Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Adrian | Tarczyn | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
2 | Adamczyk Dorota | Skronina | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
3 | Adamczyk Łukasz | Czerwona Niwa-Parcel | Polska | Bieg Główny 10km | ||
4 | Antosiewicz Robert | Otwock | Polska | Bieg Główny 10km | LuLa TEAM | opłacono on-line |
5 | Antosiewicz Stanisława | Otwock | Polska | Nordic Walking | LuLa TEAM | opłacono on-line |
6 | Arak Małgorzata | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
7 | Arak Marcin | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Gimnazjum w Grójcu | |
8 | Arak Sylwia | Grojec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
9 | Arak Szymon | Grojec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | w PSP 1 w Grójcu | |
10 | Asiński Piotr | Żyrardów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
11 | Bąder Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
12 | Bąder Julia | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
13 | BARAN ZENON | WARSZAWA | Polska | Bieg Główny 10km | KB Rabarbar | opłacono on-line |
14 | Barański Adam | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
15 | Berlińska Amelia | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
16 | Berliński Oskar | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
17 | Bielecka Maja | Otwock | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Wilki Otwock | |
18 | Bielecka Maja Bogumiła | Otwock | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | UKS Wilki Otwock | |
19 | Bielecki Szymon | Otwock | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 2 w Karczewie Tęczowa Kraina | |
20 | Bielski BARTEK | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Cesir- Start Pułaski Warka | |
21 | Bielski Marcin | Warka | Polska | Bieg Główny 10km | KS Start Pułaski Warka | opłacono on-line |
22 | Bigos Michał | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
23 | Biniszewski Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 2 w Grójcu | |
24 | BISZCZAK Roman | Częstochowa | Polska | Rolki 10 km | Nie stowarzyszony | opłacono on-line |
25 | Blinow Julia | Otwock | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Wilki Otwock | |
26 | Blinow Maria | Otwock | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Wilki Otwock | |
27 | Brogowicz Stępniewska Agnieszka | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
28 | Bryśkiewicz Jacek | Winnica | Polska | Bieg Główny 10km | Lider Winnica | opłacono on-line |
29 | Bryśkiewicz Michał | Biała Rawska | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
30 | Brzozowska Agnieszka | Warszawa | Polska | Rolki 10 km | AWF Warszawa | opłacono on-line |
31 | Budyta Hanna | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
32 | Budzik Dariusz | Zalesie Górne | Polska | Bieg Główny 10km | MPWiK | opłacono on-line |
33 | Buraczynski Emil | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
34 | Burcewicz Malwina | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
35 | Błaszczyk Henryka | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
36 | BŁASZCZYK Marian | Bełchatów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
37 | Błażek Amelia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
38 | Cerkiewnik Piotr | Bedzin | Polska | Rolki 10 km | opłacono on-line | |
39 | Chmielewski Czarek | Chynów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
40 | Chojnacki Bartosz | Warszawa | Polska | Rolki 10 km | Media Creation - Mapei | opłacono on-line |
41 | Chojnacki Julek | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | "Bajka" Niepubliczne Językowe Przedszkole w Grójcu | |
42 | Chojnacki Staś | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
43 | CHOMIAK MARIUSZ | GDYNIA | Polska | Rolki 10 km | opłacono on-line | |
44 | Chudzik Joanna | Otwock | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Wilki Otwock | |
45 | Ciborowska Aneta | Pisz | Polska | Bieg Główny 10km | seba-sport Pisz | opłacono on-line |
46 | Ciborowski Itan | Pisz | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | seba-sport Pisz | |
47 | Ciborowski Itan. | Pisz | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
48 | Ciborowski Sebastian | Pisz | Polska | Rolki 10 km | seba-sport Pisz | opłacono on-line |
49 | Cichowicz Marcin | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | JW 3411 | opłacono on-line |
50 | Cieślak Karolina | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
51 | CUPRYJAK ADRIAN | TARCZYN | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
52 | Czacharowska Lena | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 3 w Grójcu | |
53 | Czacharowski Bohdan | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | KB Galeria Warszawa | opłacono |
54 | Czajka Krzysztof | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | JW 3411 | opłacono on-line |
55 | Czajka Natalia | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | ||
56 | Czamara Kaja | Marynin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole Bajkowy Świat JASIENIEC | |
57 | Czapla Kamil | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PUBLICZNE GIMNAZJUM im. Prymasa Tysiąclecia w Grójcu | |
58 | Czarnecki Kamil | Skarżysko Kamienna | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
59 | CZECHOWSKI MICHAŁ | MACHNATKA PARCELA | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ZSS Grójec | |
60 | CZERNIEWSKI Arkadiusz | Bartoszyce | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
61 | Czyżewski Rafał | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | Radzio Fitness Klub | opłacono on-line |
62 | Czyżowski Marek | Huta Mińska | Polska | Bieg Główny 10km | ZSZ nr 2 MIńsk Mazowiecki | |
63 | Dębniak Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
64 | Dębska Olga | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
65 | Dębska Renata | Pniewy | Polska | Bieg Główny 10km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
66 | Dębski Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
67 | Derlak Bartłomiej | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
68 | Deska Aleksandra | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
69 | Deska Elżbieta | Grójec | Polska | Bieg Główny 10km | JW 3411 | opłacono on-line |
70 | Deska Patrycja | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PUBLICZNE GIMNAZJUM im. Prymasa Tysiąclecia w Grójcu | |
71 | Deska Patrycja | Grójec | Polska | Rolki 10 km | PUBLICZNE GIMNAZJUM im. Prymasa Tysiąclecia w Grójcu | opłacono on-line |
72 | Dobosz Marta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | |
73 | Dobrowolska Marta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki 10 km | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | |
74 | Dobrowolska Marta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | |
75 | Dolega Darek | Radom | Polska | Bieg Główny 10km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
76 | Domański Jacek Expedyt | Warszawa | Polska | Rolki 10 km | WKB META Lubliniec | |
77 | Domeradzki Kazimierz | Garbatka - Letnisko | Polska | Rolki 10 km | opłacono on-line | |
78 | Dominiak Joanna | Pniewy | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP Kruszew | |
79 | Dominiak Tomasz | Pniewy | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP Kruszew | |
80 | Dubiał Rafał | Leszno | Polska | Rolki 10 km | Zico Racing Speed Team | opłacono on-line |
81 | Duch Patryk | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
82 | Duda Marcin | Toruń | Polska | Rolki 10 km | Rolla Speed Team / www.sklep.rolla.pl | opłacono on-line |
83 | Dudek Bartosz | Głuchów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
84 | Dudek Olaf | Głuchów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
85 | Duraj Filip | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
86 | Dziedzic Bogusława | Prażmów | Polska | Bieg Główny 10km | ||
87 | Dziedzic Bogusława Dziedzic | Prażmów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
88 | Dłutowski Włodzimierz | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10km | AKS Polonia Warszawa | opłacono on-line |
89 | Faliński Wacław | Tarnowskie Góry | Polska | Rolki 10 km | amator | |
90 | Feller Arkadiusz | Błędów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
91 | Fic Jarosław | Lidzbark Warmiński | Polska | Bieg Główny 10km | JW 3411/ 1ORel | opłacono on-line |
92 | Fidler Jakub | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | |
93 | Firlik Natalia | Grojec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
94 | Fiszlak Aniela | Lesznowola | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Estancia Group | |
95 | Fiszlak Łukasz Fiszlak | Lesznowola | Polska | Bieg Główny 10km | Estancia Group | opłacono on-line |
96 | Fiszlak Wiktor | Lesznowola | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Estancia Group | |
97 | Flejszer Łukasz | Gostynin | Polska | Rolki 10 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono on-line |
98 | Frej Marcin | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10km | Zabiegani.TV | |
99 | Gabler Mariola | Warka | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
100 | Gadomska Małgorzata | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 31805