Webinar Akademii Triathlonu - Bieganie w triathlonie

Zapraszamy na pierwszy webinar Akademii Triathlonu pod tytułem "Bieganie w triathlonie". Webinar to prezentacja z komentarzem prowadzącego na żywo, odbywająca się za pośrednictwem internetu. Gdziekolwiek będziesz, możesz wziąć udział w wykładzie, wystarczy dostęp do sieci. Wykład przewidziany jest dla każdego amatora, niezależnie od poziomu zaawansowania i wieku.

Webinar będzie podzielony na trzy części. Pierwszą będzie wykład trwający około 45 minut, następnie 15 minut przeznaczymy na pytania słuchaczy. Na koniec Łukasz Grass omówi 5 podstawowych błędów, jakie sam popełnił w bieganiu, rozpoczynając swoją przygodę z triathlonem.

Temat: Bieganie w triathlonie
Data: 30.05.2017 r. (wtorek)
Godzina: 19:00
Czas trwania: 1 godzina 30 minut (w przypadku wielu pytań na temat przewidziany w webinarium możliwość przedłużenia spotkania o 30 minut)
Cena: 40 zł (zniżka dla członków AT TEAM, cena 30 złotych. Podczas zapisywania się należy wybrać opcję AT Team Webinar)
Ograniczona liczba uczestników: 23 osoby (liczy się kolejność zapisów)

Czego dowiesz się w tym webinarze:
- Jak biegać szybciej? Co nas spowalnia?
- Jak ułożyć proporcję bieganie - rower w planie treningowym
- O objętościach biegania w treningu triathlonisty
- O różnicach pomiędzy bieganiem tradycyjnym, a bieganiem w triathlonie
- Wyznaczanie tempa na zawody
- Jak sobie radzić z bólem i kontuzjami
- 5 błędów w bieganiu jakie popełnił Łukasz Grass, które mogą również dotyczyć każdego z nas

Rejestracja na webinar:
https://elektronicznezapisy.pl/event/1865.html

Prowadzący:
Adrian Kapusta
USA Triathlon Coach Level I, redaktor Akademii Triathlonu

oraz

Łukasz Grass
Współzałożyciel Akademii Triathlonu, Redaktor Naczelny Business Insider Polska, absolwent AWF kierunek trenerski. Ukończył 6 triathlonów klasy Ironman z wynikiem życiowym 10h z Kopenhagi, kilkanaście dystansów Half Ironman z rekordem życiowym 4h 30 minut z Haugesund i kwalifikacją na Mistrzostwa Świata do Las Vegas w kategorii 35+.

Webinar odbędzie się poprzez platformę Hangouts z serwisu Google. Jeśli posiadasz konto Google wystarczy się zalogować na hangouts.google.com Jeśli nie posiadasz konta musisz się zarejestrować. Można korzystać z komputera lub urządzeń mobilnych.

W razie pytań można pisać na adres:
zapisynawebinar@gmail.com

Wyświetleń: 514

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ