Enduro Man Elbląg 2017 - Bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zakęs Marcin Elbląg 15 km DasCoinTeam.net
2 Adamski Jan Gronowo górne Fany Run
3 Pawłowski Piotr Elbląg 5 km
4 Klimowska Anetta Elbląg 15 km
5 Górka Arkadiusz Elbląg 25 km opłacono
6 Pogorzelski Wojciech Nowinka 15 km TEAM NOWINKA
7 Pogorzelski Kuba Nowinka 5 km TEAM NOWINKA
8 Górka Adam Elbląg Fany Run SP nr 6 w Elblągu
9 Pogorzelski Jakub Nowinka Fany Run TEAM NOWINKA
10 Pogorzelska Zofia Nowinka Fany Run TEAM NOWINKA
11 Nowacki Tomasz Malbork 10 km opłacono
12 Śliwiński Maurycy Elbląg Fany Run
13 Stefanowicz Radosław Elbląg 10 km opłacono
14 Koch Marcin Elblag 5 km opłacono
15 Woźnikowska Magdalena Elbląg 10 km WueMKa / Padł na Ryj Team opłacono
16 Kurlenda Joanna Elblag 10 km opłacono
17 siwakowski michal Elbląg 25 km Siemens Elbląg Running Team opłacono
18 KIRAGA JULIA GRONOWO GÓRNE Fany Run
19 Kurek Wojciech Elbląg 5 km Struś Puściwiatr opłacono
20 Szarko Maciej Elbląg 5 km opłacono
21 Ufnalewska Maria Elbląg Fany Run UKS 6 ELBLĄG
22 Szarko Ewelina Elbląg Fany Run
23 Ufnalewski Leon Elbląg Fany Run Olimpia Judo Elbląg
24 Kryszyłowicz Dominika Elbląg 10 km opłacono
25 Klimowski Marcel Elbląg Fany Run MAM TRI ELBLĄG TEAM
26 Klimowski Maciej Elbląg Fany Run MAM TRI ELBLĄG TEAM
27 Weber Magdalena Elbląg 10 km opłacono
28 Jarczewska Martyna Elbląg Fany Run SP nr 1
29 Mudryk Gustaw Elblag Fany Run Przedszkole Wiki
30 Mudryk Gizela Elblag Fany Run Sp 18 Elblag
31 Bartnikowski Stanisław Elbląg 10 km opłacono
32 Siestrzykowski Jan Ryn 5 km No NAME opłacono
33 Mirzałek Filip Elbląg Fany Run TRAWERS
34 Mirzałek Piotr Elbląg 10 km opłacono
35 Jaworska Julia Elbląg Fany Run SP 15 Elbląg
36 Jaworski Julisz Elbląg Fany Run SP 15 Elbląg
37 Kinal Jakub Gdańsk 25 km OIRP Gdańsk opłacono
38 Sanecki Patryk Pasłęk 25 km KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK/Spartanie Dzieciom opłacono
39 Skorupa Michał Elbląg 10 km portEl.pl opłacono
40 Adamska Julia Elbląg Fany Run Gronowo Górne
41 Piotrowski Kuba Elbląg Fany Run
42 Bugalski Stanislaw Frombork Fany Run Przedszkole Gwazdkowe Wzgórze
43 Hajducki Kamil Elbląg Fany Run Sp 21 Elbląg
44 Hajducki Jarosław Elbląg 15 km El-Aktywni
45 MAZUR JAROSŁAW Elbląg 25 km opłacono
46 Stefański Andrzej ELBLĄG 25 km Maratończyk - Elbląg opłacono
47 Glaubert Robert Elbląg 25 km
48 Krzeszewski Grzegorz Elbląg 15 km ECM EL-HURT opłacono
49 Szewczyk Mirosław Milejewo 15 km opłacono
50 Glaubert Weronika Elbląg 25 km opłacono
51 Glaubert Justyna Elbląg 25 km opłacono
52 Maszaro Szymon Elbląg Fany Run SP 11 Elbląg
53 WAŚNIEWSKI ŁUKASZ ELBLĄG Fany Run
54 Pietruszyński Janusz Elbląg 10 km www.januszpietruszynski.pl
55 Piotrowski Marcin Elbląg 5 km opłacono
56 Błażejczyk Jakub Elbląg Fany Run Przedszkole Wiki
57 Trębacz Igor Elbląg Fany Run
58 Kacprzak Mariusz Elbląg 25 km opłacono
59 Wiśniewski Jaś Elbląg Fany Run
60 Wiśniewski Hubert Elbląg Fany Run
61 Pater Barbara Elbląg 5 km opłacono
62 Wiśniewski Szymon Elbląg Fany Run Szkoła Podstawowa nr 15 Elbląg
63 Wiśniewska Kinga Elbląg Fany Run Szkoła Podstawowa nr 15 Elbląg
64 Garski Kryspin Bytów 10 km Świat Płytek u Kryspina
65 Garska Joanna Bytów 5 km Świat Płytek u Kryspina
66 Ziemińska Magdalena Elbląg 15 km
67 Gruchalski Rafał Elbląg 25 km portEl.pl opłacono
68 Kowalski Jacek Elbląg 25 km JAC-KO / El - Aktywni opłacono
69 Jaworska Małgorzata Elbląg 10 km opłacono
70 Tomaszewicz Piotr Elbląg 25 km opłacono
71 Łowczak Wiesław Elbląg 10 km 16 bdow opłacono
72 Szyrejko Ida Elbląg 10 km opłacono
73 Sznaza Agata Elbląg 10 km opłacono
74 Kwestorowska Aleksandra Nowy Dwór Gdański 5 km Sekcja Biegowa Areszt Śledczy w Elblągu opłacono
75 Mudryk Katarzyna Elbląg 15 km opłacono
76 KUN ROBERT ELBLAG 25 km KWIATOWA ZALEWO opłacono
77 Mróz Krzysztof Elbląg 5 km opłacono
78 Żbikowska Zuzanna Elbląg 10 km MKS Truso Elbląg Triathlon opłacono
79 Żbikowski Jacek Elblag 10 km opłacono
80 Żbikowska Weronika Elbląg 10 km MKS Truso Elbląg Triathlon opłacono
81 Załucki Zbigniew Elbląg 15 km opłacono
82 Dudzik Piotr Elbląg 10 km El-Aktywni opłacono
83 Narulski Szymon Elbląg Fany Run opłacono
84 Dawidowska Hanna Elbląg Fany Run
85 Tołwiński Bogusław Elbląg 25 km OPEN BALANCE ELBLĄG opłacono
86 Włoszczyński Maciej Elbląg 10 km opłacono
87 Jabłoński Dominik Elbląg Fany Run UKP 1 opłacono
88 Sawicki Marcin Elbląg 5 km opłacono
89 Gerej Szymon Elbląg 5 km opłacono
90 Klecha Dariusz Elbląg 15 km opłacono
91 pawłoski kacper elbląg Fany Run olimpia elbląg opłacono
92 Witkowska Antonina Elbląg Fany Run
93 Śniecikowski-Orzeł Wiktor Elblag Fany Run opłacono
94 Szatewicz Nancy Elbląg Fany Run
95 Bartnicki Wojciech Elbląg 25 km el-aktywni
96 Sznaza Tadeusz Elbląg 25 km SKS EL Aktywni opłacono
97 Krawczuk Monika GDAŃSK 15 km El - Aktywni opłacono
98 Ołowski Kamil Dzierzgoń 25 km opłacono
99 Patrejko Andrzej Elbląg 10 km 4 WMBOT Olsztyn
100 Polański Marcin Sztutowo 25 km Generat ze Sztutowa opłacono


Wyświetleń: 10126

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ