Enduro Man Elbląg 2017 - Bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zakęs Marcin Elbląg 15 km DasCoinTeam.net
2 Adamski Jan Gronowo górne Fany Run
3 Pawłowski Piotr Elbląg 5 km
4 Klimowska Anetta Elbląg 15 km
5 Górka Arkadiusz Elbląg 25 km opłacono
6 Pogorzelski Wojciech Nowinka 15 km TEAM NOWINKA
7 Pogorzelski Kuba Nowinka 5 km TEAM NOWINKA
8 Górka Adam Elbląg Fany Run SP nr 6 w Elblągu
9 Pogorzelski Jakub Nowinka Fany Run TEAM NOWINKA
10 Pogorzelska Zofia Nowinka Fany Run TEAM NOWINKA
11 Nowacki Tomasz Malbork 10 km opłacono
12 Śliwiński Maurycy Elbląg Fany Run
13 Stefanowicz Radosław Elbląg 10 km opłacono
14 Koch Marcin Elblag 5 km opłacono
15 Woźnikowska Magdalena Elbląg 10 km WueMKa / Padł na Ryj Team opłacono
16 Kurlenda Joanna Elblag 10 km opłacono
17 siwakowski michal Elbląg 25 km Siemens Elbląg Running Team opłacono
18 KIRAGA JULIA GRONOWO GÓRNE Fany Run
19 Kurek Wojciech Elbląg 5 km Struś Puściwiatr opłacono
20 Szarko Maciej Elbląg 5 km opłacono
21 Ufnalewska Maria Elbląg Fany Run UKS 6 ELBLĄG
22 Szarko Ewelina Elbląg Fany Run
23 Ufnalewski Leon Elbląg Fany Run Olimpia Judo Elbląg
24 Kryszyłowicz Dominika Elbląg 10 km opłacono
25 Klimowski Marcel Elbląg Fany Run MAM TRI ELBLĄG TEAM
26 Klimowski Maciej Elbląg Fany Run MAM TRI ELBLĄG TEAM
27 Weber Magdalena Elbląg 10 km opłacono
28 Jarczewska Martyna Elbląg Fany Run SP nr 1
29 Mudryk Gustaw Elblag Fany Run Przedszkole Wiki
30 Mudryk Gizela Elblag Fany Run Sp 18 Elblag
31 Bartnikowski Stanisław Elbląg 10 km opłacono
32 Siestrzykowski Jan Ryn 5 km No NAME opłacono
33 Mirzałek Filip Elbląg Fany Run TRAWERS
34 Mirzałek Piotr Elbląg 10 km opłacono
35 Jaworska Julia Elbląg Fany Run SP 15 Elbląg
36 Jaworski Julisz Elbląg Fany Run SP 15 Elbląg
37 Kinal Jakub Gdańsk 25 km OIRP Gdańsk opłacono
38 Sanecki Patryk Pasłęk 25 km KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK/Spartanie Dzieciom opłacono
39 Adamska Julia Elbląg Fany Run Gronowo Górne
40 Piotrowski Kuba Elbląg Fany Run
41 Hajducki Kamil Elbląg Fany Run Sp 21 Elbląg
42 Hajducki Jarosław Elbląg 15 km El-Aktywni
43 Stefański Andrzej ELBLĄG 25 km Maratończyk - Elbląg opłacono
44 Glaubert Robert Elbląg 25 km
45 Krzeszewski Grzegorz Elbląg 15 km ECM EL-HURT opłacono
46 Szewczyk Mirosław Milejewo 15 km opłacono
47 Glaubert Weronika Elbląg 25 km opłacono
48 Glaubert Justyna Elbląg 25 km opłacono
49 Maszaro Szymon Elbląg Fany Run SP 11 Elbląg
50 WAŚNIEWSKI ŁUKASZ ELBLĄG Fany Run
51 Pietruszyński Janusz Elbląg 10 km www.januszpietruszynski.pl
52 Piotrowski Marcin Elbląg 5 km opłacono
53 Błażejczyk Jakub Elbląg Fany Run Przedszkole Wiki
54 Trębacz Igor Elbląg Fany Run
55 Kacprzak Mariusz Elbląg 25 km opłacono
56 Wiśniewski Jaś Elbląg Fany Run
57 Wiśniewski Hubert Elbląg Fany Run
58 Pater Barbara Elbląg 5 km opłacono
59 Wiśniewski Szymon Elbląg Fany Run Szkoła Podstawowa nr 15 Elbląg
60 Wiśniewska Kinga Elbląg Fany Run Szkoła Podstawowa nr 15 Elbląg
61 Garski Kryspin Bytów 10 km Świat Płytek u Kryspina
62 Garska Joanna Bytów 5 km Świat Płytek u Kryspina
63 Ziemińska Magdalena Elbląg 15 km
64 Gruchalski Rafał Elbląg 25 km portEl.pl opłacono
65 Kowalski Jacek Elbląg 25 km JAC-KO / El - Aktywni opłacono
66 Jaworska Małgorzata Elbląg 10 km opłacono
67 Tomaszewicz Piotr Elbląg 25 km opłacono
68 Łowczak Wiesław Elbląg 10 km 16 bdow opłacono
69 Szyrejko Ida Elbląg 10 km opłacono
70 Sznaza Agata Elbląg 10 km opłacono
71 Kwestorowska Aleksandra Nowy Dwór Gdański 5 km Sekcja Biegowa Areszt Śledczy w Elblągu opłacono
72 Mudryk Katarzyna Elbląg 15 km opłacono
73 KUN ROBERT ELBLAG 25 km KWIATOWA ZALEWO opłacono
74 Mróz Krzysztof Elbląg 5 km opłacono
75 Żbikowska Zuzanna Elbląg 10 km MKS Truso Elbląg Triathlon opłacono
76 Żbikowski Jacek Elblag 10 km opłacono
77 Żbikowska Weronika Elbląg 10 km MKS Truso Elbląg Triathlon opłacono
78 Dudzik Piotr Elbląg 10 km El-Aktywni opłacono
79 Dawidowska Hanna Elbląg Fany Run
80 Tołwiński Bogusław Elbląg 25 km OPEN BALANCE ELBLĄG opłacono
81 Włoszczyński Maciej Elbląg 10 km opłacono
82 Jabłoński Dominik Elbląg Fany Run UKP 1 opłacono
83 Sawicki Marcin Elbląg 5 km opłacono
84 Gerej Szymon Elbląg 5 km opłacono
85 Klecha Dariusz Elbląg 15 km opłacono
86 pawłoski kacper elbląg Fany Run olimpia elbląg opłacono
87 Witkowska Antonina Elbląg Fany Run
88 Śniecikowski-Orzeł Wiktor Elblag Fany Run opłacono
89 Szatewicz Nancy Elbląg Fany Run
90 Bartnicki Wojciech Elbląg 25 km el-aktywni
91 Sznaza Tadeusz Elbląg 25 km SKS EL Aktywni opłacono
92 Krawczuk Monika GDAŃSK 15 km El - Aktywni opłacono
93 Ołowski Kamil Dzierzgoń 25 km opłacono
94 Patrejko Andrzej Elbląg 10 km 4 WMBOT Olsztyn
95 Polański Marcin Sztutowo 25 km Generat ze Sztutowa opłacono
96 Klimowski Przemysław Elbląg 15 km MAM TRI ELBLĄG TEAM opłacono
97 Mikula Damian Elbląg 10 km opłacono
98 Gromadzki Adam Elbląg 15 km opłacono
99 Zaskiewicz Olgierd Elbląg Fany Run opłacono
100 Trochimczuk Michalina Elbląg Fany Run SP nr 1 opłacono


Wyświetleń: 9798

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ