Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Albrecht Dorota Elbląg Marsz 5 km
2 Byzdra Piotr Nowy Dwór Gdański Bieg 10 km
3 Kubisiak Józef Elbląg Bieg 5 km
4 Połczyńska Aleksandra Elbląg Bieg 5 km EL Aktywni
5 Bednarczuk Joanna Elbląg Bieg 5 km EL Aktywni
6 Zbrzeźna Iga Elbląg Marsz 5 km
7 Górski Paweł Elbląg Marsz 5 km
8 Jabłoński Jakub Elbląg Bieg 10 km
9 Podhorodecki Arkadiusz Elbląg Bieg 5 km Active-IT Komputerymarkowe.pl
10 Leśniak Daniel Elbląg Bieg 10 km
11 Piotrowski Marcin Elbląg Marsz 5 km
12 Pypało Wojciech Elbląg Bieg 5 km
13 Mitek Nikol Elbląg Bieg 5 km
14 Hull Arkadiusz Elbląg Bieg 5 km DUAL TEAM
15 Hull Joanna Elbląg Bieg 5 km DUAL TEAM
16 Gerej Szymon Elbląg Bieg 5 km
17 zdun tomasz ELBLĄG Bieg 10 km
18 Rudawski Radosław Elbląg Bieg 10 km
19 Sawicki Marcin Elbląg Bieg 5 km
20 Orzechowska Magdalena Elbląg Bieg 5 km
21 Pawlicka karolina Elbląg Bieg 5 km
22 Pawlicki Łukasz Elbląg Bieg 5 km
23 PAJEWSKA ANNA ELB;ĄG Bieg 5 km
24 FUDAL MONIKA ELBLĄG Bieg 5 km
25 Sznaza Agata Elbląg Bieg 5 km
26 Kwidziński Bartosz Elbląg Bieg 10 km
27 Trochowska Dominika Elbląg Bieg 5 km
28 Lompert Anna Elblag Bieg 5 km
29 Lompert Andrzej Elblag Bieg 5 km
30 Kowalski Jacek Elbląg Bieg 10 km
31 Apanowicz Radosław Elbląg Bieg 10 km APACZE TEAM
32 Buczkowski Łukasz Elblag Bieg 10 km
33 Decyk Jacek Elblag Bieg 5 km
34 Mudryk Przemysław Elblag Bieg 5 km
35 Mudryk Katarzyna Elbląg Bieg 5 km
36 Gajewska Marta Elbląg Marsz 5 km Gimnazjum nr 9 w Elblągu
37 Urbanowicz Agnieszka Grobelno Bieg 5 km
38 Kłosiewicz Wojciech Elbląg Bieg 10 km
39 Kluge-Rocka Karolina Elbląg Bieg 5 km
40 Filipiak Beata Elbląg Bieg 5 km
41 Dordzik MaŁgorzata Elbląg Bieg 5 km
42 Górska Katarzyna Elbląg Marsz 5 km
43 Mróz Krzysztof Elbląg Bieg 10 km
44 Biega Sylwia Elbląg Bieg 5 km
45 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg 5 km GE Power Team
46 Tołwińska Agnieszka Gronowo Górne Bieg 5 km Elbląg Biega
47 Lisak Sebastian Elbląg Bieg 10 km 16 Batalion Dowodzenia
48 Kleszczewski Jacek Słobity - Stacja Marsz 5 km
49 Kleszczewska Joanna Słobity - Stacja Marsz 5 km
50 Kleszczewski Jakub Słobity - Stacja Marsz 5 km
51 Kleszczewska Urszula Słobity - Stacja Marsz 5 km
52 Kleszczewski Ryszard Słobity - Stacja Bieg 10 km
53 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg 10 km
54 Mieszanek Krzysztof Elbląg Bieg 5 km WueMKa
55 Woźnikowska Magdalena Elbląg Bieg 5 km WueMKa
56 Gadowski Marcin Elbląg Bieg 10 km
57 Klecha Dariusz Elbląg Bieg 10 km
58 Głębicki Marcin Elbląg Bieg 10 km
59 Hajducki Jarosław Elbląg Bieg 10 km El-Aktywni
60 Pękalska Ola Elbląg Marsz 5 km
61 Pękalski Radek Elbląg Marsz 5 km
62 Pękalska Monika Elbląg Marsz 5 km
63 Gajewski Sebastian Elbląg Bieg 10 km BLVK HOLE MTB Team Elbląg
64 Kurek Wojciech Elbląg Bieg 10 km Struś pusciwiatr
65 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg 10 km EL Aktywni
66 Demczuk Andrzej Elbląg Bieg 5 km
67 SZCZYBELSKA Barbara Elbląg Bieg 5 km
68 Szczybelski Jarosław Elbląg Bieg 5 km
69 Kuczuro Anna Elbląg Bieg 5 km
70 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg 5 km
71 Minda Ewelina Minda Elblag Bieg 5 km
72 Zapolski Dariusz Elbląg Bieg 10 km
73 Dywicka Żaneta Braniewo Bieg 5 km
74 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG Bieg 10 km Olimpia Elbląg
75 Deputat Joanna Elblag Bieg 10 km EL-AKTYWNI
76 Wlizło Paweł Elbląg Bieg 10 km Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu
77 Gruchalski Rafał Elbląg Bieg 10 km portEl.pl
78 jakubowska anna paslek Marsz 5 km
79 Olszewski Roman Elbląg Bieg 10 km Elbażant
80 Kulpa-Dudzik Ewa Elbląg Bieg 5 km El-Aktywni
81 Kmita Sylwia Elbląg Bieg 5 km EL-Aktywni
82 Olesińska Agnieszka Elbląg Bieg 5 km El-Aktywni
83 Sadowski Bartłomiej Elbląg Bieg 5 km JW 4808 2.dplot
84 orzoł katarzyna elbląg Bieg 5 km
85 Śliwiński Tadeusz Elbląg Bieg 5 km
86 Zajdel Jarek Elbląg Bieg 10 km NorPak
87 Kosińska Anna Malbork Bieg 5 km AbsofuckingLutely team
88 Nowakowska Marzena Malbork Bieg 5 km AbsofuckingLutely team
89 Wize Jowita Malbork Bieg 10 km AbsofuckingLutely team
90 Jasińska Monika Malbork Bieg 5 km AbsofuckingLutely team
91 Cicherska Paulina Malbork Bieg 5 km AbsofuckingLutely team
92 Rodacka Wiśniewska Martyna Malbork Bieg 5 km AbsofuckingLutely team
93 Błażewicz Agnieszka Elbląg Bieg 10 km
94 Krawczuk Andrzej Gdańsk Bieg 10 km El-Aktywni
95 Banaś Sebastian Elbląg Bieg 10 km SMOK
96 Dudzik Piotr Elbląg Bieg 5 km El-Aktywni
97 Jurewicz Sylwia Elbląg Bieg 5 km Ciuje to
98 Jurewicz Adam Elbląg Bieg 5 km Ciuje to
99 Boris Aneta Elbląg Bieg 10 km
100 Kowitz Katarzyna Elbląg Bieg 10 km


Wyświetleń: 7479

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ