Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
2 | Banaszak Adam | Gniewkowo | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
3 | Barański Krzysztof | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | limit osiągnięty | |
4 | Berebecki Roman | Rypin | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) | KB Lech Rypin | opłacono |
5 | Białka Piotr | Gniewkowo | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
6 | Białobłocka Ewa | Rusinowo | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | KB Lech Rypin | opłacono on-line |
7 | Białobłocki Jacek | Rusinowo | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | KB Lech Rypin | opłacono on-line |
8 | Bielec Adam | Skępe | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | drużyna szpiku | opłacono on-line |
9 | Binczarski Bartosz | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
10 | Blachowska Anna | Karnkowo | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | GKS FABIANKI | opłacono |
11 | Bogdan Wacław | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) | opłacono | |
12 | Brunowicz Grzegorz | Lipno | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono | |
13 | Budziak Wiesław | Chełmża | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) | Zadyszka | opłacono on-line |
14 | Błaszak Paweł | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono | |
15 | Chmielewski Bartosz | Rypin | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono | |
16 | Chmurzyński Józef | Krobia | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) | T.S Opatrunki Toruń | opłacono |
17 | Chojnacka Krystyna | Sierpc ul dworcowa 3B | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
18 | Chupka Konrad | Lipno | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | GKS FABIANKI | opłacono |
19 | Ciska Daria | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono | |
20 | Drawert Ewa | Łubki | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) | opłacono on-line | |
21 | Dyczko Adam | Brąchnowo | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) | opłacono on-line | |
22 | Dzierżawski Łukasz | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
23 | Dłoniak Edmund | Gniewkowo | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (70 lat i więcej) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | limit osiągnięty |
24 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | Start Wałycz | opłacono on-line |
25 | Gawłowski Paweł | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
26 | Gierach Krzysztof | Niemcz | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) | opłacono on-line | |
27 | Gierkowski Andrzej | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | Anwil Team | limit osiągnięty |
28 | Gilewski Błażej | Lisewo | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | miastoaktywni.pl | opłacono on-line |
29 | Goczyński Kazimierz | Sierpc | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | TKKF ,, Kubuś | opłacono on-line |
30 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) | opłacono on-line | |
31 | gola grzegorz | markowo | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | 1971 | opłacono on-line |
32 | Górski Wojciech | Czernikowo | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | biegnę po bułki | opłacono on-line |
33 | Gosiewski Krzysztof | Kołobrzeg | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | 3bz Trzebiatów | opłacono |
34 | Gołębiewski Marcin Gołębiewski | Warszawa | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono | |
35 | Gralak Marcin | Inowrocław | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) | T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO | opłacono on-line |
36 | Helak Marek | Grudziadz | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono | |
37 | jagodzinska małgorzata | lubraniec | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono | |
38 | Jasiński Sylwester | Lipno | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
39 | Jażdżyk Konrad | Rachocin | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono | |
40 | Jetter Piotr | Fabianki | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | UKS Cyprianka | opłacono on-line |
41 | Jeżewski Adrian | Lipno | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
42 | JURECKA EWA JURECKA | JABLONOWO POMORSKIE | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | Parkrun Toruń | opłacono on-line |
43 | Kaczorowska Ewa | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
44 | Kaczorowska Magdalena | Skępe | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
45 | Kamińska Magdalena | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | limit osiągnięty | |
46 | Kamiński Stefan | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (70 lat i więcej) | limit osiągnięty | |
47 | Kanigowski Michał | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
48 | Kiedrzyński Arkadiusz | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
49 | Kijewski Adrian | Rypin | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
50 | Kmieciak Robert | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) | T.S.Opatrunki Toruń | opłacono |
51 | Kornet Przemysław | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) | opłacono on-line | |
52 | Kowalski Maciej | Lipno | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | Anwil Team | opłacono |
53 | Kołtun Jarosław | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | JARAS Team | opłacono on-line |
54 | Kołtun Sylwia | Włocławe | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | JARAS Team | opłacono on-line |
55 | KRAJEWSKI LESZEK | PIGŻA | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | opłacono |
56 | Krzywdzińska Agata | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
57 | Kuberski Krzysztof | Lipno | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
58 | Kucharska Daria | Lipno | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono | |
59 | Kuchnicka Katarzyna | Rypin | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | KB Lech Rypin | opłacono on-line |
60 | Kunecki Dariusz | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono | |
61 | Kycia Piotr | Lipno | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
62 | Leśniewski Kazimierz | Włocławek ul Kreta 8 m17 | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (70 lat i więcej) | limit osiągnięty | |
63 | Leśniewski Sławomir | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | AMATOR | opłacono on-line |
64 | LEWANDOWSKI Władysław | Inowrocław | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | Inowrocław Biega | opłacono on-line |
65 | Lewandowski Wojciech | Lipno | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
66 | Liniewski Łukasz | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | ActivCentrum | opłacono on-line |
67 | Lipińska Małgorzata Lipińska | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
68 | Lipiński Artur | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
69 | Majewski Wiesław | Ciechocinek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | MARMEL | opłacono on-line |
70 | Malicka Agata | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | Parkrun Toruń | opłacono on-line |
71 | Malinowska Żaneta | Grudziądz | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono | |
72 | MARCHEWKA MAREK | TORUŃ | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) | opłacono on-line | |
73 | Marciniak Witold | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | WKB MARATOŃCZYK Włocławek | opłacono on-line |
74 | Marciniak Żaneta | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
75 | Mucha Aleksander | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | Salamander Running Team | opłacono on-line |
76 | Nadolny Piotr | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | kujawsko-pomorskie.pl | opłacono |
77 | Niedziałkowska Monika | Bogucin | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
78 | Nitka Dorota | Gdańsk | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
79 | Nowacka Anna Nowacka | BOBROWNIKI | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
80 | Nowicki Jarosław | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | GKS FABIANKI | opłacono |
81 | Obara Przemysław | Płock | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | runemilrun.pl | limit osiągnięty |
82 | Olesiejuk Marta | Gdynia | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
83 | OLSZEWSKA EWA | GNIEWKOWO | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) | T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO | opłacono on-line |
84 | Olszewski Adam | Nowy Kobrzyniec | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) | KB Lech Rypin | opłacono |
85 | OLSZEWSKI RAFAŁ OLSZEWSKI | GNIEWKOWO | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
86 | Pawłowski Mariusz | Marzęcice | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | Kurzętnik Biega | opłacono |
87 | Perkowski Rafał Perkowski | Kikół | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) | GKS FABIANKI | opłacono on-line |
88 | Pietrzak Łukasz | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | Kwiaciarnia Regionalna Team | opłacono on-line |
89 | Piskoń Paweł | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | IREK i rak - Maraton o życie | opłacono on-line |
90 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono | |
91 | Piwoński Robert | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) | Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek | opłacono on-line |
92 | Podbielska Alina | Toruń | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w latach 2015 i 2016) | KM UMK Toruń | opłacono on-line |
93 | Pokora Rafał Pokora | Szpetal Górny | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) | GKS FABIANKI | opłacono |
94 | Polińska Magdalena | Grudziądz | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
95 | POPEK MACIEJ | WŁOCŁAWEK | Polska | I Dziesiątka Lipnowska (uczestnicy GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w roku 2016) | ANETA TEAM | opłacono on-line |
96 | Puchalski Piotr | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
97 | Raciniewska Natalia | Grudziądz | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
98 | Rączkowski Adam Rączkowski | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | Salamander Running Team | opłacono on-line |
99 | Raczkowski Łukasz Raczkowski | Czernikowo | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line | |
100 | Ruczewski Paweł | Włocławek | Polska | I Dziesiątka Lipnowska | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14718