Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Zych Pola | Otwock | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Wilki Otwock | |
102 | Niemczyk Aleksandra | Otwock | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Wilki Otwock | |
103 | Jarecka Małgorzata | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
104 | Jarecki Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
105 | Piszczadowska Małgorzata | Otwock | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Wilki Otwock | |
106 | Dębski Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
107 | Dębska Olga | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
108 | CZECHOWSKI MICHAŁ | MACHNATKA PARCELA | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ZSS Grójec | |
109 | RYBIŃSKI SZYMON | STARA WIEŚ | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | ZSS Grójec | |
110 | OKOPIEŃ JULIA | GRÓJEC | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | ZSS Grójec | |
111 | JAWORSKA SYLWIA | GRÓJEC | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ZSS Grójec | |
112 | MAŁKOWSKA KINGA | LEKARCICE NOWE | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ZSS Grójec | |
113 | KWIATKOWSKI SZYMON | GŁUDNA | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
114 | Obrębska Elżbieta | płońsk | Polska | Nordic Walking | NW CZłapski Płońsk | opłacono on-line |
115 | Czamara Kaja | Marynin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole Bajkowy Świat JASIENIEC | |
116 | Przybylska Roksana | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole w PSP 2 w Grójcu | |
117 | Zaręba Wiktor | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
118 | Maliszewska Zuzanna | Stara Wieś | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP Bikówek | |
119 | CHOMIAK MARIUSZ | GDYNIA | Polska | Rolki 10 km | opłacono on-line | |
120 | Olczak Oliwia | Grójec | Biegi dzieci i młodzieży | |||
121 | Michalik Kacper | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
122 | Śmiałkowska Martyna | Dąbrówka | Polska | Rolki 10 km | Uks Zwolen-Team | opłacono on-line |
123 | Tyszkiewicz Klaudia | Jaworek | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Uks Zwolen-Team | |
124 | Warchoł Łukasz | Warszawa | Polska | Rolki 10 km | WSR Polskater | opłacono on-line |
125 | Kafarska Maja | Górki Pierwsze | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Uks Zwolen-Team | |
126 | Domeradzki Kazimierz | Garbatka - Letnisko | Polska | Rolki 10 km | opłacono on-line | |
127 | Kafarska Adrianna | Górki Pierwsze | Polska | Rolki 10 km | Uks Zwolen-Team | opłacono on-line |
128 | Czapla Kamil | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PUBLICZNE GIMNAZJUM im. Prymasa Tysiąclecia w Grójcu | |
129 | Berlińska Amelia | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
130 | Berliński Oskar | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
131 | Ciborowski Itan. | Pisz | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
132 | Gaik Alan | Witalówka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
133 | Flejszer Łukasz | Gostynin | Polska | Rolki 10 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono on-line |
134 | Gradowski Piotr | Warszawa | Polska | Rolki 10 km | Legia Warszawa Masters | |
135 | WYSOCKA AGATA | GRÓJEC | Polska | Rolki 10 km | rolkigrojec.pl | opłacono |
136 | Domański Jacek Expedyt | Warszawa | Polska | Rolki 10 km | WKB META Lubliniec | |
137 | Skonieczna Lena | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | FC Mundialito | |
138 | Skonieczna Oliwia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | FC Mundialito | |
139 | Chojnacki Staś | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
140 | Kocięba Janek | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | FC Mundialito | |
141 | Troniarz Grażyna | Raszyn | Polska | Nordic Walking | ||
142 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
143 | Biniszewski Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 2 w Grójcu | |
144 | Kapica Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole Baśniowy Pałacyk GRÓJEC | |
145 | Kapica Marcin | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 2 w Grójcu | |
146 | Wiciński Wojciech | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
147 | Korona Mateusz | Warszawa | Polska | Rolki 10 km | opłacono on-line | |
148 | Woźniak Magdalena | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczne Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
149 | Woźniak Hanna | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczne Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
150 | szymańczyk anna | królowa wola | Kambodża | Biegi dzieci i młodzieży | podstawowa w królowej woli | |
151 | szymańczyk michał | królowa wola | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | podstawowa w królowej woli | |
152 | Paraszka Łukasz | Warszawa | Polska | Rolki 10 km | opłacono on-line | |
153 | Godlewska Weronika | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | |
154 | Godlewska Karolina | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | |
155 | Godlewski Mateusz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki 10 km | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
156 | Wójcik Tomasz | Wołomin | Polska | Rolki 10 km | opłacono on-line | |
157 | Szczepanik ROBERT | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
158 | Jakubisiak Grzegorz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | Aktywni Grójec | opłacono on-line |
159 | Siwiec Sławomir | Lesznowola | Polska | Bieg Główny 10km | KS Lesznowola | opłacono on-line |
160 | Kasprzyk Wiktoria | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
161 | Kasprzyk Michal | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
162 | Czyżowski Marek | Huta Mińska | Polska | Bieg Główny 10km | ZSZ nr 2 MIńsk Mazowiecki | |
163 | Ukleja Michalina | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
164 | Ukleja Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
165 | Nowaczewski Piotrek Sebastian | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | Aktywni Grójec | opłacono on-line |
166 | Wicińska Aleksandra | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
167 | Owczarek Magdalena | Międzyborów | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
168 | Nietrzebka Paweł | Międzyborów | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
169 | Nietrzebka Aleksandra | Międzyborów | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
170 | zareba ewa | grójec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
171 | Zareba Pawel | Grojec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
172 | Pacholski Dominik | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
173 | PELCHEN TOMASZ PELCHEN | GRÓJEC | Polska | Bieg Główny 10km | TEAMOCHAL | opłacono on-line |
174 | CUPRYJAK ADRIAN | TARCZYN | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
175 | Lipiński Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
176 | Markiewicz Rafał | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | UGiM Grójec | opłacono on-line |
177 | Pec Rafał | Opoczno | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
178 | KRAMER RAFAŁ KRAMER | RADOM | Polska | Bieg Główny 10km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
179 | Czarnecki Kamil | Skarżysko Kamienna | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
180 | Ciborowski Itan | Pisz | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | seba-sport Pisz | |
181 | Ciborowska Aneta | Pisz | Polska | Bieg Główny 10km | seba-sport Pisz | opłacono on-line |
182 | Ciborowski Sebastian | Pisz | Polska | Rolki 10 km | seba-sport Pisz | opłacono on-line |
183 | Przybylski Mateusz | Drwalew | Polska | Bieg Główny 10km | LO im.Piotra Skargi w Grójcu | opłacono |
184 | Szydłowski Robert | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | JW 3411 | opłacono on-line |
185 | Fic Jarosław | Lidzbark Warmiński | Polska | Bieg Główny 10km | JW 3411/ 1ORel | opłacono on-line |
186 | Kostrubała Antonina | Lesznowola | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa w Pamiątce | |
187 | Oborski Łukasz | Kruszwica | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
188 | Kot Mateusz | Słomczyn | Polska | Bieg Główny 10km | JW 3411 Grójec | opłacono on-line |
189 | Okolus Mateusz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | LO im.Piotra Skargi w Grójcu | opłacono on-line |
190 | Pietras Jolanta | Pruszków | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
191 | Sobczak Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole BAJKA Grójec | |
192 | Sobczak Maciej | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
193 | Sobczak Zuzanna | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
194 | MACHALSKI TOMASZ | GRÓJEC | Polska | Rolki 10 km | rolkigrojec.pl | opłacono |
195 | Odolczyk Natalia | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10km | KB Rabarbar | opłacono on-line |
196 | Wnuk Norbert | Przemyśl | Polska | Bieg Główny 10km | JW 3411/ 1ORel | opłacono on-line |
197 | GŁUSZKIEWICZ MARTA | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Bieg Główny 10km | JW 3411/ 1ORel | opłacono on-line |
198 | CZERNIEWSKI Arkadiusz | Bartoszyce | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
199 | Bielecki Szymon | Otwock | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 2 w Karczewie Tęczowa Kraina | |
200 | Dudek Olaf | Głuchów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu |
Wyświetleń: 31533