Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sielutin wadim | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | |
2 | Czaja Adrian | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono on-line |
3 | Matejczuk Emil | Głogów | Polska | 10km (od 15 lat) | ||
4 | KRASZCZYŃSKI PAWEŁ | LUBIN | Polska | 10km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | opłacono on-line |
5 | Dziurman Mariusz | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Timtirim | opłacono on-line |
6 | Kochmańska Izabela | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Timtirim | opłacono on-line |
7 | Oborski Adam | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
8 | Oborski Piotr | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
9 | Bardziński Rafał | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | KB Lew Legnica | opłacono on-line |
10 | Wojciechowski Grzegorz | Obora | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
11 | Marek Michał | Parchów | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
12 | Surożyńska Brygida | Polkowice | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
13 | Mesjasz Marek | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono on-line |
14 | Ciesielska Agata | Rzeszotary | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
15 | Sieprawski Ryszard Sieprawski | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
16 | Sieprawski Jakub | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
17 | Dygudaj Grzegorz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | CCCP | opłacono on-line |
18 | Frydrycki Dariusz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
19 | Lewandowska Małgorzata | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono | |
20 | Nowicki Grzegorz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
21 | Skórzybót Ewelina | Prochowice | Polska | 10km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | opłacono |
22 | Olszowa Anetta | Jawor | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
23 | Wiśniewska Magdalena | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
24 | DĄBROWSKI JERZY | POLKOWICE | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
25 | Wieczorek Marta | Bogatynia | Polska | 10km (od 15 lat) | Rozbiegane Wieczorki | opłacono on-line |
26 | Kret Marian | Złotoryja/Rokitnica | Polska | 10km (od 15 lat) | OLAWS Złotoryja | opłacono on-line |
27 | Pąchalska Joanna | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Fitness Piekary Legnica | opłacono on-line |
28 | Kołodziej Andrzej | Miłkowice | Polska | 10km (od 15 lat) | KB Lew Legnica | opłacono on-line |
29 | Kołodziej Michał | Miłkowice | Polska | 10km (od 15 lat) | KB Lew Legnica | opłacono on-line |
30 | Owsiannik Grzegorz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
31 | WIśNIEWSKI Kazimierz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | LEGNICA MOIM MIASTEM | opłacono on-line |
32 | Niwisiewicz Tomasz Niwisiewicz | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono on-line |
33 | Niwisiewicz Ewelina | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono on-line |
34 | RAPACKI WŁODZIMIERZ | LEGNICA | Polska | 10km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | opłacono on-line |
35 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | BBL Legnica, Feniks Legnica | opłacono |
36 | Machowski Maciej | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Feniks Legnica | opłacono on-line |
37 | Madej Anna | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
38 | Owsiannik Anna | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
39 | Kalicki Patryk | Cichobórz | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
40 | koren emilia | legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | ||
41 | Kurek Krzysztof | Miłkowice | Polska | 10km (od 15 lat) | JKB Miłkowice | opłacono on-line |
42 | Kras-Multan Karolina | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
43 | WINTER Bogusław | Złotniki | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
44 | Madej Elżbieta | Kunice | Polska | 10km (od 15 lat) | FITNESS PIEKARY LEGNICA | opłacono on-line |
45 | Szajnicki Adrian | Bądzów | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
46 | Marciniak Anna | Michałów 53 | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
47 | Plebańczyk Jerzy | LEGNICA | Polska | 10km (od 15 lat) | C+P Team | opłacono on-line |
48 | Bendkowska Anna | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | opłacono on-line |
49 | Wendlan Michal | Wrocław | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
50 | Filipiak Sebastian | Lipa | Polska | 10km (od 15 lat) | LZS Lipa | opłacono on-line |
51 | Adamczyk Dawid | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | ||
52 | Wajer Maria | Bogatynia | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
53 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Feniks LEgnica | |
54 | Bendkowski Andrzej | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | opłacono on-line |
55 | ŻUKOWSKI MARIAN | KWIATKOWICE | Polska | 10km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | opłacono on-line |
56 | Dańczak Dariusz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
57 | Hucał Artur | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
58 | Ślusarz Mateusz Ślusarz | Prochowice | Polska | 10km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | opłacono on-line |
59 | Mandziak Joanna | Bogatynia | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
60 | Miazga Radosław | Rzeszotary | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
61 | Obolewicz Kuba | Złotoryja | Polska | 10km (od 15 lat) | Olaws Złotoryja | |
62 | Kubów Agnieszka | Złotoryja | Polska | 10km (od 15 lat) | ZLB Złotoryja | opłacono on-line |
63 | CUKROWSKI ANDRZEJ | ZŁOTORYJA | Polska | 10km (od 15 lat) | OLAWS ZŁOTORYJA | opłacono on-line |
64 | STRZELCZYK Grzegorz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | BiegamBoLubię Legnica | opłacono on-line |
65 | Fuławka Tomasz | Jawor | Polska | 10km (od 15 lat) | KPP Jawor | opłacono on-line |
66 | Forycki Grzegorz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Fitness Piekary Legnica | opłacono on-line |
67 | Pomietlarz Michał | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
68 | Pomietlarz Lucjan | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
69 | Maćkowiak Marta | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | ||
70 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | 10km (od 15 lat) | Feniks Legnica | opłacono on-line |
71 | Mikołajczak Grzegorz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
72 | Siedy Jadwiga | Kromolin | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
73 | Pawlinow Maciej | Jawor | Polska | 10km (od 15 lat) | Gmina Jawor | opłacono on-line |
74 | Goryś Marcin | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
75 | Żabicki Piotr | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
76 | Adamczuk Piotr | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
77 | Kwapis Łukasz | Ruja | Polska | 10km (od 15 lat) | KB Lew Legnica | opłacono on-line |
78 | Hucał Tomasz | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
79 | Kurek Ewa | Złotoryja | Polska | 10km (od 15 lat) | ZLB Złotoryja | opłacono on-line |
80 | Kaźmierska Monika | Prochowice | Polska | 10km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | opłacono on-line |
81 | Kaźmierski Krzysztof | Prochowice | Polska | 10km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | opłacono on-line |
82 | Zajdel Leszek | Rogów legnicki | Polska | 10km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | opłacono on-line |
83 | Balkiewicz Henryk | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Kb Lew Legnica | opłacono on-line |
84 | Pokonieczny Andrzej | Jawor | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
85 | Szczepański Marcin | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | DRUŻYNA SZPIKU | opłacono on-line |
86 | Grolewski Karol | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Iskra Księginice | opłacono on-line |
87 | Kodzis Piotr | Wleń | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
88 | Dołasiński Jarek | Chocianów | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
89 | Waloszczyk Bartłomiej | Świętoszów | Polska | 10km (od 15 lat) | ULKS Bystrzyca Kłodzka | opłacono on-line |
90 | Borecki Michał | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | DECATHLON LEGNICA | opłacono |
91 | Achtelik Joanna | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
92 | JANIA JANUSZ | Świętoszów | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
93 | Grzegorzewski Robert | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono on-line |
94 | WINTER Bogusław | Złotniki | Polska | 10km (od 15 lat) | ||
95 | Dębicki Adrian | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Feniks Legnica | opłacono on-line |
96 | Czuba Marcin | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Pacemaker | opłacono on-line |
97 | Krojcig Ewa | Jawor | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
98 | Izworski Stanisław | Marczów | Polska | 10km (od 15 lat) | MLKS Rakowice | opłacono on-line |
99 | Roznowska Monika | Chojnów | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
100 | roznowski krzysztof | chojnów | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8064