Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szajnicki Adrian | Bądzów | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
2 | Wieczorek Marta | Bogatynia | Polska | 10km (od 15 lat) | Rozbiegane Wieczorki | opłacono on-line |
3 | Wajer Maria | Bogatynia | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
4 | Mandziak Joanna | Bogatynia | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
5 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | 10km (od 15 lat) | Feniks Legnica | opłacono on-line |
6 | SŁABY TOMASZ | CHEŁMIEC | Polska | 10km (od 15 lat) | FENIKS LEGNICA | opłacono on-line |
7 | SŁABA MONIKA | CHEŁMIEC | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | SP PIOTROWICE | opłacono on-line |
8 | DRĄG SŁAWOMIR | CHEŁMIEC | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
9 | Dołasiński Jarek | Chocianów | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
10 | Roznowska Monika | Chojnów | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
11 | roznowski krzysztof | chojnów | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
12 | Olbrych Katarzyna | Chojnów | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
13 | Kalicki Patryk | Cichobórz | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
14 | Matejczuk Emil | Głogów | Polska | 10km (od 15 lat) | ||
15 | Olszowa Anetta | Jawor | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
16 | Fuławka Tomasz | Jawor | Polska | 10km (od 15 lat) | KPP Jawor | opłacono on-line |
17 | Pawlinow Maciej | Jawor | Polska | 10km (od 15 lat) | Gmina Jawor | opłacono on-line |
18 | Pokonieczny Andrzej | Jawor | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
19 | Krojcig Ewa | Jawor | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
20 | Krojcig Norbert | Jawor | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | przedszkole nr 4 jawor | |
21 | Krojcig Julia | Jawor | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | sp5 jawor | |
22 | Stempnik Przemek | Jawor | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
23 | Dankowska Aleksandra | Jezierzany | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
24 | Dankowski Antoni | Jezierzany | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
25 | Siedy Jadwiga | Kromolin | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
26 | Madej Elżbieta | Kunice | Polska | 10km (od 15 lat) | FITNESS PIEKARY LEGNICA | opłacono on-line |
27 | ŻUKOWSKI MARIAN | KWIATKOWICE | Polska | 10km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | opłacono on-line |
28 | Sielutin wadim | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | |
29 | Bardziński Rafał | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | KB Lew Legnica | opłacono on-line |
30 | Sieprawski Ryszard Sieprawski | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
31 | Sieprawski Jakub | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
32 | Dygudaj Grzegorz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | CCCP | opłacono on-line |
33 | Frydrycki Dariusz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
34 | Lewandowska Małgorzata | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono | |
35 | Kurowska Julia | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono | |
36 | Nowicki Grzegorz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
37 | Wiśniewska Magdalena | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
38 | Pąchalska Joanna | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Fitness Piekary Legnica | opłacono on-line |
39 | Owsiannik Grzegorz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
40 | WIśNIEWSKI Kazimierz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | LEGNICA MOIM MIASTEM | opłacono on-line |
41 | RAPACKI WŁODZIMIERZ | LEGNICA | Polska | 10km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | opłacono on-line |
42 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | BBL Legnica, Feniks Legnica | opłacono |
43 | Machowski Maciej | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Feniks Legnica | opłacono on-line |
44 | Seledec Jakub | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | Sparta Legnica /SP10 | opłacono on-line |
45 | Seledec Urszula | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | N.P.Kredka | opłacono on-line |
46 | Owsiannik Anna | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
47 | koren emilia | legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | ||
48 | Kras-Multan Karolina | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
49 | Multan Maja | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
50 | Multan Kinga | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
51 | Plebańczyk Jerzy | LEGNICA | Polska | 10km (od 15 lat) | C+P Team | opłacono on-line |
52 | Plebańczyk Julia | LEGNICA | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
53 | Bendkowska Anna | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | opłacono on-line |
54 | Adamczyk Dawid | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | ||
55 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Feniks LEgnica | |
56 | Bendkowski Andrzej | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | opłacono on-line |
57 | Dańczak Dariusz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
58 | Dańczak Jakub | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
59 | Wiśniewska Amelia | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
60 | STRZELCZYK Grzegorz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | BiegamBoLubię Legnica | opłacono on-line |
61 | Sawicka Amelia | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | Sp nr 9 Legnica | opłacono on-line |
62 | Forycki Grzegorz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Fitness Piekary Legnica | opłacono on-line |
63 | Ankus Agata | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | Fitness Piekary Legnica | opłacono on-line |
64 | Pomietlarz Michał | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
65 | Pomietlarz Lucjan | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
66 | Maćkowiak Marta | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | ||
67 | Mikołajczak Grzegorz | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
68 | Mikołajczak Aleksandra | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | Szkoła Podstawowa nr 4 Legnica | opłacono on-line |
69 | Goryś Marcin | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
70 | Żabicki Piotr | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
71 | Adamczuk Piotr | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
72 | Owsiannik Natalia | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
73 | Balkiewicz Henryk | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Kb Lew Legnica | opłacono on-line |
74 | Szczepański Marcin | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | DRUŻYNA SZPIKU | opłacono on-line |
75 | Borecki Michał | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | DECATHLON LEGNICA | opłacono |
76 | Achtelik Joanna | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
77 | Dębicki Adrian | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Feniks Legnica | opłacono on-line |
78 | Czuba Matylda | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | SP19 Legnica | opłacono on-line |
79 | Czuba Marcin | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Pacemaker | opłacono on-line |
80 | Prońko Kamil | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
81 | Markowski Marek | Legnica | Polska | 10km (od 15 lat) | Feniks Legnica | |
82 | GOGÓŁ FRANCISZEK | LEGNICA | Polska | 10km (od 15 lat) | ||
83 | Filipiak Piotr | Lipa | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | LZS Lipa | opłacono on-line |
84 | Filipiak Sebastian | Lipa | Polska | 10km (od 15 lat) | LZS Lipa | opłacono on-line |
85 | Pełka Jakub | Lipa | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | LZS Lipa | opłacono on-line |
86 | Czaja Adrian | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono on-line |
87 | KRASZCZYŃSKI PAWEŁ | LUBIN | Polska | 10km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | opłacono on-line |
88 | Dziurman Mariusz | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Timtirim | opłacono on-line |
89 | Kochmańska Izabela | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Timtirim | opłacono on-line |
90 | Oborski Adam | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
91 | Oborski Piotr | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
92 | Mesjasz Marek | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono on-line |
93 | Niwisiewicz Tomasz Niwisiewicz | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono on-line |
94 | Niwisiewicz Ewelina | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono on-line |
95 | Madej Anna | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
96 | Madej Tomasz | Lubin | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
97 | Madej Bartosz | Lubin | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
98 | Hucał Artur | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
99 | Hucał Tomasz | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | opłacono on-line | |
100 | Grolewski Karol | Lubin | Polska | 10km (od 15 lat) | Iskra Księginice | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8048