10 Jubileuszowy Rajd Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marondel Katarzyna Bytom 10 Jubileuszowy Rajd NW opłacono
2 Sędzik Katarzyna Bytom 10 Jubileuszowy Rajd NW opłacono
3 Ligęza Janusz Tychy 10 Jubileuszowy Rajd NW opłacono
4 Bagińska Dorota Sławków 10 Jubileuszowy Rajd NW Sławkowskie Włóczykije opłacono
5 Bagiński Ryszard Sławków 10 Jubileuszowy Rajd NW Sławkowskie Włóczykije
6 Hryndio Jerzy Katowice 10 Jubileuszowy Rajd NW opłacono
7 Wójcik Katarzyna Ruda Śląska 10 Jubileuszowy Rajd NW Ekipa Na Kijach opłacono
8 Warzocha Danuta Ruda Śląska 10 Jubileuszowy Rajd NW Ekipa Na Kijach opłacono
9 SZENDZIELORZ Ilona Ruda Śląska 10 Jubileuszowy Rajd NW opłacono
10 Gralińska Agnieszka Ruda Śląska 10 Jubileuszowy Rajd NW Ekipa Na Kijach opłacono
11 Tamiola Grazyna Katowice 10 Jubileuszowy Rajd NW Stadion Ślaski
12 Małka Irena Gliwice 10 Jubileuszowy Rajd NW opłacono
13 Bubel Krzysztof Katowice 10 Jubileuszowy Rajd NW opłacono
14 Mieszczanin Joanna Ruda Śląska 10 Jubileuszowy Rajd NW Ekipa Na Kijach opłacono
15 Tkocz Adam Ruda Śląska 10 Jubileuszowy Rajd NW Ekipa Na Kijach opłacono
16 Tkocz Alicja Ruda Śląska 10 Jubileuszowy Rajd NW Ekipa Na Kijach opłacono
17 Kordowska Bogusława Kraków 10 Jubileuszowy Rajd NW Nowa Huta Team opłacono
18 Kordowski Piotr Kraków 10 Jubileuszowy Rajd NW Nowa Huta Team opłacono
19 Małka Marian Gliwice 10 Jubileuszowy Rajd NW opłacono
20 Thomalla Bogdan Zabrze 10 Jubileuszowy Rajd NW Silesia Nordic Team opłacono
21 Spychała Lesław Biała 10 Jubileuszowy Rajd NW Wesoły Borsuk Team
22 Spychała Marzena Biała 10 Jubileuszowy Rajd NW Wesoły Borsuk Team
23 Łyczak Jolanta Łyczak Sosnowiec 10 Jubileuszowy Rajd NW opłacono
24 Jankowski Andrzej Katowice 10 Jubileuszowy Rajd NW Poszli w Las
25 Otowicz Grażyna Imielin 10 Jubileuszowy Rajd NW opłacono
26 Łyczko Barbara Mysłowice 10 Jubileuszowy Rajd NW opłacono
27 Gembala Eugeniusz Bełk 10 Jubileuszowy Rajd NW opłacono
28 GEMBALA VIOLETTA BEŁK 10 Jubileuszowy Rajd NW opłacono
29 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE 10 Jubileuszowy Rajd NW
30 Kołodziej Joanna Ruda Śląska 10 Jubileuszowy Rajd NW FabrikaNordika opłacono
31 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie 10 Jubileuszowy Rajd NW Tarnogórskie Łazęgi
32 OŚCIŁOWICZ Ewa Sosnowiec 10 Jubileuszowy Rajd NW MOSiR Sosnowiec
33 walusz jolanta Bytom 10 Jubileuszowy Rajd NW SZOMBIERKI RUNNERS
34 Wilk Grażyna Piekary Śl 10 Jubileuszowy Rajd NW Lecymy Durś
35 Witkowska Maria Katowice 10 Jubileuszowy Rajd NW Klub Królika Stefana opłacono
36 Górnik Jerzy katowice 10 Jubileuszowy Rajd NW Katowice 49 opłacono
37 Jankowska Wioletta Katowice 10 Jubileuszowy Rajd NW Poszli w Las


Wyświetleń: 3023

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ