Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Igor | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
2 | Staniszewska Agnieszka | Braniewo | Polska | MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM | opłacono on-line | |
3 | Jagucka Małgorzata | Markusy | Polska | MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM | opłacono on-line | |
4 | Staniszewski Damian | Braniewo | Polska | MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM | opłacono on-line | |
5 | Staniszewska Karolina | Braniewo | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
6 | Jagucki Kacper | Markusy | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
7 | Klemt Marcin | Olsztyn | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | ||
8 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
9 | Kujawski Igor | Gniew | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
10 | SOBCZYŃSKI JAN | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
11 | Świstowska Małgorzata | Grupa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
12 | Remlajn Rafał | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
13 | Remlajn Tomasz | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
14 | Kmieć Krystyna | Malbork | Polska | MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM | opłacono on-line | |
15 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
16 | Paszkowska Hanna | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
17 | GUZ Robert | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
18 | Wesolowski Marcel | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
19 | Lenkiewicz Zofia | Mątowy Wielkie | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
20 | Kurlenda Joanna | Elblag | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
21 | Wiktorski Łukasz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
22 | Guz Maja | Tczew | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
23 | Guz Szymon | Tczew | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
24 | Kubik Karolina | Stary Targ | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | ||
25 | Serafin Bartłomiej | Elbląg | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
26 | Serafin Leon | Elbląg | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
27 | Serafin Nikodem | Elbląg | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
28 | Redlin Mateusz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
29 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
30 | jesionkowski grzegorz | malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
31 | SOJKA ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
32 | Gibas Sebastian | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
33 | Szewczyk Mirosław | Milejewo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
34 | Pietrzak Kajetan | Gronowo | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
35 | Brosze Dominik | Pelplin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
36 | Ziembicki Robert | Pelplin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
37 | Kulik Tomasz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
38 | Kulik Mateusz | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
39 | Pietrzak Eryk | Gronowo | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
40 | Jakubowska Katarzyna | Pasłęk | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
41 | Szandrocha Krzysztof | Elbląg | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
42 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
43 | Kosecka Marcelina | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
44 | Kubacki Paweł | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
45 | Partyka Robert | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
46 | Kubacki Feliks | Sztum | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
47 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
48 | Donajski Bartek | Ryjewo | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
49 | Donajska Natasza | Ryjewo | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
50 | Donajska Weronika | Ryjewo | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
51 | Donajski Piotr | Ryjewo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
52 | Wiśniewska iwona | Malbork | Polska | MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM | opłacono on-line | |
53 | Kowalski Marcin | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono | |
54 | Zbrzeźna Iga | Elbląg | Polska | MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM | opłacono on-line | |
55 | Bralewska Justyna | Malbork | Polska | MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM | opłacono on-line | |
56 | Kowalski Maciej | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
57 | Kowalski Oliwier | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
58 | słowik Filip | iława | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
59 | słowik Oliwia | iława | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
60 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
61 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
62 | Kaszuba Zbigniew | Miłoradz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
63 | RAKOWIECKI ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM | opłacono on-line | |
64 | SZCZEPAŃSKI WOJCIECH | MALBORK | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
65 | Serzysko Wojciech | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
66 | Michniewicz Waldemar | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
67 | Zakrzewski Paweł | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | ||
68 | Zakrzewska Renata | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | ||
69 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
70 | Iwanek Krzysztof | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
71 | Iwanek Anielka | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
72 | Hajdamowicz - Rydel Natalia | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | ||
73 | Golubiewska Katarzyna | Kajkowo/ Ostróda | Polska | MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM | opłacono on-line | |
74 | Wołk Krzysztof | Jantar | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
75 | Fidura Agnieszka | Braniewo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
76 | Licznerska Karolina | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
77 | Nowacki Tomasz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
78 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
79 | Kmieć Edward | Malbork | Polska | MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM | opłacono on-line | |
80 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | ||
81 | Mudryk Katarzyna | Elbląg | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
82 | Mudryk Przemysław | Elblag | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
83 | Nastaj Mateusz | Iława | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
84 | BRODOWSKI TOMASZ | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
85 | Waniewski Lukasz | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
86 | Ziniewicz Jadwiga | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
87 | Kwiatkowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
88 | Strzelczyk Urszula | Elbląg | Polska | MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM | ||
89 | Płosiński Karol | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
90 | Guz Klaudia Guz | Subkowy | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
91 | Gajowniczek Franciszek | Frombork | Polska | MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM | opłacono on-line | |
92 | Rankiewicz Michał | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
93 | Koziarska Ania | Elbląg | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
94 | Reksa Sylwia | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
95 | Krakówka Kamil | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
96 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
97 | Kordowska Aleksandra | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | ||
98 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
99 | Cieśla Weronika | Kamionka k. Kwidzyna | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | ||
100 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21187