Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa drużyny (należy zachować identyczny zapis!). W przypadku służb mundurowych nazwa jednostki jest WYMAGANA. | Służba mundurowa | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borowicz Ireneusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
2 | Łączny Jarosław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | PB SLA | NIE | opłacono on-line | |
3 | Musiał Michał | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
4 | Ciachera Ireneusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA | 1 Pomorska Brygada Logistyczna | TAK | opłacono on-line |
5 | Grobelna Monika | Kobylarnia | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
6 | Krzyżanowski Robert | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN PASJA | NIE | opłacono on-line | |
7 | Sapa Dariusz | Bydgoszcz | Polska | NW 10km | Bydgoskie Żółwie | 1 Pomorska Brygada Logistyczna | TAK | opłacono on-line |
8 | Włodarczak Barbara | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | TriSpace | TriSpace | NIE | opłacono on-line |
9 | Włodarczak Witold | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | TriSpace | TriSpace | NIE | opłacono on-line |
10 | lewandowski rafal | Drzewce | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
11 | Palacz Wioletta | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
12 | Raut Wiesław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN PASJA | NIE | opłacono on-line | |
13 | Nitka Łukasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Zakład Karny Potulice | TAK | opłacono | |
14 | Gozimirski Andrzej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
15 | Maczyński Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | NIE | opłacono |
16 | Haracewiat Michal | Torun | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
17 | Kadow Ryszard | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | TriSpace | NIE | opłacono on-line | |
18 | Ładoń Rafał | Inowrocław | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
19 | Kosecka Justyna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Ortimed | NIE | opłacono | |
20 | Kallas-Lipska Anetta | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
21 | Szenk Marta | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line | |
22 | Słodownik Rafał | Zielonka | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoszcz Fan Maraton | NIE | opłacono on-line | |
23 | Staszkiewicz Jakub | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | STASHKY TEAM | STASHKY TEAM | NIE | opłacono on-line |
24 | Staszkiewicz Lucyna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Czarne Stopy.SM | Czarne Stopy.SM | NIE | opłacono on-line |
25 | Kaczan Małgorzata | Solec Kujawski | Polska | START Bieg 10 km | Soleccy biegacze | Soleccy biegacze | NIE | opłacono |
26 | Górski Marian | Solec Kujawski | Polska | START Bieg 10 km | Soleccy biegacze | Soleccy biegacze | NIE | opłacono |
27 | Komajda Jarosław | Solec Kujawski | Polska | START Bieg 10 km | Soleccy biegacze | Soleccy biegacze | NIE | opłacono |
28 | Bazak Cezary | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych | Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych | TAK | opłacono on-line |
29 | Chrobak Tomasz | Przyłęki | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
30 | Czarnecki Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Brzoza Biega / Rowerowa Brzoza | Brzoza Biega / Rowerowa Brzoza | NIE | opłacono on-line |
31 | TADYCH DANUTA | ZŁOTÓW | Polska | NW 10km | opłacono on-line | |||
32 | WRONA JOLANTA | ZŁOTÓW | Polska | NW 10km | NIE | opłacono on-line | ||
33 | ZIĘBA-BŁASZKIEWICZ AGNIESZKA | ZŁOTÓW | Polska | NW 10km | opłacono on-line | |||
34 | ZIĘBA HALINA | ZŁOTÓW | Polska | NW 10km | NIE | opłacono on-line | ||
35 | Skupsz Jędrzej Kazimerz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Fordon Team | NIE | opłacono on-line | |
36 | Podkówka Zbigniew | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
37 | Topczewski Gracjan | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace | NIE | opłacono on-line | |
38 | Sztejka Jolanta | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | BenefitKSO | NIE | opłacono on-line | |
39 | Grylewicz Tomasz | Bydgoszcz | Polska | NW 10km | NIE | opłacono on-line | ||
40 | Biernacki Bartosz | Gruczno | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
41 | Byrtek Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
42 | Moroszczak Bogumił | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | NIE | opłacono | |
43 | Cichońska-Bazak Marzena | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Czarne Stopy.SM | Czarne Stopy.SM | TAK | opłacono |
44 | Biel Marek | Małe Rudy | Polska | START Bieg 10 km | 1% DLA DARII BIEL | NIE | opłacono | |
45 | KRYSKE BARTOSZ | BIAŁE BŁOTA | Polska | START Bieg 10 km | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | NIE | opłacono on-line |
46 | Kwiatkowska Małgorzata | Toruń | Polska | START Bieg 10 km | Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Toruń | NIE | opłacono | |
47 | Kwiatkowski Marcin | Toruń | Polska | START Bieg 10 km | Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Toruń | NIE | opłacono | |
48 | Magusiak Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | Inspektorat Wsparcia SZ | TAK | opłacono |
49 | Jurek Karolina | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | TKN | NIE | opłacono | |
50 | Czarnecki Piotr | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Brzoza Biega / Rowerowa Brzoza | Brzoza Biega / Rowerowa Brzoza | NIE | opłacono on-line |
51 | Staniszewska Joanna | Toruń | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
52 | Kretkowski Waldemar | Września | Polska | NW 10km | NIE | opłacono | ||
53 | Antczak-Kretkowska Maria | Września | Polska | NW 10km | NIE | opłacono | ||
54 | Dering Hanna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoskie Żółwie | Inspektorat Wsparcia SZ | TAK | opłacono |
55 | Andrzejewski Ryszard | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
56 | KOWALSKI Marek | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | 1 Pomorska Brygada Logistyczna | TAK | opłacono | |
57 | Kuziak Ola | Niemcz | Polska | START Bieg 10 km | Biegaj z Dębami | NIE | opłacono | |
58 | WYSOCKI ZBIGNIEW | Barcin | Polska | START Bieg 10 km | Ślimaki Barcin | Ślimaki Barcin | NIE | opłacono |
59 | Wiśniewski Włodzimierz | Toruń | Polska | START Bieg 10 km | SPC | SPC | NIE | opłacono |
60 | Luzak Magdalena | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Staff Enea Bydgoszcz Triathlon | Staff Enea Bydgoszcz Triathlon | NIE | opłacono |
61 | Nagórski Ryszard | Ciechocinek | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono | |
62 | Kloskowski Adam | Chojnice | Polska | START Bieg 10 km | Inspektorat Wsparcia SZ | Inspektorat Wsparcia SZ | TAK | opłacono |
63 | Krupa Piotr | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono | |
64 | Mrówczyński Tomasz | Sarbinowo | Polska | START Bieg 10 km | Tomek | NIE | opłacono | |
65 | Luzak Mirosław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | MWiK Bydgoszcz | MWiK Bydgoszcz | NIE | opłacono |
66 | Gierszewska Grażyna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono | |
67 | Perlik Wiesław | Zielonka | Polska | NW 10km | TadMax | NIE | opłacono | |
68 | appel jurek | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | GOSIR OSIELSKO | GOSIR-OSIELSO | NIE | opłacono |
69 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | START Bieg 10 km | ZK BYDGOSZCZ FORDON | TAK | opłacono | |
70 | Grązka Ewa | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
71 | Jagodziński Mateusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoskie Okonie | Bydgoskie Okonie | NIE | opłacono |
72 | Bartosiewicz Adam | Gryfino | Polska | START Bieg 10 km | OCR Polska | NIE | opłacono | |
73 | Cholewiński Dariusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Huragan Miedzyń | Huragan Miedzyń | NIE | opłacono |
74 | Święcicki Andrzej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoszcz | TAK | opłacono | |
75 | Szymański Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
76 | KUNKE Tomasz | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
77 | LIS Marcin | Chełmża | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
78 | PURWIN Beata | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
79 | KĘSIK Roman | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
80 | Purwin Piotr | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
81 | ŚWIĄTEK Karolina | Gruta 79 A | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
82 | Wojanowski Zbigniew | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
83 | Podsiedlik Zbigniew | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | 22. ODN | 22. ODN | TAK | opłacono |
84 | Muras Michał | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | 22. ODN | 22. ODN | TAK | opłacono on-line |
85 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono | |
86 | Gołczyński Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono on-line | |
87 | Osiński Krzysztof | Zakrzewo | Polska | START Bieg 10 km | CSAiU | CSAiU | TAK | opłacono |
88 | Lada Przemysław | Zalesie | Polska | START Bieg 10 km | Stale biegam Nova Trading | Stale biegam Nova Trading | NIE | opłacono |
89 | Rudol Magdalena | Prądocin | Polska | START Bieg 10 km | rudolki | NIE | opłacono | |
90 | Kolasińska Joanna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono | |
91 | Wiśniewski Wojciech | BYDGOSZCZ | Polska | START Bieg 10 km | ZSH BYDGOSZCZ | NIE | opłacono on-line | |
92 | Barwikowska Bogusia | Solec Kujawski | Polska | START Bieg 10 km | Soleccy biegacze | NIE | opłacono | |
93 | Haracewiat Cezary | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono on-line | |
94 | Balcerek Mateusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoscy kucharze | NIE | opłacono | |
95 | Lewandowski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
96 | Mruk Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Czarne Stopy.SM | Czarne Stopy.SM | TAK | opłacono |
97 | Wiese Sławomir | Toruń | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
98 | Augustynowicz Aurelia | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
99 | Augustynowicz Andrzej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
100 | Małecki Janusz | Białe Błota | Polska | START Bieg 10 km | NZS UMK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 16531