7. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Donigiewicz Janusz Brzeg profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Nordik Walking Kruszyna XL
2 Borkowska Emilia Kamieniec Wrocławski rekreacyjna - 3.1 km [bez zniżki] L opłacono
3 Grzywocz Bernard Mosina profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] L opłacono
4 Jastrzębska Violetta Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] 3 plus 1 L opłacono
5 Solarz Bogusław Strzelce Opolskie rekreacyjna - 3.1 km [bez zniżki] chodzezkijami L opłacono
6 Michalska Aleksandra Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu L opłacono
7 Malcher Patrycja Skałka rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu M opłacono
8 Rudolf Natalia Nadolice Wielkie profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] Nordiki L opłacono
9 Sosińska Weronika Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu L opłacono
10 Parzybut Sara Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu S opłacono
11 Dwornicka Agnieszka Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu M opłacono
12 Bernaś Sara Żerniki Małe rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu M opłacono
13 Urban Karolina Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu S opłacono
14 Gieroń Anita Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu L opłacono
15 Bręczewska Ewa Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu M opłacono
16 Drozdowska Patrycja Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu M opłacono
17 Iwaniec Artur Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu M opłacono
18 Ciochoń Katarzyna Wilkszyn profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu L opłacono
19 Woźniakiewicz Julia Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu L opłacono
20 Czochara Patrycja Miłoszyce profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu M opłacono
21 Solarz Krystyna Strzelce Opolskie profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] chodzezkijami S opłacono
22 Widawski Andrzej Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] XXL opłacono
23 Golenia Reinhold Dobra profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] XL opłacono
24 Piksa Kazimierz Brzeg profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] Nordik Walking Kruszyna XL opłacono
25 Karpińska Katarzyna Gdynia profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] S opłacono
26 Mielcarek Leszek Bytom profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] L
27 Przybyłek Marysia Śmigiel profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] PSŻ Naturalna Medycyna Poznań S opłacono
28 Górski Henryk Oleśnica profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] Oleśnicka Strefa Nordic Walking L opłacono
29 Remiszewski Adam Oleśnica rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] Oleśnicka Strefa Nordic Walking XL opłacono
30 Hołubka Mariusz Legnica profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] L opłacono
31 Howley Kryspin Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] ACTEAM S opłacono
32 Rychlik Elżbieta Wielowieś rekreacyjna - 3.1 km [bez zniżki] Ścinawska Grupa Nordic Walking L opłacono
33 Horaczewska Krystyna Ścinawa profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Ścinawska Grupa Nordic Walking L opłacono
34 Rogos Henryk Lubiąż profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] Ścinawska Grupa Nordic Walking L opłacono
35 Baj Stanisław Ścinawa profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Ścinawska Grupa Nordic Walking XL opłacono
36 Kubiak Tomasz Jelcz-Laskowice profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] KB Harcownik Jelcz-Laskowice L opłacono
37 Ślusarczyk Marzena Wrocław profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] M opłacono
38 Cieślak Roman Łódź profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] Forever Young Łódź M opłacono
39 Stanisławska Beata Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] XL opłacono
40 Osumek Anna Wrocław profi 1 - 12.4 km [ze zniżką] RightWay M opłacono
41 Ligęza Janusz Tychy profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] L opłacono
42 Ciesiołkiewicz Konrad Łódź profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] L opłacono
43 Kwiatkowska Jadwiga Polkowice profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] KS Metraco Polkowice S opłacono
44 Machajek Krzysztof Polkowice profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Stowarzyszenie Transplantacji Serca L opłacono
45 Osiński Michał Łódź profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] Tervel Ambasador XL opłacono
46 Matyja Anna Śrem profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] M opłacono
47 Płocieniak Katarzyna Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] ACTEAM M opłacono
48 Badecki Ryszard Nieszczyce profi 1 - 12.4 km [ze zniżką] L opłacono
49 Kozakowska Małgorzata Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] ACTEAM M opłacono
50 Kiedowski Artur Bierutów profi 1 - 12.4 km [ze zniżką] Artech XL opłacono
51 Kwiecień Elżbieta Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] RightWay XL opłacono
52 Grzywocz Irena Mosina profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] L opłacono
53 Babuska Mariola Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] L opłacono
54 Cebryń Ryszard Wrocław profi 1 - 12.4 km [ze zniżką] XL opłacono
55 Pypeć-Nowicka Elżbieta Bojanowo profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] 1964 L opłacono
56 Sarzyńska Iwona Jawor profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] L opłacono
57 Rybałtowski Piotr Oborniki Śląskie profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Basit XL opłacono
58 Zaczyńska Anna Lubin profi 1 - 12.4 km [ze zniżką] M opłacono
59 Rybałtowska Barbara Oborniki Śląskie rekreacyjna - 3.1 km [bez zniżki] L opłacono
60 Rybałtowska Pola Oborniki Śląskie rekreacyjna - 3.1 km [bez zniżki] S opłacono
61 Rybałtowska Katarzyna Oborniki Śląskie rekreacyjna - 3.1 km [bez zniżki] L opłacono
62 Sitkowski Konrad Dobrzeń profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] L opłacono
63 Hołda Jolanta Oleśnica profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Kubisia Team Oleśnica KTO L opłacono
64 Wojdyła Mieczyslaw wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] Tradycja i Jakość Wrocław XL opłacono
65 Agarwal Ritu Kamieniec Wrocławski profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] S opłacono
66 Kramer Leszek Oleśnica rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] L opłacono
67 Zwoliński Radomir Wrocław profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] XXL opłacono
68 Noga Boleslaw Żórawina profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Zespół Niespokojnych Nóg XL opłacono
69 Jezierska Jolanta Wrocław profi 1 - 12.4 km [ze zniżką] RightWay M opłacono
70 Freus Agnieszka Wrocław profi 2 - 6.2 km [ze zniżką] RightWay L opłacono
71 Rybałtowski Paweł Trzebnica profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] Basit L opłacono
72 Jagodziński Andrzej Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] RightWay XL opłacono
73 Jagodzińska Bożena Wrocław rekreacyjna - 3.1 km [ze zniżką] RightWay L opłacono
74 Dobrowolska-Świątek Elżbieta Kamieniec Wrocławski profi 1 - 12.4 km [bez zniżki] KB Harcownik Jelcz-Laskowice S opłacono
75 Chmielewska Anna Jedlina-Zdrój profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] M opłacono
76 Majerczyk-Godlewska Jadwiga Wiązów profi 2 - 6.2 km [bez zniżki] S opłacono


Wyświetleń: 14296

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ