Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bociek Urszula | Bydgoszcz | Polska | START D1 (2-5 lat) - 100 m | Przedszkole pod tęczowym parasolem nr 26 | |
2 | Biernacki Wojciech | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | sp 37 Bydgoszcz | |
3 | Kosecka Natalia | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | Sp58 | |
4 | Dołkowski Marcin | Zielonka | Polska | START D3 (9-12 lat) - 300 m | SP Białe Błota | |
5 | Dołkowska Lena | Zielonka | Polska | START D3 (9-12 lat) - 300 m | SP Białe Błota | |
6 | Rozmarynowicz Konrad | Dąbrowa Chełmińska | Polska | START D3 (9-12 lat) - 300 m | Lovelasy | |
7 | Rozmarynowicz Patrycja | Dąbrowa Chełmińska | Polska | START D3 (9-12 lat) - 300 m | Lovelasy | |
8 | Kościołowski Jakub | Kruszwica | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | Groszki | |
9 | Zygmunt Szymon | Bydgoszcz | Polska | START D1 (2-5 lat) - 100 m | RUN PASJA | |
10 | Zygmunt Kacper | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | RUN PASJA | |
11 | Durałek Laura | Pruszcz | Polska | START D3 (9-12 lat) - 300 m | SP Pruszcz | |
12 | Krzyżański Kacper | Bydgoszcz | Polska | START D3 (9-12 lat) - 300 m | BydgoszczTriathlonTeamJunior | |
13 | Krzyżańska Pola | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | BydgoszczTriathlonTeamJunior | |
14 | Appelt Paulina | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | N-BikeAcademy | |
15 | Tubisz Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | ||
16 | Palacz Dawid | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | ||
17 | Łaz Marta | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | RUN BYDGOSZCZ | |
18 | Grochowalski Michał | Bydgoszcz | Polska | START D1 (2-5 lat) - 100 m | Groszki | |
19 | Grochowalska Maja | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | Wesołe Serduszka | |
20 | Kułakowska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | START D1 (2-5 lat) - 100 m | RUN PASJA | |
21 | Kułakowska Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | RUN PASJA | |
22 | Żal Patrycja | Bydgoszcz | Polska | START D3 (9-12 lat) - 300 m | ||
23 | Żal Marcin | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | ||
24 | Biernat Marcel | Inowrocław | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | FNAF team | |
25 | QUAAS Mateusz | Bydgoszcz | Polska | START D3 (9-12 lat) - 300 m | RUN PASJA | |
26 | Quaas Maksymilian | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | RUN PASJA | |
27 | Quaas Mikolaj | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | RUN PASJA | |
28 | Potrzebowska Dagmara | Bydgoszcz | START D1 (2-5 lat) - 100 m | |||
29 | Potrzebowska Daria | Bydgoszcz | Polska | START D3 (9-12 lat) - 300 m | ||
30 | Stożek Karolina | Chełmno | Polska | START D3 (9-12 lat) - 300 m | SP 4 Chełmno | |
31 | Owieśna Zuzia | Solec Kujawski | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | Szkoła nr 4 w Solcu Kujawskim | |
32 | Stawczyk Patryk | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | ||
33 | Walentynowicz Lena | Pruszcz gdański | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | Pruszcz biega | |
34 | Wieczorek Victoria | Bydgoszcz | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | Przedszkole nr 66 | |
35 | gajewski michał | Włocławek | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | MSPR Junak Włocławek | |
36 | LEWAŃCZYK Natalia | STĘŻYCA | Polska | START D2 (6-8 lat) - 200 m | Akademia biegowa Amator kiełpino | |
37 | LEWAŃCZYK Patrycja | STĘŻYCA | Polska | START D1 (2-5 lat) - 100 m | ||
38 | LEWAŃCZYK Paulina | STĘŻYCA | Polska | START D1 (2-5 lat) - 100 m |
Wyświetleń: 5553