Biegnij Ewka
Bieg Charytatywny na rzecz naszej koleżanki – Ewy Grabarczyk.

Ewa jest nauczycielką języka angielskiego w Zespole Szkół Nr 1 w Piszu . W czerwcu 2016 r. przeszła ciężkie odkleszczowe zapalenie opon mózgowych i rdzenia kręgowego. Konsekwencją tego jest czterokończynowe porażenie i brak własnego oddechu. Cały czas przebywa w szpitalu pod respiratorem. Ma pełną świadomość, ale nie może mówić, dlatego potrzebuje długotrwałej hospitalizacji i rehabilitacji.

Ewa to wspaniała, wrażliwa osoba, wszechstronnie uzdolniona, otwarta na drugiego człowieka. Przed chorobą z zamiłowaniem uczyła i wychowywała młodzież, jeździła konno, żeglowała, a przede wszystkim pomagała ludziom, służąc radą. Wspierała też innych finansowo, zwłaszcza wychowanków. Teraz potrzebuje nas i jak mówił Epikur: …potrzebuje „wiary, że taką pomoc może uzyskać”, dlatego postanowiliśmy dać „coś od siebie” i poszukać osób dobrej woli, które mogą i chcą pomagać innym.

Pakiety zawierają:
10 zł pakiet dziecięcy- medal, ubezpieczenie, posiłek regeneracyjny
20 zł - medal i ubezpieczenie
35 zł - pamiątkowy buff, medal, ubezpieczenie, posiłek regeneracyjny
50 zł - medale dla drużyny
100zł medale + buffy dla drużyny

Opłatę startową należy dokonać na:
Bank Spółdzielczy w Mikołajkach/Oddział w Piszu
Nr Konta : 02935000010173723950010001
Komitet Społeczny Akcji Charytatywnej "Biegnij Ewka"
Z dopiskiem „Biegnij Ewka”

Wyświetleń: 3555

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ