Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kotula Jakub Katowice Dystans rekreacyjny (5,6 km) UNIA MIAST
2 Gerle-Kotula Anna Katowice Dystans rekreacyjny (5,6 km) UNIA MIAST
3 Kołodziej Urszula Oleśnica Dystans rekreacyjny (5,6 km) Oleśnicka Strefa Nordic Walking
4 Pawlic Janina Oleśnica Dystans rekreacyjny (5,6 km) Oleśnicka Strefa Nordic Walking
5 Widawski Andrzej Wrocław Dystans rekreacyjny (5,6 km)
6 Karwacki Arkadiusz Syców Dystans rekreacyjny (5,6 km)
7 Iwańczyk Julia Dobrzeń Start szkolny (2,8 km) PCEiK - Dobrzeń
8 Biryło Gabriela Dobrzeń Start szkolny (2,8 km) PCEiK - Dobrzeń
9 Szymanowicz Karolina Dobra Start szkolny (2,8 km) PCEiK - Dobrzeń
10 Strągowska oliwia Oleśnica Start szkolny (2,8 km) Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy
11 Cebryń Katarzyna Wrocław Dystans rekreacyjny (5,6 km)
12 Stepień Lucyna Lubin Start główny (11.2 km) KS Metraco Polkowice
13 Nowicka Elwira Oleśnica Start szkolny (2,8 km) Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy
14 Honcel Antonina Jenkowice Start szkolny (2,8 km) PCEiK - SP w Sokołowicach
15 Woźniakiewicz Julia Wrocław Start szkolny (2,8 km) Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu
16 Malcher Patrycja Skałka Start szkolny (2,8 km) Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu
17 Czochara Patrycja Miłoszyce Start szkolny (2,8 km) Liceum Ogólnokształcące NrXV we Wrocławiu
18 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Dystans rekreacyjny (5,6 km) Marysia Speedway Team
19 GRYGOROWICZ Bogdan LUBIN 59-300 Dystans rekreacyjny (5,6 km) KS Metraco Polkowice
20 Klimsiak Sebastian Udanin Start główny (11.2 km)
21 Rożynek Miron Wrocław Dystans rekreacyjny (5,6 km)
22 Cupiał Wiktoria Raszowa Start szkolny (2,8 km)
23 Dorobiała Wiktoria Oleśnica Start szkolny (2,8 km) I LO Oleśnica
24 Kaczmarek Aleksandra Oleśnica Start szkolny (2,8 km) I LO Oleśnica
25 Mazurkiewicz Bartosz Oleśnica Start szkolny (2,8 km) I LO Oleśnica
26 Jarosz Kornel Oleśnica Start szkolny (2,8 km) I LO Oleśnica
27 Heliński Jakub Oleśnica Start szkolny (2,8 km) I LO Oleśnica
28 Więcek Przemysław Oleśnica Start szkolny (2,8 km) I LO Oleśnica
29 Gajewska Klaudia Oleśnica Start szkolny (2,8 km) I LO Oleśnica
30 Kowalczyk Karolina Oleśnica Start szkolny (2,8 km) I LO Oleśnica
31 Wojtczak Emilia Oleśnica Start szkolny (2,8 km) I LO Oleśnica
32 Mularczyk Laura Oleśnica Start szkolny (2,8 km) I LO Oleśnica
33 Barańska Anna Oleśnica Start szkolny (2,8 km) I LO Oleśnica
34 Machocka Emilia Oleśnica Start szkolny (2,8 km) I LO Oleśnica
35 Katarzyna Skrycka Lubin Start główny (11.2 km)
36 Wira Milena Sokołowice Start szkolny (2,8 km) PCEiK - SP w Sokołowicach
37 Kulka Agata Sokołowice Start szkolny (2,8 km) PCEiK - SP w Sokołowicach
38 Bik Katarzyna Księginice Start szkolny (2,8 km) KS Metraco Polkowice
39 Sikora Bronisław leszno Dystans rekreacyjny (5,6 km) LKB Amator Leszno
40 Zwoliński Radomir Wrocław Start główny (11.2 km)
41 Bik Stanisław Lubin Start główny (11.2 km) KS Metraco Polkowice
42 Hołubka Mariusz Legnica Start główny (11.2 km)
43 Błasiak Tomasz Sieradz Start główny (11.2 km) Grupa Sieradz
44 Remiszewski Adam Oleśnica Dystans rekreacyjny (5,6 km) UTW Oleśnica
45 Wójcik Irena Oleśnica Dystans rekreacyjny (5,6 km) UTW Oleśnica
46 Żuk Danuta Oleśnica Dystans rekreacyjny (5,6 km) UTW Oleśnica
47 Ziegler Barbara Lipno Dystans rekreacyjny (5,6 km) Stowarzyszenie " Azymut "
48 Mostowska Elżbieta Żakowo Start główny (11.2 km) Stowarzyszenie "Azymut"
49 Prałat Grażyna Żakowo Dystans rekreacyjny (5,6 km) Stowarzyszenie " Azymut "
50 Wiśniewska Mariola Leszno Dystans rekreacyjny (5,6 km) Stowarzyszenie "Azymut"
51 Kunikowski Zenon Wrocław Dystans rekreacyjny (5,6 km) RightWay
52 Błasiak Martyna. Sieradz Start główny (11.2 km) SRTG-Łódź
53 Błasiak Martyna Sieradz Dystans rekreacyjny (5,6 km) SRTG-Łódź
54 Mielcarek Leszek Bytom Start główny (11.2 km) nierzeszony
55 Kubiak Dorian Wrocław Start szkolny (2,8 km) SP 74
56 Galus Anna Wrocław Dystans rekreacyjny (5,6 km) Wrocław
57 Kiełbik Marek Wrocław Start główny (11.2 km)
58 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Start główny (11.2 km) Tarnogórskie Łazęgi
59 Galus Zbigniew Wrocław Dystans rekreacyjny (5,6 km)
60 Cebryń Ryszard Cebryń Wrocław Dystans rekreacyjny (5,6 km)
61 Kwiecień Elżbieta Wrocław Dystans rekreacyjny (5,6 km)
62 Mędrak Alicja Wrocław Start główny (11.2 km)
63 Urban Jacek Leszno Dystans rekreacyjny (5,6 km) Stowarzyszenie Azymut
64 Mikołajczak Jan Legnica Start główny (11.2 km) KS Metraco Polkowice
65 Kubiak Tomasz Jelcz-Laskowice Start główny (11.2 km)
66 MATYJA ANNA ŚREM Dystans rekreacyjny (5,6 km)
67 Howley Kryspin Wrocław Start szkolny (2,8 km) acteam
68 Howley Aleksander Wrocław Start szkolny (2,8 km) acteam
69 Plocieniak Katarzyna Wroclaw Start główny (11.2 km) acteam
70 Agarwal Ritu Kamieniec Wrocławski Start główny (11.2 km)
71 Lewicki Tomasz Oleśnica Start główny (11.2 km)
72 donigiewicz JANUSZ brzeg Dystans rekreacyjny (5,6 km)
73 Chmielewska Anna JEDLINA-ZDRÓJ Dystans rekreacyjny (5,6 km)
74 Piksa Kazimierz Brzeg Wolności 24a \13 Start główny (11.2 km) Nordik Walking Kruszyna
75 kramer leszek Oleśnica Start główny (11.2 km) olesnicka strefa nordic walking
76 Dudek Jan Kedzierzyn Dystans rekreacyjny (5,6 km)
77 Danielewicz Anna Kędzierzyn-Koźle Dystans rekreacyjny (5,6 km)
78 Sitkowski Konrad Dobrzeń Dystans rekreacyjny (5,6 km)
79 Jagodzińska Bożena WROCŁAW Dystans rekreacyjny (5,6 km)
80 Jagodziński Andrzej WROCŁAW Dystans rekreacyjny (5,6 km)
81 Dobrowolska-Świątek Elżbieta Kamieniec Wrocławski Start główny (11.2 km) KB Harcownik Jelcz-Laskowice


Wyświetleń: 7133

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ