I Dziesiątka Lipnowska
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gosiewski Krzysztof Kołobrzeg I Dziesiątka Lipnowska 3bz Trzebiatów opłacono
2 Kołtun Sylwia Włocławe I Dziesiątka Lipnowska JARAS Team opłacono on-line
3 Kołtun Jarosław Włocławek I Dziesiątka Lipnowska JARAS Team opłacono on-line
4 Berebecki Roman Rypin I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) KB Lech Rypin opłacono
5 Gawłowski Paweł Włocławek I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
6 Pawłowski Mariusz Marzęcice I Dziesiątka Lipnowska Kurzętnik Biega opłacono
7 Rzepka Ewa Wielki Głęboczek I Dziesiątka Lipnowska Team Brzozie opłacono on-line
8 Rzepka Andrzej wielki głęboczek I Dziesiątka Lipnowska Team Brzozie opłacono on-line
9 Gołębiewski Marcin Gołębiewski Warszawa I Dziesiątka Lipnowska opłacono
10 Kuchnicka Katarzyna Rypin I Dziesiątka Lipnowska KB Lech Rypin opłacono on-line
11 Szymański Łukasz WŁOCŁAWEK I Dziesiątka Lipnowska ROLLS TEAM opłacono on-line
12 WIETRZYCKI PIOTR WŁOCŁAWEK I Dziesiątka Lipnowska ROLLS TEAM opłacono on-line
13 Brunowicz Grzegorz Lipno I Dziesiątka Lipnowska opłacono
14 Sztenderewicz Rafał Włocławek I Dziesiątka Lipnowska SPORTEVO opłacono on-line
15 Liniewski Łukasz Włocławek I Dziesiątka Lipnowska ActivCentrum opłacono on-line
16 Zawiasiński Bartłomiej Unisław I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) Unisław Biega opłacono on-line
17 Kunecki Dariusz Włocławek I Dziesiątka Lipnowska opłacono
18 Szydłowska Renata Brześć Kujawski I Dziesiątka Lipnowska opłacono
19 KRAJEWSKI LESZEK PIGŻA I Dziesiątka Lipnowska KM TRUCHCIK ŁUBIANKA opłacono
20 JURECKA EWA JURECKA JABLONOWO POMORSKIE I Dziesiątka Lipnowska Parkrun Toruń opłacono on-line
21 TOMASIK PIOTR TOMASIK TORUŃ I Dziesiątka Lipnowska TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
22 Sowa Wojciech Unisław I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) KM TRUCHCIK ŁUBIANKA opłacono on-line
23 Urlich Łukasz Włocławek I Dziesiątka Lipnowska Anwil team opłacono on-line
24 Świderek Wojciech Toruń I Dziesiątka Lipnowska Zespół Szkół w Dobrzejewicach opłacono
25 Białka Piotr Gniewkowo I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
26 Bielec Adam Skępe I Dziesiątka Lipnowska drużyna szpiku opłacono on-line
27 Mucha Aleksander Włocławek I Dziesiątka Lipnowska Salamander Running Team opłacono on-line
28 Rączkowski Adam Rączkowski Włocławek I Dziesiątka Lipnowska Salamander Running Team opłacono on-line
29 LEWANDOWSKI Władysław Inowrocław I Dziesiątka Lipnowska Inowrocław Biega opłacono on-line
30 Wierski Jarosław Lipniki I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) kujawsko-pomorskie.pl opłacono
31 Kowalski Maciej Lipno I Dziesiątka Lipnowska Anwil Team opłacono
32 Trzciński Franciszek Chełmno I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
33 Jeżewski Adrian Lipno I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
34 Sztenderewicz Renata Sztenderewicz Włocławek I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
35 Krzywdzińska Agata Toruń I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
36 Bogdan Wacław Toruń I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) opłacono
37 Ciska Daria Toruń I Dziesiątka Lipnowska opłacono
38 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń I Dziesiątka Lipnowska opłacono
39 Piskoń Paweł Toruń I Dziesiątka Lipnowska IREK i rak - Maraton o życie opłacono on-line
40 Nitka Dorota Gdańsk I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
41 Olesiejuk Marta Gdynia I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
42 Kuberski Krzysztof Lipno I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
43 Puchalski Piotr Włocławek I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
44 Marciniak Żaneta Włocławek I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
45 Niedziałkowska Monika Bogucin I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
46 Kaczorowska Ewa Włocławek I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
47 Marciniak Witold Włocławek I Dziesiątka Lipnowska WKB MARATOŃCZYK Włocławek opłacono on-line
48 Dyczko Adam Brąchnowo I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) opłacono on-line
49 Ślósarek Piotr Leszek Toruń I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) opłacono on-line
50 Ruczewski Paweł Włocławek I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
51 Gralak Marcin Inowrocław I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO opłacono on-line
52 Szczepaniak Marcin Włocławek I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
53 Szytniewski Grzegorz Grudziądz I Dziesiątka Lipnowska Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
54 Wierzbowski Piotr Brzozówka I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) Świat Biegacza Fehlau Run Team opłacono on-line
55 Zdziarski Adam Grudziądz I Dziesiątka Lipnowska Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
56 WOJTACKI Tomasz Grudziądz I Dziesiątka Lipnowska Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
57 Olszewski Adam Nowy Kobrzyniec I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) KB Lech Rypin opłacono
58 Sadowski Jarosław Toruń I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
59 Szarszewska Natalia Lipno I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
60 Zdanowicz Lidia Grudziadz I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
61 Lipińska Małgorzata Lipińska Toruń I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
62 Lipiński Artur Toruń I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
63 Błaszak Paweł Włocławek I Dziesiątka Lipnowska opłacono
64 Binczarski Bartosz Włocławek I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
65 Dzierżawski Łukasz Włocławek I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
66 Gierkowski Andrzej Włocławek I Dziesiątka Lipnowska Anwil Team
67 Sadecki Łukasz Łubianka I Dziesiątka Lipnowska opłacono
68 Kmieciak Robert Toruń I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) T.S.Opatrunki Toruń opłacono
69 Malinowska Żaneta Grudziądz I Dziesiątka Lipnowska opłacono
70 Helak Marek Grudziadz I Dziesiątka Lipnowska opłacono
71 Szymczyk Magdalena Grudziądz I Dziesiątka Lipnowska
72 Rzymska Weronika Lipno I Dziesiątka Lipnowska Adidas Runners Warsaw opłacono on-line
73 Polińska Magdalena Grudziądz I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
74 Raciniewska Natalia Grudziądz I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
75 Zawadzki Kazimierz Wloclawek I Dziesiątka Lipnowska (70 lat i więcej)
76 Malicka Agata Toruń I Dziesiątka Lipnowska Parkrun Toruń opłacono on-line
77 Nowicki Jarosław Włocławek I Dziesiątka Lipnowska GKS FABIANKI opłacono
78 Wiśniewski Włodzimierz Toruń I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) SPC opłacono on-line
79 Rumuńska Katarzyna Wałdowo I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
80 Łepek Teresa Płąchawy I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
81 Chmurzyński Józef Krobia I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) T.S Opatrunki Toruń opłacono
82 Leśniewski Sławomir Włocławek I Dziesiątka Lipnowska AMATOR opłacono on-line
83 Świder Dawid Włocławek I Dziesiątka Lipnowska GKS FABIANKI opłacono
84 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) zgubiłem sponsora opłacono on-line
85 Stachowiak Kamila Wielka Nieszawka I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
86 Jasiński Sylwester Lipno I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
87 Nadolny Piotr Toruń I Dziesiątka Lipnowska kujawsko-pomorskie.pl opłacono
88 Godziuk Roman Toruń I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) opłacono on-line
89 Strzelecki Konrad Kruszyn I Dziesiątka Lipnowska WKB MARATOŃCZYK Włocławek opłacono on-line
90 Nowacka Anna Nowacka BOBROWNIKI I Dziesiątka Lipnowska opłacono on-line
91 Kamińska Magdalena Toruń I Dziesiątka Lipnowska
92 Kamiński Stefan Toruń I Dziesiątka Lipnowska (70 lat i więcej)
93 Widzisz Krzysztof Włocławek I Dziesiątka Lipnowska Anwil team opłacono on-line
94 Podbielska Alina Toruń I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) KM UMK Toruń opłacono on-line
95 Piwoński Robert Toruń I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek opłacono on-line
96 Chupka Konrad Lipno I Dziesiątka Lipnowska GKS FABIANKI opłacono
97 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN I Dziesiątka Lipnowska ZIARNPOL Team
98 OLSZEWSKA EWA GNIEWKOWO I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO opłacono on-line
99 OLSZEWSKI RAFAŁ OLSZEWSKI GNIEWKOWO I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
100 Dłoniak Edmund Gniewkowo I Dziesiątka Lipnowska (70 lat i więcej) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO


Wyświetleń: 11356

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ