Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomaszewska Mariola | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking | FNWT | opłacono on-line |
2 | Gotowiec Bogumiła | Tłuszcz | Polska | Marsz Nordic Walking | Bóbr Tłuszcz | opłacono on-line |
3 | Stępień Dagmara | Wołomin | Polska | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2015-2011) | Bóbr Tłuszcz | |
4 | Stępień Maria | Wołomin | Polska | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2015-2011) | Bóbr Tłuszcz | |
5 | Radzki Oskar | TŁUSZCZ | Polska | Biegi dzieci (D4 - urodz. 2004-2002) | BÓBR TŁUSZCZ | |
6 | Radzki Marcin | TŁUSZCZ | Polska | Bieg Główny | BÓBR TŁUSZCZ | opłacono on-line |
7 | Wasilewski Sławomir | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking | Pasja Nordic Walking | opłacono |
8 | Lipska Iwona | Ząbki | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
9 | Rodak Zbigniew | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
10 | Wojda Szymon | Klembów | Polska | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2015-2011) | Orły Klembów | |
11 | Wojda Maja | Klembów | Polska | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2015-2011) | Orły Klembów | |
12 | Wojda Michał | Klembów | Polska | Bieg Główny | Orły Klembów | opłacono on-line |
13 | Andrejew Agnieszka | Ząbki | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
14 | Laskus Hania | Warszawa | Polska | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2010-2008) | SP 140 Warszawa/Radość | |
15 | Laskus Mikołaj | Warszawa | Polska | Biegi dzieci (D3 - urodz. 2007-2005) | SP 140 Warszawa/Radość | |
16 | Frydrych Bożena | Warszawa | Polska | Bieg Główny | ----------------------- | limit osiągnięty |
17 | Marek Henryk | Warszawa | Polska | Bieg Główny | ------------- | opłacono |
18 | Wiśniewska Katarzyna | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
19 | Kalinowski Krystian | Białystok | Polska | Bieg Główny | AGR Podlasie | opłacono on-line |
20 | Puscian Janusz | RYSIE | Polska | Bieg Główny | super morsy tłuszcz | limit osiągnięty |
21 | Mielczarek Maja | Marki | Polska | Bieg Główny | Profesjonalny Gabinet Kosmetyki | opłacono on-line |
22 | Kowalski Jakub | Piaseczno | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
23 | Adamczyk Adam | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking | Pasja Nordic Walking | opłacono on-line |
24 | Kowalski Łukasz | Cegielnia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
25 | Oleksiak Zuzanna | Chrzęsne | Polska | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2010-2008) | ||
26 | Oleksiak Maja | Chrzęsne | Polska | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2010-2008) | ||
27 | Orliński Tomasz | Legionowo | Polska | Bieg Główny | Sp 3 Legionowo | opłacono on-line |
28 | Orlińska Magdalena | Legionowo | Polska | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2010-2008) | Sp 3 Legionowo | |
29 | Orlińska Julia | Legionowo | Polska | Biegi dzieci (D3 - urodz. 2007-2005) | Sp 3 Legionowo | |
30 | Kur Igor | Tłuszcz | Polska | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2015-2011) | ||
31 | Laskus Paweł | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
32 | Szulc Katarzyna | Ząbki | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
33 | Nowak Jan | Tłuszcz | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
34 | Łuczyk Szymon | Warszawa | Polska | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2010-2008) | ||
35 | Łuczyk Julia | Warszawa | Polska | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2010-2008) | ||
36 | Łuczyk Janusz | Warszawa | Polska | Bieg Główny | BÓBR TŁUSZCZ | opłacono on-line |
37 | Kwiecień Szymon | Marki | Polska | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2010-2008) | Markowi Biegacze | |
38 | Kwiecień Marek | Marki | Polska | Bieg Główny | Markowi Biegacze | opłacono on-line |
39 | Kościelny Tomasz | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
40 | Wronka Artur | Radzymin | Polska | Bieg Główny | Radzymin Run Team | opłacono on-line |
41 | Wilczyńska Małgorzata | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
42 | Matyszczak Dominik | Warszawa | Polska | Biegi dzieci (D4 - urodz. 2004-2002) | KENKO | |
43 | Sobiecki Artur | marki | Polska | Bieg Główny | Markowi Biegacze | opłacono on-line |
44 | Gil Wojciech | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
45 | CZECHOWSKI Jerzy | warszawa | Polska | Bieg Główny | mza - warszawa | limit osiągnięty |
46 | KORZEMSKA IGA | ZĄBKI | Polska | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2015-2011) | BÓBR TŁUSZCZ | |
47 | Bogusz Lucyna | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking | limit osiągnięty | |
48 | EWERTOWSKI PIOTR | MARKI | Polska | Bieg Główny | Markowi Biegacze | opłacono on-line |
49 | Brzezińska Marta | Ząbki | Polska | Bieg Główny | BiegamBoLubięZąbkiTeam | opłacono on-line |
50 | Noworyta Jacek | Warszawa | Polska | Bieg Główny | ASA TEAM Biegiem po zdrowie | opłacono |
51 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Polska | Bieg Główny | so-biebie-gam | opłacono on-line |
52 | Baranowski Romuald | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking | Dynamic | opłacono on-line |
53 | Węglewska Agnieszka | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking | Dynamic | opłacono on-line |
54 | Karasiewicz Katarzyna | Kuligów | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
55 | Karczmarczyk Adam | Sulejówek | Polska | Bieg Główny | limit osiągnięty | |
56 | Pomiński Gabriel | Wołomin | Polska | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2010-2008) | ||
57 | Pomiński Romuald | Wołomin | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
58 | Balcerak Klaudia | Białki | Polska | Biegi dzieci (D4 - urodz. 2004-2002) | ||
59 | ROMEJKO DARIUSZ | komorowo | Polska | Bieg Główny | OSTRÓW BIEGA | limit osiągnięty |
60 | Gałkowski Marcin | Wołomin | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
61 | Karasiewicz Iwona | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking | NORDIClub Szczecin | opłacono on-line |
62 | Bebenek Czeslaw | Knurowiec | Polska | Bieg Główny | limit osiągnięty | |
63 | Pieniążek Leszek | Warszawa - Wesoła | Polska | Bieg Główny | Ortoreh Team | opłacono on-line |
64 | Kucucha Krzysztof | Radzymin | Polska | Bieg Główny | Radzymin RUN TEAM | opłacono on-line |
65 | Wardak Tomasz | Radzymin | Polska | Bieg Główny | RADZYMIN RUN TEAM | opłacono on-line |
66 | Szczęsny Jarosław | Zielonka | Polska | Bieg Główny | Stalko | opłacono on-line |
67 | Paź Jacek | Tłuszcz | Polska | Bieg Główny | Bóbr Tłuszcz | opłacono on-line |
68 | Korkosz Stanisław | Blizne Jasińskiego | Polska | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2010-2008) | Groty Team | |
69 | Korkosz Patrycja | Blizne Jasińskiego | Polska | Biegi dzieci (D4 - urodz. 2004-2002) | ||
70 | Korkosz Andrzej | Blizne Jasińskiego | Polska | Bieg Główny | Groty Team | limit osiągnięty |
71 | Sosiński JERZY | HALINOW | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
72 | Oleksiak Marek | Chrzęsne | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
73 | Mielczarek Maciej | Marki | Polska | Biegi dzieci (D3 - urodz. 2007-2005) | Markowi Biegacze | |
74 | Mielczarek Marek | Marki | Polska | Bieg Główny | Markowi Biegacze | opłacono on-line |
75 | Zarzycki Zdzisław | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
76 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | Bieg Główny | VEGE RUNNER | opłacono on-line |
77 | Górek Zofia | Tłuszcz | Polska | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2010-2008) | Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra | |
78 | Górek Arkadiusz | Tłuszcz | Polska | Marsz Nordic Walking | Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra | opłacono on-line |
79 | Jaszczuk Jagoda | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
80 | Budna Ola | Wólka Kozłowska | Polska | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2010-2008) | Szkoła Podstawowa im. Wacława Sieroszewskiego w Kozłach | |
81 | Pietras Jolanta | Pruszków | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
82 | Michalski Robert | Warszawa | Polska | Bieg Główny | 12tri.pl | opłacono on-line |
83 | Jankowska Joanna | Tłuszcz | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
84 | Szymczak Amelia | Ząbki | Polska | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2015-2011) | ||
85 | Szymczak Jacek | Ząbki | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
86 | Szczepaniak Michalina | Wołomin | Polska | Biegi dzieci (D3 - urodz. 2007-2005) | Huragan Wołomin | |
87 | Budniak Kacper | Władysławowo | Polska | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2010-2008) | ||
88 | Budniak Zuzanna | Władysławowo | Polska | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2015-2011) | ||
89 | BUDNIAK MAJA | Władysławowo | Polska | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2015-2011) | ||
90 | BUDNIAK TOMASZ | Władysławowo | Polska | Bieg Główny | KB TKKF Promyk Ciechanów | opłacono on-line |
91 | Radzio Paweł | Tłuszcz | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
92 | Balcerowski Rafał | Ząbki | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
93 | Trojanowski Rafał | Ząbki | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
94 | Łebek Arkadiusz | Kobyłka | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
95 | STOLARCZYK BOŻENA | TŁUSZCZ | Polska | Marsz Nordic Walking | UTW TŁUSZCZ | opłacono |
96 | SOBOLEWSKA ALEKSANDRA | TŁUSZCZ | Polska | Marsz Nordic Walking | UTW TŁUSZCZ | opłacono on-line |
97 | KRYSIK WIESŁAWA | DZIĘCIOŁY | Polska | Marsz Nordic Walking | UTW TŁUSZCZ | opłacono on-line |
98 | Tymiński Sylwester | Wołomin | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
99 | Szczepaniak Michał | Wołomin | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
100 | Bajorek Jacek | Wyszków | Polska | Bieg Główny | IZBI KONSULTING | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15677