Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frenkiel - Zydek Ewa | Dobieszowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | Bobry Walking | opłacono on-line |
2 | Ślusarczyk Marcin | Prudnik | Polska | START - pozostali zawodnicy | Wesoły Borsuk Team | opłacono |
3 | Ślusarczyk Andrzej | Prudnik | Polska | START - pozostali zawodnicy | Wesoły Borsuk Team | opłacono |
4 | Ślusarczyk Karolina | Prudnik | Polska | START - pozostali zawodnicy | Wesoły Borsuk Team | opłacono |
5 | Ślusarczyk Grzegorz | Prudnik | Polska | START - pozostali zawodnicy | Wesoły Borsuk Team | opłacono |
6 | Gawor Renata | Częstochowa | Polska | START - pozostali zawodnicy | opłacono on-line | |
7 | Angelika Pietrzyk | janów | Polska | START - pozostali zawodnicy | RTB Tracker Podkowa-Janów | |
8 | Słupianek Paweł | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | Katowicki Klub Morsów Arktyka | opłacono on-line |
9 | Koszucka Barbara | Dobieszowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | Bobry Walking | opłacono on-line |
10 | Grabowski Dariusz | Sosnowiec | Polska | START - pozostali zawodnicy | ||
11 | Mizgała Kacper | Janów | Polska | START - pozostali zawodnicy | RTB Tracker Podkowa-Janów | opłacono on-line |
12 | Wojdyła Jakub | Janów | Polska | START - pozostali zawodnicy | RTB Tracker Podkowa-Janów | opłacono on-line |
13 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Polska | START - pozostali zawodnicy | Lecymy Durś | opłacono on-line |
14 | Wojtasiński Daniel | Częstochowa | Polska | START - pozostali zawodnicy | VIKING Nordic Team Częstochowa | opłacono |
15 | Wierachowska Zofia | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | Bobry Walking | opłacono on-line |
16 | Zielińska Grażyna | Dobieszowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | Bobry Walking | opłacono on-line |
17 | kubat janusz | borowno | Polska | START - pozostali zawodnicy | VIKING Nordic Team Częstochowa | opłacono |
18 | Hrabia Józef | częstochowa | Polska | START - pozostali zawodnicy | VIKING Nordic Team Częstochowa | opłacono |
19 | Suriak Ewelina | częstochowa | Polska | START - pozostali zawodnicy | VIKING Nordic Team Częstochowa | opłacono |
20 | Suriak Michał | częstochowa | Polska | START - pozostali zawodnicy | VIKING Nordic Team Częstochowa | opłacono |
21 | Jurczyńska Bożena | Częstochowa | Polska | START - pozostali zawodnicy | Viking Nordic Team Częstochowa | opłacono |
22 | KOLARSKA Agnieszka | Częstochowa | Polska | START - pozostali zawodnicy | Viking Nordic Team Częstochowa | opłacono |
23 | Pietrzyk Jarosław | Częstochowa | Polska | START - pozostali zawodnicy | VIKING Nordic Team Częstochowa | opłacono |
24 | Tamiola Grażyna | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | Stadion Śląski | opłacono on-line |
25 | Gruszka Michał | Lubliniec | Polska | START - pozostali zawodnicy | Unia Miast | opłacono |
26 | Brewka Joachim | Lubliniec | Polska | START - pozostali zawodnicy | Unia Miast | opłacono |
27 | Pipiro Grażyna | Jastrzębie | Polska | START - pozostali zawodnicy | Unia Miast | opłacono on-line |
28 | Machnik Janusz | Zawiercie | Polska | START - pozostali zawodnicy | Clleo Zawiercie | opłacono on-line |
29 | Kreczmer Marzena | Zawiercie | Polska | START - pozostali zawodnicy | Clleo Zawiercie | opłacono on-line |
30 | Polewczak Mariusz | Zawiercie | Polska | START - pozostali zawodnicy | Clleo Zawiercie | opłacono on-line |
31 | Polewczak Aneta | Zawiercie | Polska | START - pozostali zawodnicy | Clleo Zawiercie | opłacono on-line |
32 | Kowalski Marek | Strzebiń | Polska | START - pozostali zawodnicy | Nordic Walking Lubliniec | opłacono |
33 | Janoszka Irena | Radzionków | Polska | START - pozostali zawodnicy | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
34 | Gasz David | Zabrze | Polska | START - pozostali zawodnicy | opłacono on-line | |
35 | Grajcar Adam | Gliwice | Polska | START - pozostali zawodnicy | opłacono on-line | |
36 | Kotula Jakub | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | UNIA MIAST | opłacono |
37 | Siwczyk Grażyna | Piekary Śląskie | Polska | START - pozostali zawodnicy | SieChodzi | opłacono on-line |
38 | Wilk GRAŻYNA | Piekary Śl | Polska | START - pozostali zawodnicy | Lecymy Durś | opłacono on-line |
39 | Gerle-Kotula Anna | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | UNIA MIAST | opłacono |
40 | Malinowska Katarzyna | Piekary śląskie | Polska | START - pozostali zawodnicy | Lecymy Durś | opłacono on-line |
41 | Machowski Jan | Koziegłowy | Polska | START - pozostali zawodnicy | Lesne Ludki Zarki Letnisko | opłacono on-line |
42 | Rurański Jerzy | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
43 | Chyra Emilka | lubliniec | Polska | START - pozostali zawodnicy | Unia Miast | opłacono |
44 | Chyra Wiktor | lubliniec | Polska | START - pozostali zawodnicy | Unia Miast | opłacono |
45 | Chyra Janusz | lubliniec | Polska | START - pozostali zawodnicy | UNIA MIAST | opłacono |
46 | Adamus Marian | Bytom | Polska | START - pozostali zawodnicy | Silesia Nordic Team | opłacono on-line |
47 | Serafin Anna | Wrzawy | Polska | START - pozostali zawodnicy | Face Nordic Walking Team / UKS Siedleszczany Nordic Walking | |
48 | Jasińska Dorota | Lubliniec | Polska | START - pozostali zawodnicy | opłacono on-line | |
49 | Snochowska Agata | Bytom | Polska | START - pozostali zawodnicy | Ranners Szombierki | opłacono on-line |
50 | Szczebak Jacek | Tarnów | Polska | START - pozostali zawodnicy | opłacono on-line | |
51 | Królikowska-Łoskot Danuta | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
52 | Koziarz Roman | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
53 | Warchalska Teresa Alicja | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | Stadion Śląski | opłacono |
54 | Kubica Agata | Tarnowskie Góry | Polska | START - pozostali zawodnicy | opłacono on-line | |
55 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | START - pozostali zawodnicy | SieChodzi | opłacono on-line |
56 | Lewandowski Jacek | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
57 | Nowak Ewa | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
58 | Koziarz Jadwiga | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
59 | Stachowiak Sebastian | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | opłacono | |
60 | Stachowiak Beata | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | Stadion Śląski | opłacono |
61 | Zięba Julia | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | Klub Stadion Sląski | opłacono |
62 | Kaczmarczyk Irena | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | Stadion Śląski | opłacono |
63 | Wiktorzak Elżbieta | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | Stadion Śląski | opłacono |
64 | Górecka Iwona | Chorzów | Polska | START - pozostali zawodnicy | Stadion Śląski | opłacono |
65 | Niechwiejczyk Kinga | Świętochłowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | Unia Miast | opłacono |
66 | Niechwiejczyk Piotr | Świętochłowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | Opel Active Team | opłacono |
67 | Raczyńska Aleksandra | CHORZÓW | Polska | START - pozostali zawodnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
68 | Pawłowska-Sosin Barbara | Chorzów | Polska | START - pozostali zawodnicy | Klub Stadion Sląski | opłacono |
69 | Przybyłka Anna | Bytom | Polska | START - pozostali zawodnicy | Stadion Śląski | opłacono |
70 | Spychała Lesław | BIAŁA | Polska | START - pozostali zawodnicy | Wesoły Borsuk Team | |
71 | Spychała Marzena | Biała | Polska | START - pozostali zawodnicy | Wesoły Borsuk Team | |
72 | Hajduk Franciszek | Radzionków | Polska | START - pozostali zawodnicy | SieChodzi | opłacono on-line |
73 | Danielewicz Anna | Kędzierzyn-Koźle | Polska | START - pozostali zawodnicy | opłacono on-line | |
74 | Dudek Jan | Kedzierzyn | Polska | START - pozostali zawodnicy | opłacono on-line | |
75 | KOT LESZEK | TARNOWSKIE GORY | Polska | START - pozostali zawodnicy | POLGER Team | opłacono on-line |
76 | Witkowska Maria | Katowice | Polska | START - pozostali zawodnicy | Unia Miast | opłacono |
Wyświetleń: 5552