Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Dystans (km) | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZENDZIELORZ Ilona | Ruda Śląska | Polska | NW - zawodnicy FabrikaNordika | FabrikaNordika | 10 km | |
2 | Połeć Damian | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Team Połeć | 10 km | |
3 | Mazur Krzysztof | Częstochowa | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | 10 km | opłacono | |
4 | Bogacz Monika | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | ADS Masna Krytyczna | 10 km | opłacono |
5 | Wycisk Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | 2,5 km | opłacono | |
6 | Długokęcka Alina | Ruda Śląska | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | 5 km | opłacono |
7 | Sosin Kajetan | Chorzów | Polska | Bieg - zawodnicy niepełnoletni | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | 5 km | opłacono |
8 | Sosin Sylwia | Chorzów | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | 5 km | opłacono |
9 | Jankowski Andrzej | Katowice | Polska | NW - zawodnicy FabrikaNordika | FabrikaNordika | 10 km | opłacono |
10 | Jankowska Wioletta | Katowice | Polska | NW - zawodnicy FabrikaNordika | FabrikaNordika | 10 km | opłacono |
11 | Raczyńska Aleksandra | CHORZÓW | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | STADION ŚLĄSKI | 10 km | |
12 | Gunia Mariusz | Oświęcim | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | ZADYSZKA Oświęcim | 10 km | opłacono |
13 | Ochman Agnieszka | Bytom | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | 10 km | opłacono | |
14 | Szefer Seweryn | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy niepełnoletni | 5 km | ||
15 | Szefer Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | 5 km | ||
16 | Tymińska - Tomczak Magdalena | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | 5 km | opłacono | |
17 | Puchała Dariusz | Zabrze | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | 10 km | opłacono | |
18 | Puchała Mateusz | Zabrze | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | 10 km | opłacono | |
19 | Kurnakowski Michał | Chorzów | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | 10 km | ||
20 | Szewczyk Urszula | Katowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Augusteam | 10 km | opłacono |
21 | Basa Przemysław | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA | 10 km | opłacono |
22 | Socha Marlena | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | 10 km | opłacono | |
23 | Michoń Anna | Niepołomice | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | Żubry Niepołomice | 10 km | |
24 | Michoń Rafał | Niepołomice | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | Żubry Niepołomice | 5 km | |
25 | Faliński Wacław | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | amator | 10 km | |
26 | Brzózka Norbert | KATOWICE | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Timing4u | 10 km | |
27 | Pasińska - Skowron Sylwia | Szczodrkowice | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | Pruszyński Nordic Walking | 5 km | |
28 | Zoremba Jan | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | AZS AWF Katowice | 5 km | |
29 | Grzelak Martyna | Bytom | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | 10 km | opłacono | |
30 | Stojak Maja | Chorzów | Polska | Bieg - zawodnicy niepełnoletni | 2,5 km | opłacono | |
31 | Kwiatkowska-Stojak Ewelina | Chorzów | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | 10 km | opłacono | |
32 | Urbanowicz Damian | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | ADS MASNA KRYTYCZNA | 10 km | opłacono |
33 | Keller Patryk | Bytom | Polska | Bieg - zawodnicy niepełnoletni | Szombierki Runners | 5 km | |
34 | Szkoda Dariusz Szkoda | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | SOCIOS GÓRNIK | 10 km | |
35 | ZAURSKI TOMASZ | BYTOM | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Bytom | 10 km | |
36 | Hajduk Franciszek | Radzionków | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | SieChodzi | 10 km | opłacono |
37 | Piotrowski Łukasz | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | 10 km | opłacono | |
38 | Góra Mateusz | Będzin | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | 10 km | ||
39 | Taisner Aleksandra | ruda Śląska | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | 10 km | opłacono | |
40 | Kozłowska Justyna | Bytom | Polska | NW - zawodnicy FabrikaNordika | FabrikaNordika | 10 km | |
41 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | sieChodzi | 10 km | |
42 | Snochowski Miroslaw | Bytom | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | 5 km | ||
43 | Snochowska Agata | Bytom | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | Ranners Szombierki | 5 km | |
44 | WILK GRAŻYNA | PIEKARY ŚLĄSKIE | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | Lecymy Durś | 10 km | |
45 | Kubica Agata | Tarnowskie Góry | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | Tarnogórskie Łazęgi | 2,5 km |
Wyświetleń: 8117