara Żerniki Małe rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu M opłacono
11 Urban Karolina Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu S opłacono
12 Gieroń Anita Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu L opłacono
13 Bręczewska Ewa Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu M opłacono
14 Drozdowska Patrycja Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu M opłacono
15 Iwaniec Artur Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu M opłacono
16 Ciochoń Katarzyna Wilkszyn profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu L opłacono
17 Woźniakiewicz Julia Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu L opłacono
18 Czochara Patrycja Miłoszyce profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu M opłacono
19 Solarz Krystyna Strzelce Opolskie profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] chodzezkijami S opłacono
20 Widawski Andrzej Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] XXL opłacono
21 Piksa Kazimierz Brzeg profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] Nordik Walking Kruszyna XL opłacono
22 Karpińska Katarzyna Gdynia profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] S opłacono
23 Mielcarek Leszek Bytom profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] L
24 Przybyłek Marysia Śmigiel profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] PSŻ Naturalna Medycyna Poznań S opłacono
25 Górski Henryk Oleśnica profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] Oleśnicka Strefa Nordic Walking L opłacono
26 Remiszewski Adam Oleśnica rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Oleśnicka Strefa Nordic Walking XL opłacono
27 Hołubka Mariusz Legnica profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] L opłacono
28 Howley Kryspin Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] ACTEAM S opłacono
29 Rychlik Elżbieta Wielowieś rekreacyjna - 3.1 km [bez zniżki] Ścinawska Grupa Nordic Walking L opłacono
30 Horaczewska Krystyna Ścinawa profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Ścinawska Grupa Nordic Walking L opłacono
31 Rogos Henryk Lubiąż profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] Ścinawska Grupa Nordic Walking L opłacono
32 Baj Stanisław Ścinawa profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Ścinawska Grupa Nordic Walking XL opłacono
33 Kubiak Tomasz Jelcz-Laskowice profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] KB Harcownik Jelcz-Laskowice L opłacono
34 Ślusarczyk Marzena Wrocław profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] M opłacono
35 Cieślak Roman Łódź profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] Forever Young Łódź M opłacono
36 Stanisławska Beata Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] XL opłacono
37 Ligęza Janusz Tychy profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] L opłacono
38 Ciesiołkiewicz Konrad Łódź profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] L opłacono
39 Osiński Michał Łódź profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] Tervel Ambasador XL opłacono
40 Matyja Anna Śrem profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] M opłacono
41 Płocieniak Katarzyna Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] ACTEAM M opłacono
42 Badecki Ryszard Nieszczyce profi 1 - 12.4 km [ze zniżką] L opłacono
43 Kiedowski Artur Bierutów profi 1 - 12.4 km [ze zniżką] Artech XL opłacono
44 Kwiecień Elżbieta Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] RightWay XL opłacono
45 Babuska Mariola Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] L opłacono
46 Sarzyńska Iwona Jawor profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] L opłacono
47 Rybałtowski Piotr Oborniki Śląskie profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Basit XL opłacono
48 Zaczyńska Anna Lubin profi 1 - 12.4 km [ze zniżką] M opłacono
49 Rybałtowska Barbara Oborniki Śląskie rekreacyjna - 3.1 km [bez zniżki] L opłacono
50 Rybałtowska Pola Oborniki Śląskie rekreacyjna - 3.1 km [bez zniżki] S opłacono
51 Rybałtowska Katarzyna Oborniki Śląskie rekreacyjna - 3.1 km [bez zniżki] L opłacono
52 Sitkowski Konrad Dobrzeń profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] L opłacono
53 Hołda Jolanta Oleśnica profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Kubisia Team Oleśnica KTO L opłacono
54 Wojdyła Mieczyslaw wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] Tradycja i Jakość Wrocław XL opłacono
55 Agarwal Ritu Kamieniec Wrocławski profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] S opłacono
56 Kramer Leszek Oleśnica rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] L opłacono
57 Zwoliński Radomir Wrocław profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] XXL opłacono
58 Noga Boleslaw Żórawina profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Zespół Niespokojnych Nóg XL opłacono
59 Freus Agnieszka Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] RightWay L opłacono
60 Rybałtowski Paweł Trzebnica profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Basit L opłacono
61 Jagodziński Andrzej Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] RightWay XL opłacono
62 Jagodzińska Bożena Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] RightWay L opłacono
63 Dobrowolska-Świątek Elżbieta Kamieniec Wrocławski profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] KB Harcownik Jelcz-Laskowice S opłacono
64 Chmielewska Anna Jedlina-Zdrój profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] M opłacono


Wyświetleń: 13918

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ