11 Bieg Spełnionych Marzeń - Bieg Przełajowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Aronik Hanna Mysłowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń MIRAZ RACE TEAM opłacono
2 Lubas Kalina Tąpkowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
3 Chrzanowska Barbara Będzin 11 Bieg Spełnionych Marzeń zdzieraj kapcie
4 Sówka Grzegorz Chorzów 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
5 WIESIOŁEK GRZEGORZ WARSZAWA 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
6 WALESZ JOANNA JAWORZNO 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
7 Kupibida Boguslawa Katowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń Silesia Nordic Team opłacono
8 Dziwiec-Guzik Justyna Dąbrowa Górnicza 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
9 Kasprzak Martyna Chorzów 11 Bieg Spełnionych Marzeń Night Runners Śląsk
10 Niewińska Magdalena Mysłowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
11 Lisowski Adam Mysłowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń Socios Silesia opłacono
12 Hanasiewicz Marcin Czeladź 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
13 Przybył Rafał Radzionków 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
14 Przybył Elżbieta Radzionków 11 Bieg Spełnionych Marzeń cidry lotajom opłacono
15 Kania Agnieszka Mysłowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń Mysłowicki Klub Biegacza NO.1 opłacono
16 Lech Miłosz Jaworzno 11 Bieg Spełnionych Marzeń KB MCKiS Jaworzno opłacono
17 Pieczara Krzysztof Jaworzno 11 Bieg Spełnionych Marzeń KB MCKiS Jaworzno opłacono
18 Klosa Adam Katowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
19 Błaszczyk Anna Częstochowa 11 Bieg Spełnionych Marzeń Czewarun TiM opłacono
20 Budka Agata Jaworzno 11 Bieg Spełnionych Marzeń Jaworzno runners opłacono
21 Juda Artur Radzionków 11 Bieg Spełnionych Marzeń Progres
22 Sędzik Aleksander Bytom 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
23 Gaudy Anna Częstochowa 11 Bieg Spełnionych Marzeń Zabiegani Częstochowa
24 Kucharski Damian Częstochowa 11 Bieg Spełnionych Marzeń Zabiegani Częstochowa
25 PIECH MARZENA PIECH Jaworzno 11 Bieg Spełnionych Marzeń
26 Formicki Rafał Zawiercie 11 Bieg Spełnionych Marzeń Sengam Sport Zawiercie
27 Brzozowska Teresa Jaworzno 11 Bieg Spełnionych Marzeń KB MCKiS Jaworzno opłacono
28 Koźmienko Beata Jaworzno 11 Bieg Spełnionych Marzeń KB MCKiS Jaworzno opłacono
29 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza 11 Bieg Spełnionych Marzeń Gym el Toro Runinng Team opłacono
30 MAZUREK PIOTR JAWORZNO 11 Bieg Spełnionych Marzeń KB MCKiS Jaworzno opłacono
31 Boś Przemysław Boś Jaworzno 11 Bieg Spełnionych Marzeń KB MCKiS Jaworzno opłacono
32 Woźniak Marek Wojkowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń Pogoria Biega opłacono
33 Filipek Przemysław Jaworzno 11 Bieg Spełnionych Marzeń KB MCKiS Jaworzno opłacono
34 Sobota Mariusz Jaworzno 11 Bieg Spełnionych Marzeń KBMCKiS Jaworzno opłacono
35 Kolka Piotr Jaworzno 11 Bieg Spełnionych Marzeń KB MCKiS Jaworzno opłacono
36 Maras Ladislav Presov 11 Bieg Spełnionych Marzeń MARAS team
37 Grela Dariusz Katowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń Wujek Biega opłacono
38 PAWLAK Marek Tychy 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
39 Stolorz Wojciech Mysłowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
40 Nowak Agnieszka Sosnowiec 11 Bieg Spełnionych Marzeń Pogoria Biega opłacono
41 Litwin Sławomir Sosnowiec 11 Bieg Spełnionych Marzeń Pogoria Biega opłacono
42 Bielańska Beata Katowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
43 Wojdyła Agata Sosnowiec 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
44 Jamioł Michał Kielce 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
45 Botor Szymon Mysłowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
46 Rekieć Kaja Dąbrowa Górnicza 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
47 Wieczorek Krzysztof Katowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń Truchtacz Mysłowice opłacono
48 KACPURA PIOTR RADOM 11 Bieg Spełnionych Marzeń
49 Wyłupek Tomasz Sosnowiec 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
50 Buława Ewa Mysłowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
51 Nowak Andrzej Sosnowiec 11 Bieg Spełnionych Marzeń Cross Box Evolution opłacono
52 Hajda Marek Ptakowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
53 Menżyk Joanna Mysłowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń Spartan Race Training Group Katowice opłacono
54 Musialik Jan Zabrze 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
55 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry 11 Bieg Spełnionych Marzeń Oberschlesien TEAM ROHOL Tarnowskie Góry opłacono
56 Gigoń Dariusz Jaworzno 11 Bieg Spełnionych Marzeń KBMCKiS Jaworzno
57 macholc piotr dąbrowa górnicza 11 Bieg Spełnionych Marzeń żółwik
58 Ostrowski Maciej Ostrowski Knurów 11 Bieg Spełnionych Marzeń Socios Górnik&S.A.S opłacono
59 Gajewska Isabela SOSNOWIEC 11 Bieg Spełnionych Marzeń HARPAGAN SOSNOWIEC
60 Pietrzyk Wojciech Kraków 11 Bieg Spełnionych Marzeń Lacho Team opłacono
61 Golonka Marek Mysłowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
62 Zielińska Malwina Katowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
63 PETER MARCIN Katowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
64 Hasik Zbigniew Sosnowiec 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
65 Walczyńska Karolina Bielsko-Biała 11 Bieg Spełnionych Marzeń URODZENI BIEGACZE www.bornrunners.pl
66 Horowski Tomasz Tychy 11 Bieg Spełnionych Marzeń URODZENI BIEGACZE www.bornrunners.pl
67 Banaś Mateusz Katowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
68 Kurtyka Agnieszka Dabrowa Gornicza 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
69 Fus Julia Piekary Śląskie 11 Bieg Spełnionych Marzeń Lecymy Durś
70 Miszczak Damian Imielin 11 Bieg Spełnionych Marzeń
71 Brzezińska Anna Chrząstowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
72 Pacierpnik Damian Mysłowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
73 Ryglewicz Tomasz Katowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń Night Runners
74 Małkiewicz Dariusz Katowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń PGB Sportowa Paczka opłacono
75 Florek Michał Kraków 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
76 Plich Andrzej Mysłowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
77 Szelest Barbara Mysłowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń Mysłowicki Klub Biegacza No.I opłacono
78 Szymańska Ewa Świętochłowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
79 Kowalczyk Anna Świętochłowoce 11 Bieg Spełnionych Marzeń Lecymy Durś opłacono
80 Białas Bartosz Brudzowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń
81 Grzelec Jacek Katowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń Jacenty TEAM opłacono
82 Ołubek Robert Żory 11 Bieg Spełnionych Marzeń HRmax Żory
83 BIAŁUCHA SERGIUSZ BYTOM 11 Bieg Spełnionych Marzeń Saint-Gobain Squad opłacono
84 Gwioździk Sławek Katowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń Katalia opłacono
85 Frukacz Jacek Lędziny 11 Bieg Spełnionych Marzeń Metheora Sport Team opłacono
86 Rykalski Damian Jaworzno 11 Bieg Spełnionych Marzeń EPKT Spotters opłacono
87 Przyłucki Grzegorz Preczów 11 Bieg Spełnionych Marzeń
88 Adamczyk Tomasz Częstochowa 11 Bieg Spełnionych Marzeń Zabiegani Częstochowa opłacono
89 WALCZAK MARCIN Olkusz 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
90 Florecki Andrzej Gliwice 11 Bieg Spełnionych Marzeń AKMB Pędziwiatr Gliwice opłacono
91 Kadula Piotr Jaworzno 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono
92 Król Kamil Mysłowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń Socios Silesia opłacono
93 ŚLĘK ANETA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 11 Bieg Spełnionych Marzeń
94 Antosiewicz Kamil Tychy 11 Bieg Spełnionych Marzeń
95 Godek Dagmara Tychy 11 Bieg Spełnionych Marzeń
96 Fierdonek Karolina Tychy 11 Bieg Spełnionych Marzeń
97 kania dominik katowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń R. R. Martin pisz już te książki opłacono
98 NOGA ŁUKASZ Sosnowiec 11 Bieg Spełnionych Marzeń Zdzieraj Kapcie opłacono
99 Włodarczyk Dawid Katowice 11 Bieg Spełnionych Marzeń
100 Pytel Janusz Sosnowiec 11 Bieg Spełnionych Marzeń opłacono


Wyświetleń: 10058

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ