Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa drużyny (należy zachować identyczny zapis!). W przypadku służb mundurowych nazwa jednostki jest WYMAGANA. | Służba mundurowa | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Durajewski Mateusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Dirty Boys | NIE | limit osiągnięty | |
102 | Balcerek Mateusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoscy kucharze | NIE | opłacono | |
103 | Lewandowski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
104 | Mruk Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Czarne Stopy.SM | Czarne Stopy.SM | TAK | opłacono |
105 | Wiese Sławomir | Toruń | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
106 | Augustynowicz Aurelia | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
107 | Augustynowicz Andrzej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
108 | Małecki Janusz | Białe Błota | Polska | START Bieg 10 km | NZS UMK | NIE | opłacono | |
109 | kujawa mateusz | bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | KP Białe Błota | TAK | opłacono | |
110 | Kostecka Mariola | Chrosna | Polska | START Bieg 10 km | Soleccy biegacze | NIE | opłacono | |
111 | Walenciak Jarosław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Czarne Stopy.SM | Czarne Stopy.SM | TAK | opłacono |
112 | Czyżewska Justyna | Brzoza | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | limit osiągnięty | |
113 | Laskowski Daniel | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN PASJA | RUN PASJA | NIE | opłacono |
114 | Banaszak Monika | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN PASJA | RUN PASJA | NIE | opłacono |
115 | Anaszewicz Marzena | Przyłęki | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono | |
116 | Siuda Sebastian | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RM | NIE | limit osiągnięty | |
117 | Dąbrowski Adam | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Inspektorat Wsparcia SZ | TAK | opłacono | |
118 | Bednarek Marta | Wtelno | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
119 | Rybarczyk Wojciech | .Osielsko | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
120 | Bagrowski Marek | Janowo/k/ Dabrowy Chelminskiej | Polska | START Bieg 10 km | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE BIEGA | NIE | opłacono on-line | |
121 | Pawłowski Tomasz | Zielonka | Polska | START Bieg 10 km | PIĄTKA | NIE | opłacono | |
122 | Pawłowski Radosław | Zielonka | Polska | START Bieg 10 km | JFTC SU | JFTC SU | TAK | opłacono |
123 | Szulc Edmund | Zielonka | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
124 | DOMŻALSKA SŁAWOMIRA | Łochowo | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
125 | Łobocki Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
126 | DOMŻALSKI MAREK | Łochowo | Polska | START Bieg 10 km | FLOWER POWER | NIE | opłacono | |
127 | BEDNAREK GRAŻYNA | BYDGOSZCZ | Polska | START Bieg 10 km | RUN PASJA | RUN PASJA | NIE | limit osiągnięty |
128 | Gordon Roman | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono |
129 | Kowalski Krzysztof | Kruszyn Krajeński | Polska | START Bieg 10 km | Oceloty Kruszyn Krajeński | Oceloty Kruszyn Krajeński | NIE | opłacono |
130 | Mogiłka Jacek | Malbork | Polska | START Bieg 10 km | Oceloty Kruszyn Krajeński | Oceloty Kruszyn Krajeński | NIE | opłacono |
131 | Tomaszewska Agnieszka | Łabiszyn | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
132 | Kropidłowska Magdalena | Prądki | Polska | START Bieg 10 km | Oceloty Kruszyn Krajeński | Oceloty Kruszyn Krajeński | NIE | opłacono |
133 | Szczęsny Piotr | Tuliszków | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
134 | Żeglicz Marek | Białe Błota | Polska | START Bieg 10 km | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | NIE | opłacono |
135 | GIERACH Marcin | Niemcz | Polska | START Bieg 10 km | TriSpace | NIE | opłacono | |
136 | Stanecki Marcin | skierniewice | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
137 | Nagow Michał | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | NIE | limit osiągnięty | |
138 | Sobczak Marcin | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Czarne Stopy.SM | Czarne Stopy.SM | NIE | opłacono |
139 | Biernacka Anna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | limit osiągnięty | ||
140 | Błażejak Krzysztofa | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono |
141 | Żmich Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | ZK BYDGOSZCZ FORDON | TAK | opłacono | |
142 | Kantorski Zbysław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Coca-Cola Runners | Coca-Cola Runners | NIE | limit osiągnięty |
143 | Czarnecka-Pijarowska Dominika | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
144 | Siejek Błażej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
145 | Quaas Łukasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | ZK BYDGOSZCZ FORDON | TAK | opłacono | |
146 | Graczykowski Andrzej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
147 | Perlik Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
148 | Głowski Dariusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
149 | Durczak Jerzy | Białe Błota | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoskie Okonie | NIE | opłacono | |
150 | Czarnecka-Pijarowska Dominika | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
151 | Potrzebowska Agata | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
152 | KOWALSKI Jacek | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
153 | Brzozowski Jarosław | Brzoza | Polska | START Bieg 10 km | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA TRI TEAM | NIE | opłacono |
154 | Kruszyński Mariusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Drużyna Szpiku | 1 Pomorska Brygada Logistyczna | TAK | opłacono |
155 | Tucholski Bartłomiej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoskie Okonie | Bydgoskie Okonie | NIE | opłacono |
156 | Hass Adam | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | limit osiągnięty | ||
157 | Malatyńska Barbara | Przyłęki | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
158 | Koziński Marek | Osielsko | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono | |
159 | Rymarkiewicz Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
160 | Rydlewski Marek | Ciele | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono |
161 | Sobolewska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
162 | Wojciechowski Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Atos Bydgoszcz | NIE | opłacono | |
163 | Przybylski Mariusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
164 | Szewczykowski Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoskie Żółwie | 1 Pomorska Brygada Logistyczna | TAK | opłacono |
165 | Tuczyński Sylwester | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoskie Okonie | Bydgoskie Okonie | NIE | opłacono |
166 | Gierach Krzysztof | Niemcz | Polska | START Bieg 10 km | Trispace | NIE | opłacono | |
167 | GIERACH Marcin | Niemcz | Polska | START Bieg 10 km | Trispace | NIE | limit osiągnięty | |
168 | Kryske Mariusz | Białe Błota | Polska | START Bieg 10 km | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | NIE | opłacono |
169 | Makowski Sławomir | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | NIE | limit osiągnięty |
170 | Woźniakowska Agata | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono | |
171 | Łaz Kamil | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 16530