Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa drużyny (należy zachować identyczny zapis!). W przypadku służb mundurowych nazwa jednostki jest WYMAGANA. | Służba mundurowa | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anaszewicz Marzena | Przyłęki | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono | |
2 | Andrzejewski Ryszard | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
3 | Antczak-Kretkowska Maria | Września | Polska | NW 10km | NIE | opłacono | ||
4 | appel jurek | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | GOSIR OSIELSKO | GOSIR-OSIELSO | NIE | opłacono |
5 | Augustynowicz Andrzej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
6 | Augustynowicz Aurelia | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
7 | Bagrowski Marek | Janowo/k/ Dabrowy Chelminskiej | Polska | START Bieg 10 km | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE BIEGA | NIE | opłacono on-line | |
8 | Balcerek Mateusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoscy kucharze | NIE | opłacono | |
9 | Banaszak Monika | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN PASJA | RUN PASJA | NIE | opłacono |
10 | Barański Grzegorz | Brodnica | Polska | START Bieg 10 km | tricky triatlon team | NIE | limit osiągnięty | |
11 | Bartosiewicz Adam | Gryfino | Polska | START Bieg 10 km | OCR Polska | NIE | opłacono | |
12 | Barwikowska Bogusia | Solec Kujawski | Polska | START Bieg 10 km | Soleccy biegacze | NIE | opłacono | |
13 | Bazak Cezary | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych | Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych | TAK | opłacono on-line |
14 | BEDNAREK GRAŻYNA | BYDGOSZCZ | Polska | START Bieg 10 km | RUN PASJA | RUN PASJA | NIE | limit osiągnięty |
15 | Bednarek Marta | Wtelno | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
16 | Biały Dawid | Białe Błota | Polska | START Bieg 10 km | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | NIE | opłacono on-line |
17 | Biel Marek | Małe Rudy | Polska | START Bieg 10 km | 1% DLA DARII BIEL | NIE | opłacono | |
18 | Biernacka Anna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | limit osiągnięty | ||
19 | Biernacki Bartosz | Gruczno | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
20 | Borowicz Ireneusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
21 | Brzozowski Jarosław | Brzoza | Polska | START Bieg 10 km | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA TRI TEAM | NIE | opłacono |
22 | Byrtek Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
23 | Bzdawka Tomasz | Występ | Polska | START Bieg 10 km | Nakielski Klub Biegacza | NIE | limit osiągnięty | |
24 | Błażejak Krzysztofa | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono |
25 | Cholewiński Dariusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Huragan Miedzyń | Huragan Miedzyń | NIE | opłacono |
26 | Chrobak Tomasz | Przyłęki | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
27 | Ciachera Ireneusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA | 1 Pomorska Brygada Logistyczna | TAK | opłacono on-line |
28 | Cichońska-Bazak Marzena | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Czarne Stopy.SM | Czarne Stopy.SM | TAK | opłacono |
29 | Czarnecka-Pijarowska Dominika | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
30 | Czarnecka-Pijarowska Dominika | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
31 | Czarnecki Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Brzoza Biega / Rowerowa Brzoza | Brzoza Biega / Rowerowa Brzoza | NIE | opłacono on-line |
32 | Czarnecki Piotr | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Brzoza Biega / Rowerowa Brzoza | Brzoza Biega / Rowerowa Brzoza | NIE | opłacono on-line |
33 | Czyżewska Justyna | Brzoza | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | limit osiągnięty | |
34 | Dąbrowski Adam | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Inspektorat Wsparcia SZ | TAK | opłacono | |
35 | Dering Hanna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoskie Żółwie | Inspektorat Wsparcia SZ | TAK | opłacono |
36 | DOMŻALSKA SŁAWOMIRA | Łochowo | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
37 | DOMŻALSKI MAREK | Łochowo | Polska | START Bieg 10 km | FLOWER POWER | NIE | opłacono | |
38 | Durajewski Mateusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Dirty Boys | NIE | limit osiągnięty | |
39 | Durczak Jerzy | Białe Błota | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoskie Okonie | NIE | opłacono | |
40 | Gierach Krzysztof | Niemcz | Polska | START Bieg 10 km | Trispace | NIE | opłacono | |
41 | GIERACH Marcin | Niemcz | Polska | START Bieg 10 km | Trispace | NIE | limit osiągnięty | |
42 | GIERACH Marcin | Niemcz | Polska | START Bieg 10 km | TriSpace | NIE | opłacono | |
43 | Gierszewska Grażyna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono | |
44 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono | |
45 | Gordon Roman | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono |
46 | Górski Marian | Solec Kujawski | Polska | START Bieg 10 km | Soleccy biegacze | Soleccy biegacze | NIE | opłacono |
47 | Gozimirski Andrzej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
48 | Gołczyński Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono on-line | |
49 | Grabowska Julita | Toruń | Polska | START Bieg 10 km | CSAiU | TAK | opłacono | |
50 | Graczykowski Andrzej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
51 | Grapatyn Piotr | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Służba Więzienna | TAK | limit osiągnięty | |
52 | Grązka Ewa | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
53 | Grobelna Monika | Kobylarnia | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
54 | Grylewicz Tomasz | Bydgoszcz | Polska | NW 10km | NIE | opłacono on-line | ||
55 | Głowski Dariusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
56 | Haracewiat Cezary | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono on-line | |
57 | Haracewiat Michal | Torun | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
58 | Hass Adam | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | limit osiągnięty | ||
59 | Jagodziński Mateusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Bydgoskie Okonie | Bydgoskie Okonie | NIE | opłacono |
60 | Jurek Karolina | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | TKN | NIE | opłacono | |
61 | Kaczan Małgorzata | Solec Kujawski | Polska | START Bieg 10 km | Soleccy biegacze | Soleccy biegacze | NIE | opłacono |
62 | Kadow Ryszard | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | TriSpace | NIE | opłacono on-line | |
63 | Kallas-Lipska Anetta | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
64 | Kamiński Łukasz | Niemcz | Polska | START Bieg 10 km | Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa | Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa | NIE | limit osiągnięty |
65 | Kantorski Zbysław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Coca-Cola Runners | Coca-Cola Runners | NIE | limit osiągnięty |
66 | KĘSIK Roman | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
67 | Kloskowski Adam | Chojnice | Polska | START Bieg 10 km | Inspektorat Wsparcia SZ | Inspektorat Wsparcia SZ | TAK | opłacono |
68 | Kolasińska Joanna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono | |
69 | Komajda Jarosław | Solec Kujawski | Polska | START Bieg 10 km | Soleccy biegacze | Soleccy biegacze | NIE | opłacono |
70 | Kosecka Justyna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Ortimed | NIE | opłacono | |
71 | Kostecka Mariola | Chrosna | Polska | START Bieg 10 km | Soleccy biegacze | NIE | opłacono | |
72 | KOWALSKI Jacek | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
73 | Kowalski Krzysztof | Kruszyn Krajeński | Polska | START Bieg 10 km | Oceloty Kruszyn Krajeński | Oceloty Kruszyn Krajeński | NIE | opłacono |
74 | KOWALSKI Marek | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | 1 Pomorska Brygada Logistyczna | TAK | opłacono | |
75 | Koziński Marek | Osielsko | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | NIE | opłacono | |
76 | Kołakowski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | To Tylko Triathlon | NIE | limit osiągnięty | |
77 | Kretkowski Waldemar | Września | Polska | NW 10km | NIE | opłacono | ||
78 | Kropidłowska Magdalena | Prądki | Polska | START Bieg 10 km | Oceloty Kruszyn Krajeński | Oceloty Kruszyn Krajeński | NIE | opłacono |
79 | Krupa Piotr | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | - | NIE | opłacono | |
80 | Kruszyński Mariusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Drużyna Szpiku | 1 Pomorska Brygada Logistyczna | TAK | opłacono |
81 | KRYSKE BARTOSZ | BIAŁE BŁOTA | Polska | START Bieg 10 km | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | NIE | opłacono on-line |
82 | Kryske Mariusz | Białe Błota | Polska | START Bieg 10 km | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | NIE | opłacono |
83 | Krzyżanowski Robert | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN PASJA | NIE | opłacono on-line | |
84 | Kubowicz-Kamińska Hania | Niemcz | Polska | START Bieg 10 km | Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa | Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa | NIE | limit osiągnięty |
85 | kujawa mateusz | bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | KP Białe Błota | TAK | opłacono | |
86 | KUNKE Tomasz | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
87 | Kuziak Ola | Niemcz | Polska | START Bieg 10 km | Biegaj z Dębami | NIE | opłacono | |
88 | Kwiatkowska Małgorzata | Toruń | Polska | START Bieg 10 km | Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Toruń | NIE | opłacono | |
89 | Kwiatkowski Marcin | Toruń | Polska | START Bieg 10 km | Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Toruń | NIE | opłacono | |
90 | Lada Przemysław | Zalesie | Polska | START Bieg 10 km | Stale biegam Nova Trading | Stale biegam Nova Trading | NIE | opłacono |
91 | Laskowski Daniel | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN PASJA | RUN PASJA | NIE | opłacono |
92 | lewandowski rafal | Drzewce | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono | ||
93 | Lewandowski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | RWT w Bydgoszczy | TAK | opłacono on-line |
94 | LIS Marcin | Chełmża | Polska | START Bieg 10 km | 13 WOG Grudziądz | TAK | opłacono | |
95 | Luzak Magdalena | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | Staff Enea Bydgoszcz Triathlon | Staff Enea Bydgoszcz Triathlon | NIE | opłacono |
96 | Luzak Mirosław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | MWiK Bydgoszcz | MWiK Bydgoszcz | NIE | opłacono |
97 | Maczyński Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | NIE | opłacono |
98 | Magusiak Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RWT w Bydgoszczy | Inspektorat Wsparcia SZ | TAK | opłacono |
99 | Makowski Sławomir | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | RUN BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | NIE | limit osiągnięty |
100 | Malatyńska Barbara | Przyłęki | Polska | START Bieg 10 km | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 16557