Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Służby mundurowe Kategoria WOSZK Mrągowo (tylko 10km, mężczyźni) Do zapłaty
1 Bester Bartosz Gołdap Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE
2 Szyszkowska Karolina Gołdap Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE
3 Dziekońska Anna Gołdap Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE
4 Zdancewicz Julia Gołdap Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE
5 Januszkiewicz Miłosz Gołdap Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE
6 Dziatkowska Weronika Gołdap Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE
7 Śniczewska Zuzanna Gołdap Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE
8 Kondraciuk Majka Gołdap Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE
9 Poreda Jakub Gołdap Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE
10 Januszkiewicz Iwo Gołdap Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE
11 Bitowski Wiktor Gołdap Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE
12 Mazurek Gabriel Mrągowo Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) NIE NIE
13 Wronowski Albert Banie Mazurskie Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) NIE NIE
14 Barna Agata Świebodzice Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) NIE NIE
15 Poreda Konrad Gołdap Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE
16 Kozłowski Mateusz Pisz Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) NIE NIE
17 Pietruczuk Alicja Olecko Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) Olecko Biega NIE NIE
18 Markiewicz PIOTR Mrągowo Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) OGRODY MARKIEWICZ Runners Club ;-) NIE NIE
19 Jerzok Eryk Korpele Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) MORSY SZCZYTNO#RESET NIE NIE
20 Pieczko Szymon Mrągowo Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) NIE NIE
21 Wejkuć Dawid Mrągowo Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) Klub Biegacza Mrągowo, NIE NIE

Wyświetleń: 22124