Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konasiuk Konrad | Szczecin | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Szczecin | ||
2 | Majda Adam | Kraków | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Poznań | ||
3 | Sionkowski Arkadiusz | Kraków | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Poznań | ||
4 | Stec Kacper | Kraków | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Poznań | ||
5 | Janowska Justyna | Kraków | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Poznań | ||
6 | Ulatowska Alicja | Częstochowa | Młodzieżowiec - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Poznań | ||
7 | Cichowski Patryk | Iława | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | Iława | ||
8 | Zawolik Aleksandra | Warszawa | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Warszawa | ||
9 | Petters Klaudia | Warszawa | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Warszawa | ||
10 | Błaszczyk Mateusz | Kielce | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | TS Akwedukt Kielce | ||
11 | Boczkowska Diana | Kielce | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | TS Akwedukt Kielce | ||
12 | Zawolik Wiktoria | Warszawa | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Warszawa | ||
13 | Żarnowska Karolina | Warszawa | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | UKS G8 Bielany | ||
14 | Tyczyński Jacek | Warszawa | Młodzieżowiec - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Warszawa | ||
15 | Sudak Magdalena | Warszawa | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | UKS G8 Bielany | ||
16 | Seroczyński Jakub | Warszawa | Młodzieżowiec - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Warszawa | ||
17 | Seroczyńska Amelia | Warszawa | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Warszawa | ||
18 | Rzuczkowski Kacper | Warszawa | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Warszawa | ||
19 | Rudzińska Aleksandra | Warszawa | Młodzieżowiec - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Warszawa | ||
20 | Olejniczak Ula | Warszawa | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Warszawa | ||
21 | Lenartowicz Lenartowicz | Warszawa | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Warszawa | ||
22 | Juszkowiec Daniel | Warszawa | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Warszawa | ||
23 | Damentka Kamil | Warszawa | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Warszawa | ||
24 | Combik Marcin | Poznań | Młodzieżowiec - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Poznań | ||
25 | Lipowska Małgorzata | Poznań | Młodzieżowiec - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Poznań | ||
26 | Sikorska Aleksandra | Poznań | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Poznań | ||
27 | Dańkowski Dominik | Poznań | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Poznań | ||
28 | Bohater Paulina | Poznań | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Poznań | ||
29 | Zygmunt Marta | Poznań | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Poznań | ||
30 | Siódmiak Igor | Poznań | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Poznań | ||
31 | Gozdyra Rafał | Szczecin | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Szczecin | ||
32 | Fagobowski Maciej | Poznań | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Poznań | ||
33 | Ryczak Maja | Poznań | Młodzieżowiec - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Poznań | ||
34 | Dzik Szymon | Rumia | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Rumia | ||
35 | Walkowiak Miłosz | Rumia | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Rumia | ||
36 | Jarliński Michał | Rumia | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Rumia | ||
37 | Goc Julia | Rumia | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Rumia | ||
38 | Najmowicz Paweł | Rumia | Młodzieżowiec - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Rumia | ||
39 | Krawczyk Jacek | Rumia | Młodzieżowiec - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Rumia | ||
40 | Giet Magdalena | Poznań | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Poznań | ||
41 | Józkowska Joanna | Szczecin | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Szczecin | ||
42 | Wilk Adrian | Szczecin | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Szczecin | ||
43 | Woźniak Karina | Szczecin | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Szczecin | ||
44 | Lewandowska Oktawia | Szczecin | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Szczecin | ||
45 | Cieślik Mateusz | Szczecin | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Szczecin | ||
46 | Kowalczyk Łukasz | Szczecin | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Szczecin | ||
47 | Wojcieszonek Damian | Szczecin | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Szczecin | ||
48 | Zawarski Piotr | Szczecin | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Szczecin | ||
49 | Rudziński Jakub | Szczecin | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Szczecin | ||
50 | Jakubiak Aleksandra | Gniezno | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Gniezno | ||
51 | Kowalski Kuba | Gniezno | Junior młodszy - Pływanie 600m, Bieg 3km | OSSM Gniezno | ||
52 | Kaprzak Klaudia | Gniezno | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Gniezno | ||
53 | Płatek Anna | Gniezno | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Gniezno | ||
54 | PIetruszewska Martyna | Gniezno | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Gniezno | ||
55 | Masłowska Olga | Gniezno | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Gniezno | ||
56 | Zabiszak Paulina | Gniezno | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Gniezno | ||
57 | Zabiszak Piotr | Gniezno | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Gniezno | ||
58 | Wiśniewski Mateusz | Gniezno | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Gniezno | ||
59 | Szuba Eryk | Gniezno | Junior - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Gniezno | ||
60 | Czech Michał | Gniezno | Młodzieżowiec - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Gniezno | ||
61 | Zdun Konrad | Gniezno | Młodzieżowiec - Pływanie 800m, Bieg 5km | OSSM Gniezno |
Wyświetleń: 8845