Mały Arasmus – Aktywne dzieciaki na start
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stolc Jakub Kiełpino Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m Przedszkole "ANIOŁEK" Kiełpino
2 Stolc Tymoteusz Kiełpino Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m Szkoła Podstawowa Kiełpino
3 Cicholska Dorota Gdańsk Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m
4 Cicholski Wojciech Gdańsk Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m
5 Szabłowska Gabriela Juszkowo Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m Pruszcz Biega
6 Szabłowski Grzegorz Juszkowo Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m Pruszcz Biega
7 Skurtys Amelia Reda Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m
8 Skurtys Kornelia Reda Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m
9 Hołówko Tymon Reda Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m SP nr 3 w Redzie
10 Hołówko Franciszek Reda Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m SP nr 3 w Redzie
11 Hołówka Lena Reda Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m Przedszkole Omnibusek w Redzie
12 Kolka Miłosz Kartuzy Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m Rowerowe Kaszuby
13 Kolka Fabian Kartuzy Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m Rowerowe Kaszuby
14 Kitowska Oliwia Kosy Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m
15 Sywanycz Adam Gdańsk Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m
16 Kitowski Nikodem Kosy Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m
17 Miranowicz Marcelina Gdańsk Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m
18 Miranowicz Milosz Gdańsk Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m
19 Sywanycz Zuzanna Gdańsk Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m
20 Studziński Tobiasz Gdynia Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m
21 Jezierski Bartłomiej Gdańsk Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m
22 Studziński Paweł Gdynia Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m
23 Jezierski Aleksander Gdańsk Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m
24 Lewandowski Maciej Kartuzy Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m Rowerowe Kaszuby
25 drewniak amelia kartuzy Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m Szkola podstawowa nr 1 w Kartuzach
26 Drewniak Mikolaj Kartuzy Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach
27 Bieszke Kacper Mosty Bieg Juniora (2004-2003) - 1200m WYMIATACZE
28 Bieszke Jakub Mosty Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m WYMIATACZE
29 Bieszke Zuzia Mosty Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m WYMIATACZE
30 Bieszke Otylia Mosty Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m WYMIATACZE
31 Legaszewska Lena Skórcz Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m
32 Tomaszewska Amelia Gdynia Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m SP 40 Gdynia
33 Szwaba Klaudia Mezowo Bieg Juniora (2004-2003) - 1200m
34 Szwaba Dominika Mezowo Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m
35 Kankowski Kordian Luzino Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m GOSRIT LUZINO
36 WASILEWSKI Tomasz Gdańsk Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m
37 Choma Aleksandra Gdańsk Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m Chomikovscy
38 Lewandowska Lena Sopot Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m
39 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m
40 kowitz adrian Elbląg Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m
41 Stencel Antoni Somonino Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m Akademia Biegowa Kiełpino
42 Labuda Mateusz Jabłowo Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m
43 Jagłowska Kaja Kiełpino Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdańsku
44 Jagłowski Tymon Kiełpino Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdańsku
45 Łada Karolina żukowo Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m
46 Klas Zuzanna Luzino Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m
47 Klas Maksymilian Luzino Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m
48 Wziątek Zuzanna Dębnica Kaszubska Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m KS Dębnickie Orły
49 Gawlik Barbara Kiełpino Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m
50 Haftka Adam Gdańsk Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m Żabianka Team
51 Kosicki Kajetan Słupsk Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m Akademia Małego Lekkoatlety Słupsk
52 Kosicka Katarzyna Słupsk Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m Akademia Małego Lekkoatlety Słupsk
53 kubicki Leszek Gdańsk Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m
54 Kosicka Zofia Słupsk Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m Akademia Małego Lekkoatlety Słupsk
55 Skrzoska Błażej Gdynia Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m Przedszkole 50
56 Kaczmarek Malwina Gdańsk Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m
57 Skrzoska Klaudia Gdynia Bieg Juniora (2004-2003) - 1200m Szkoła Podstawowa 47
58 Formela Livia Kiełpino Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m
59 Robaszkiewicz Olga Rumia Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m
60 Bojanowski Filip Lębork Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m
61 Stawiarski Łukasz Gdynia Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m
62 Okroy Zuzanna Kiełpino Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m
63 Grodzka Dominika Banino Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m RS7 Banino
64 Karpeta Kacper Skarżysko Kamienna Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m
65 Barejko Alicja Bąkowo Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m
66 Prętnik Helena Rumia Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m Klub Studio Figura Rumia
67 Prętnik Zofia Rumia Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m Klub Studio Figura Rumia
68 Kwiatkowska Maja Gdynia Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m FLOWERS/UKS 7 Gdynia
69 Kwiatkowski Tymoteusz Gdynia Bieg Juniora (2004-2003) - 1200m FLOWERS/UKS 7 Gdynia
70 Kowalak Antonina Kartuzy Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m
71 Plichta Agata Goręczyno Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m SP Goręczyno
72 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m SP 17 GDYNIA
73 Joński Stanisław Kiełpino Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m
74 Jońska Zofia Kiełpino Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m
75 Hirsz Sara KIełpnio Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m
76 Hirsz Anna Kiełpino Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m
77 Domaszk Klaudia Skorzewo Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m UKS Olimpijczyk Skorzewo
78 Wica Maciej Skorzewo Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m UKS Olimpijczyk Skorzewo
79 Jonack Bartosz Skorzewo Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m UKS Olimpijczyk Skorzewo
80 Pepliński Maciej Skorzewo Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m UKS Olimpijczyk Skorzewo
81 Lubecki Maksymilian Skorzewo Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m UKS Olimpijczyk Skorzewo
82 Niedźwiecki Jakub Skorzewo Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m UKS Olimpijczyk Skorzewo
83 Wica Julian Skorzewo Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m UKS Olimpijczyk Skorzewo
84 Formela Amelia Skorzewo Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m UKS Olimpijczyk Skorzewo
85 Kamrowska Marta Skorzewo Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m UKS Olimpijczyk Skorzewo
86 Gierszewski Kacper Skorzewo Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m UKS Olimpijczyk Skorzewo
87 Czaja Kacper Skorzewo Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m UKS Olimpijczyk Skorzewo
88 Półczyński Dominik Skorzewo Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m UKS Olimpijczyk Skorzewo
89 Półczyńska Daria Skorzewo Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m UKS Olimpijczyk Skorzewo
90 Pawłowska Zuzanna Skorzewo Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m UKS Olimpijczyk Skorzewo
91 Wika Agata Skorzewo Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m UKS Olimpijczyk Skorzewo
92 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m
93 Grzegorek Magdalena Zbychowo Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m Mamy-Biegamy
94 Grzegorek Mateusz Zbychowo Bieg Smyka (2008 - 2007) - 600m SP nr 6 w Redzie
95 Adamowska Lena Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (2012 - 2011) - 300m
96 Pawlicki Konstanty Somonino Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m Pawliccy Biegają
97 Metera Anna Nowa Wieś Lęborska Bieg Maluszka z rodzicami (2013 - 2016) - 100m Przedszkole w Nowej Wsi Lęborskiej
98 Metera Aleksandra Nowa wieś Lęborska Bieg Urwisa (2006 - 2005) - 900m Zespół Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej
99 Metera Konrad Nowa Wieś Lęborska Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m Zespół Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej
100 Cirocki Wojciech Kiełpino Bieg Chochlika (2010 - 2009) - 300m


Wyświetleń: 8419

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ