Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa drużyny (należy zachować identyczny zapis!). W przypadku służb mundurowych nazwa jednostki jest WYMAGANA. | Służba mundurowa | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Perlik Wiesław | Zielonka | Polska | NW 10km | TadMax | NIE | opłacono | |
2 | Antczak-Kretkowska Maria | Września | Polska | NW 10km | NIE | opłacono | ||
3 | Kretkowski Waldemar | Września | Polska | NW 10km | NIE | opłacono | ||
4 | Grylewicz Tomasz | Bydgoszcz | Polska | NW 10km | NIE | opłacono on-line | ||
5 | ZIĘBA HALINA | ZŁOTÓW | Polska | NW 10km | NIE | opłacono on-line | ||
6 | ZIĘBA-BŁASZKIEWICZ AGNIESZKA | ZŁOTÓW | Polska | NW 10km | opłacono on-line | |||
7 | WRONA JOLANTA | ZŁOTÓW | Polska | NW 10km | NIE | opłacono on-line | ||
8 | TADYCH DANUTA | ZŁOTÓW | Polska | NW 10km | opłacono on-line | |||
9 | Sapa Dariusz | Bydgoszcz | Polska | NW 10km | Bydgoskie Żółwie | 1 Pomorska Brygada Logistyczna | TAK | opłacono on-line |
10 | Łaz Kamil | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono |
11 | Woźniakowska Agata | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono | |
12 | Makowski Sławomir | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | NIE | limit osiągnięty |
13 | Kryske Mariusz | Białe Błota | Polska | START Bieg 10 km | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | NIE | opłacono |
14 | GIERACH Marcin | Niemcz | Polska | START Bieg 10 km | Trispace | NIE | limit osiągnięty | |
15 | Gierach Krzysztof | Niemcz | Polska | START Bieg 10 km | Trispace | NIE | opłacono | |
16 | Tuczyński Sylwester | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoskie Okonie | Bydgoskie Okonie | NIE | opłacono |
17 | Szewczykowski Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoskie Żółwie | 1 Pomorska Brygada Logistyczna | TAK | opłacono |
18 | Przybylski Mariusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
19 | Wojciechowski Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Atos Bydgoszcz | NIE | opłacono | |
20 | Sobolewska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
21 | Rydlewski Marek | Ciele | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono |
22 | Rymarkiewicz Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
23 | Koziński Marek | Osielsko | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono | |
24 | Malatyńska Barbara | Przyłęki | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
25 | Hass Adam | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | limit osiągnięty | ||
26 | Tucholski Bartłomiej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoskie Okonie | Bydgoskie Okonie | NIE | opłacono |
27 | Kruszyński Mariusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Drużyna Szpiku | 1 Pomorska Brygada Logistyczna | TAK | opłacono |
28 | Brzozowski Jarosław | Brzoza | Polska | START Bieg 10 km | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA TRI TEAM | NIE | opłacono |
29 | KOWALSKI Jacek | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
30 | Potrzebowska Agata | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
31 | Czarnecka-Pijarowska Dominika | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
32 | Durczak Jerzy | Białe Błota | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoskie Okonie | NIE | opłacono | |
33 | Głowski Dariusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
34 | Perlik Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
35 | Graczykowski Andrzej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
36 | Quaas Łukasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | ZK BYDGOSZCZ FORDON | TAK | opłacono | |
37 | Siejek Błażej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
38 | Czarnecka-Pijarowska Dominika | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
39 | Kantorski Zbysław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Coca-Cola Runners | Coca-Cola Runners | NIE | limit osiągnięty |
40 | Żmich Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | ZK BYDGOSZCZ FORDON | TAK | opłacono | |
41 | Błażejak Krzysztofa | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono |
42 | Biernacka Anna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | limit osiągnięty | ||
43 | Sobczak Marcin | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Czarne Stopy.SM | Czarne Stopy.SM | NIE | opłacono |
44 | Nagow Michał | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | NIE | limit osiągnięty | |
45 | Stanecki Marcin | skierniewice | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
46 | GIERACH Marcin | Niemcz | Polska | START Bieg 10 km | TriSpace | NIE | opłacono | |
47 | Żeglicz Marek | Białe Błota | Polska | START Bieg 10 km | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | NIE | opłacono |
48 | Szczęsny Piotr | Tuliszków | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
49 | Kropidłowska Magdalena | Prądki | Polska | START Bieg 10 km | Oceloty Kruszyn Krajeński | Oceloty Kruszyn Krajeński | NIE | opłacono |
50 | Tomaszewska Agnieszka | Łabiszyn | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
51 | Mogiłka Jacek | Malbork | Polska | START Bieg 10 km | Oceloty Kruszyn Krajeński | Oceloty Kruszyn Krajeński | NIE | opłacono |
52 | Kowalski Krzysztof | Kruszyn Krajeński | Polska | START Bieg 10 km | Oceloty Kruszyn Krajeński | Oceloty Kruszyn Krajeński | NIE | opłacono |
53 | Gordon Roman | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono |
54 | BEDNAREK GRAŻYNA | BYDGOSZCZ | Polska | START Bieg 10 km | RUN PASJA | RUN PASJA | NIE | limit osiągnięty |
55 | DOMŻALSKI MAREK | Łochowo | Polska | START Bieg 10 km | FLOWER POWER | NIE | opłacono | |
56 | Łobocki Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
57 | DOMŻALSKA SŁAWOMIRA | Łochowo | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
58 | Szulc Edmund | Zielonka | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
59 | Pawłowski Radosław | Zielonka | Polska | START Bieg 10 km | JFTC SU | JFTC SU | TAK | opłacono |
60 | Pawłowski Tomasz | Zielonka | Polska | START Bieg 10 km | PIĄTKA | NIE | opłacono | |
61 | Bagrowski Marek | Janowo/k/ Dabrowy Chelminskiej | Polska | START Bieg 10 km | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE BIEGA | NIE | opłacono on-line | |
62 | Rybarczyk Wojciech | .Osielsko | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
63 | Bednarek Marta | Wtelno | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
64 | Dąbrowski Adam | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Inspektorat Wsparcia SZ | TAK | opłacono | |
65 | Siuda Sebastian | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RM | NIE | limit osiągnięty | |
66 | Anaszewicz Marzena | Przyłęki | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono | |
67 | Banaszak Monika | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN PASJA | RUN PASJA | NIE | opłacono |
68 | Laskowski Daniel | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN PASJA | RUN PASJA | NIE | opłacono |
69 | Czyżewska Justyna | Brzoza | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | limit osiągnięty | |
70 | Walenciak Jarosław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Czarne Stopy.SM | Czarne Stopy.SM | TAK | opłacono |
71 | Kostecka Mariola | Chrosna | Polska | START Bieg 10 km | Soleccy biegacze | NIE | opłacono | |
72 | kujawa mateusz | bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | KP Białe Błota | TAK | opłacono | |
73 | Małecki Janusz | Białe Błota | Polska | START Bieg 10 km | NZS UMK | NIE | opłacono | |
74 | Augustynowicz Andrzej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
75 | Augustynowicz Aurelia | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
76 | Wiese Sławomir | Toruń | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
77 | Mruk Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Czarne Stopy.SM | Czarne Stopy.SM | TAK | opłacono |
78 | Lewandowski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
79 | Balcerek Mateusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoscy kucharze | NIE | opłacono | |
80 | Durajewski Mateusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Dirty Boys | NIE | limit osiągnięty | |
81 | Haracewiat Cezary | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono on-line | |
82 | Barwikowska Bogusia | Solec Kujawski | Polska | START Bieg 10 km | Soleccy biegacze | NIE | opłacono | |
83 | Wiśniewski Wojciech | BYDGOSZCZ | Polska | START Bieg 10 km | ZSH BYDGOSZCZ | NIE | opłacono on-line | |
84 | Kolasińska Joanna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono | |
85 | Rudol Magdalena | Prądocin | Polska | START Bieg 10 km | rudolki | NIE | opłacono | |
86 | Grabowska Julita | Toruń | Polska | START Bieg 10 km | CSAiU | TAK | opłacono | |
87 | Lada Przemysław | Zalesie | Polska | START Bieg 10 km | Stale biegam Nova Trading | Stale biegam Nova Trading | NIE | opłacono |
88 | Osiński Krzysztof | Zakrzewo | Polska | START Bieg 10 km | CSAiU | CSAiU | TAK | opłacono |
89 | Gołczyński Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono on-line | |
90 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono | |
91 | Muras Michał | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | 22. ODN | 22. ODN | TAK | opłacono on-line |
92 | Podsiedlik Zbigniew | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | 22. ODN | 22. ODN | TAK | opłacono |
93 | Grapatyn Piotr | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Służba Więzienna | TAK | limit osiągnięty | |
94 | Wojanowski Zbigniew | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
95 | ŚWIĄTEK Karolina | Gruta 79 A | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
96 | Purwin Piotr | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
97 | KĘSIK Roman | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
98 | PURWIN Beata | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
99 | LIS Marcin | Chełmża | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
100 | KUNKE Tomasz | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 16556