III Bieg gen. J. H. Dąbrowskiego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny (należy zachować identyczny zapis!). W przypadku służb mundurowych nazwa jednostki jest WYMAGANA. Służba mundurowa Do zapłaty
1 Łączny Jarosław Bydgoszcz START Bieg 10 km PB SLA NIE opłacono dotpay
2 Grobelna Monika Kobylarnia START Bieg 10 km NIE opłacono dotpay
3 Sapa Dariusz Bydgoszcz NW 10km Bydgoskie Żółwie 1 Pomorska Brygada Logistyczna TAK opłacono dotpay
4 Palacz Wioletta Bydgoszcz START Bieg 10 km NIE opłacono dotpay
5 Szenk Marta Bydgoszcz START Bieg 10 km RWT w Bydgoszczy TAK opłacono dotpay
6 Bazak Cezary Bydgoszcz START Bieg 10 km Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych TAK opłacono dotpay
7 Cichońska-Bazak Marzena Bydgoszcz START Bieg 10 km Czarne Stopy.SM Czarne Stopy.SM TAK opłacono
8 Kamiński Łukasz Niemcz START Bieg 10 km Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa NIE
9 Kubowicz-Kamińska Hania Niemcz START Bieg 10 km Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa NIE
10 Luzak Magdalena Bydgoszcz START Bieg 10 km Staff Enea Bydgoszcz Triathlon Staff Enea Bydgoszcz Triathlon NIE opłacono
11 Nagórski Ryszard Ciechocinek START Bieg 10 km - NIE opłacono
12 Perlik Wiesław Zielonka NW 10km TadMax NIE opłacono
13 appel jurek Bydgoszcz START Bieg 10 km GOSIR OSIELSKO GOSIR-OSIELSO NIE opłacono
14 Retecki Krzysztof Ostromecko START Bieg 10 km ZK BYDGOSZCZ FORDON TAK opłacono
15 Szymański Tomasz Bydgoszcz START Bieg 10 km NIE opłacono
16 KUNKE Tomasz Grudziądz START Bieg 10 km 13 WOG Grudziądz TAK opłacono
17 LIS Marcin Chełmża START Bieg 10 km 13 WOG Grudziądz TAK opłacono
18 PURWIN Beata Grudziądz START Bieg 10 km 13 WOG Grudziądz TAK opłacono
19 KĘSIK Roman Grudziądz START Bieg 10 km 13 WOG Grudziądz TAK opłacono
20 Purwin Piotr Grudziądz START Bieg 10 km 13 WOG Grudziądz TAK opłacono
21 ŚWIĄTEK Karolina Gruta 79 A START Bieg 10 km 13 WOG Grudziądz TAK opłacono
22 Wojanowski Zbigniew Grudziądz START Bieg 10 km 13 WOG Grudziądz TAK opłacono
23 Muras Michał Bydgoszcz START Bieg 10 km 22. ODN 22. ODN TAK opłacono dotpay
24 Lada Przemysław Zalesie START Bieg 10 km Stale biegam Nova Trading Stale biegam Nova Trading NIE opłacono
25 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski START Bieg 10 km Soleccy biegacze NIE opłacono
26 Mruk Tomasz Bydgoszcz START Bieg 10 km Czarne Stopy.SM Czarne Stopy.SM TAK opłacono
27 Kostecka Mariola Chrosna START Bieg 10 km Soleccy biegacze NIE opłacono
28 Walenciak Jarosław Bydgoszcz START Bieg 10 km Czarne Stopy.SM Czarne Stopy.SM TAK opłacono
29 Anaszewicz Marzena Przyłęki START Bieg 10 km - NIE opłacono
30 Rybarczyk Wojciech .Osielsko START Bieg 10 km NIE opłacono
31 Mogiłka Jacek Malbork START Bieg 10 km Oceloty Kruszyn Krajeński Oceloty Kruszyn Krajeński NIE opłacono
32 Tomaszewska Agnieszka Łabiszyn START Bieg 10 km NIE opłacono
33 Żeglicz Marek Białe Błota START Bieg 10 km SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA NIE opłacono
34 Sobczak Marcin Bydgoszcz START Bieg 10 km Czarne Stopy.SM Czarne Stopy.SM NIE opłacono
35 Durczak Jerzy Białe Błota START Bieg 10 km Bydgoskie Okonie NIE opłacono
36 Potrzebowska Agata Bydgoszcz START Bieg 10 km NIE opłacono
37 Brzozowski Jarosław Brzoza START Bieg 10 km BRZOZA TRI TEAM BRZOZA TRI TEAM NIE opłacono
38 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz START Bieg 10 km Bydgoskie Okonie Bydgoskie Okonie NIE opłacono
39 Malatyńska Barbara Przyłęki START Bieg 10 km NIE opłacono
40 Rymarkiewicz Małgorzata Bydgoszcz START Bieg 10 km NIE opłacono
41 Sobolewska Aleksandra Bydgoszcz START Bieg 10 km NIE opłacono
42 Szewczykowski Grzegorz Bydgoszcz START Bieg 10 km Bydgoskie Żółwie 1 Pomorska Brygada Logistyczna TAK opłacono
43 Woźniakowska Agata Bydgoszcz START Bieg 10 km RUN BYDGOSZCZ NIE opłacono


Wyświetleń: 13090

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ