Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Seredyszyn Krystyna Legnica 10 km (Bieg OPEN) VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. opłacono
2 Krzemiński Mariusz LUBIN 10 km (Bieg OPEN)
3 Bardziński Sylwester Legnica 10 km (Bieg OPEN) VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. opłacono
4 Grad Łukasz Legnica 10 km (Bieg OPEN) VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. opłacono
5 Owsiannik Anna Legnica 10 km (Bieg OPEN) VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. opłacono
6 Rybiński Radosław Legnica 10 km (Bieg OPEN) VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. opłacono
7 Szumbarec Andrzej Legnica 10 km (Bieg OPEN) Walcze z nadwagą!!!! opłacono on-line
8 Farnholtz Paweł Roztoka 10 km (Bieg OPEN) WOJCIESZOWIANKA opłacono
9 Woronko-Zaczyńska Janina Lubin 10 km (Bieg OPEN) KS Metraco Polkowice opłacono on-line
10 Glapski Krzysztof Chocianów 10 km (Bieg OPEN) KGHM ZG/Polkowice-Sieroszowice opłacono on-line
11 Wajs Konrad Legnica 10 km (Bieg OPEN)
12 Kodzis Piotr Wleń 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
13 Krzeczkowski Daniel Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica opłacono
14 STABROWSKI HUZAR MAREK LIPCE 10 km (Bieg OPEN)
15 Janas Andrzej Radwanice 10 km (Bieg OPEN) Bez Balastu opłacono on-line
16 Wawrzynowicz Oskar Legnica 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
17 Koliński Artur Legnica 10 km (Bieg OPEN) ARUT.pl opłacono on-line
18 Zanto Grzegorz Legnica 10 km (Bieg OPEN) Oldtimer Chojnów opłacono on-line
19 Harendarz Zbigniew Obora 10 km (Bieg OPEN) mSport Team RCS Lubin opłacono
20 Ficner Anna Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) olaws Złotoryja opłacono on-line
21 Krakowski Łukasz Jawor 10 km (Bieg OPEN) FENIKS LEGNICA opłacono
22 Frydecki slawomir Frydecki Zrodla 10 km (Bieg OPEN)
23 Dziedziński Mariusz LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
24 Hołubka Mariusz Legnica 10 km (Bieg OPEN)
25 Paczos Andrzej Piechowice 10 km (Bieg OPEN) Karkonosz Running Team opłacono on-line
26 Janczak Angelika Legnica 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
27 Malec Paweł Legnica 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
28 Kaźmierski Krzysztof Prochowice 10 km (Bieg OPEN) KB Krokus Kwiatkowice opłacono on-line
29 Fonał Tomasz Legnica 10 km (Bieg OPEN)
30 Skowron Maciej Legnica 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
31 Kochmańska Izabela Lubin 10 km (Bieg OPEN) Timtirim opłacono on-line
32 Borecki Michał Legnica 10 km (Bieg OPEN) Decathlon Legnica opłacono
33 Kwaśnicki Tomasz Lubin 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
34 DYMITROCA ADAM Radomice 10 km (Bieg OPEN) Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich, Powiat Lwówecki opłacono on-line
35 Siedy Jadwiga Kromolin 10 km (Bieg OPEN)
36 Zaczyńska Anna Lubin 10 km (Bieg OPEN) MTS Drużyna Szpiku opłacono on-line
37 ŻUKOWSKI MARIAN KWIATKOWICE 10 km (Bieg OPEN) KB Krokus Kwiatkowice opłacono on-line
38 Ferek Marcin Szczawno-Zdrój 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
39 JAGIELSKI JERZY JAWOR 10 km (Bieg OPEN) FENIKS LEGNICA opłacono
40 Skórzybót Ewelina Prochowice 10 km (Bieg OPEN) KB Krokus Kwiatkowice opłacono on-line
41 Dębicki Adrian Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica opłacono on-line
42 WINTER Bogusław Złotniki 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
43 Kowalska Natalia Legnica 500m (Bieg ELFA) opłacono on-line
44 Kula Mateusz Mściwojów 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
45 Wójtowicz Anna Lubin 10 km (Bieg OPEN)
46 Mączka Bolesław Świętoszów 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
47 LSSE LSSE Legnica 10 km (Bieg OPEN) Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna opłacono
48 LSSE LSSE Legnica 10 km (Bieg OPEN) Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna opłacono
49 LSSE LSSE Legnica 10 km (Bieg OPEN) Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna opłacono
50 LSSE LSSE Legnica 10 km (Bieg OPEN) Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna opłacono
51 LSSE LSSE Legnica 10 km (Bieg OPEN) Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna opłacono
52 Owsiannik Natalia Legnica 500m (Bieg ELFA) VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. opłacono
53 Srokowski Rafał Legnica 500m (Bieg ELFA) Feniks Legnica opłacono
54 Srokowski Rafał Legnica 500m (Bieg ELFA) Feniks Legnica opłacono
55 Srokowski Rafał Legnica 500m (Bieg ELFA) Feniks Legnica opłacono
56 Srokowski Rafał Legnica 500m (Bieg ELFA) Feniks Legnica opłacono
57 Srokowski Rafał Legnica 500m (Bieg ELFA) Feniks Legnica opłacono
58 Skrzypiec Piotr Legnica 500m (Bieg ELFA) Grupa Tehcniczna opłacono
59 Czeszejko-Sochacki Tomasz Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) Faist Chemtec Złotoryja opłacono
60 Podolyan Robert Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) Faist Chemtec Złotoryja opłacono
61 Jokiel paweł Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) Faist Chemtec Złotoryja opłacono
62 Jokiel Michał Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) Faist Chemtec Złotoryja opłacono
63 Idczak Agnieszka Legnica 10 km (Bieg OPEN)
64 Idczak Mikołaj Legnica 500m (Bieg ELFA) Przedszkole Niepubliczne "Źródełko" opłacono on-line
65 Wiśniewska Amelia Legnica 500m (Bieg ELFA) opłacono on-line
66 Kasprzyk Sara Legnica 500m (Bieg ELFA) opłacono on-line
67 Dziędzioła Stanisław Męcinka 500m (Bieg ELFA) limit osiągnięty
68 Jankowska Lena Chełmiec 500m (Bieg ELFA) limit osiągnięty
69 Pręga Wojtek Bolków 500m (Bieg ELFA) opłacono on-line
70 Augustynowicz Bartłomiej LEGNICA 500m (Bieg ELFA) Grupa Tehcniczna opłacono
71 Sochacka Dorotka LEGNICA 500m (Bieg ELFA) Grupa Tehcniczna opłacono
72 Skrzypiec Monika LEGNICA 500m (Bieg ELFA) Grupa Tehcniczna opłacono
73 Stachera Artur Mściwojów 10 km (Bieg OPEN)
74 Żołądek Marek Wrocław 10 km (Bieg OPEN) Sudety z Plecakiem opłacono on-line
75 Wiśniewska Magdalena Legnica 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
76 Chrenowski Łukasz Złotoryja 500m (Bieg ELFA) Faist Chemtec Złotoryja opłacono
77 Chrenowska Maja Złotoryja 500m (Bieg ELFA) Faist Chemtec Złotoryja opłacono
78 Parysek Zuzanna Złotoryja 500m (Bieg ELFA) Faist Chemtec Złotoryja opłacono
79 Wiśniewski Kacper Legnica 10 km (Bieg OPEN) Daleko jeszcze? opłacono on-line
80 Płaza Artur WROCŁAW 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
81 Pelczarski-Płaza Stanisław Wrocław 500m (Bieg ELFA) opłacono on-line
82 Jokiel Laura Złotoryja 500m (Bieg ELFA) Faist Chemtec Złotoryja opłacono
83 Maciejewska Dominika Złotoryja 500m (Bieg ELFA) Faist Chemtec Złotoryja opłacono
84 Adamowicz Jan Złotoryja 500m (Bieg ELFA) Faist Chemtec Złotoryja opłacono
85 Maciejewski Dawid Złotoryja 500m (Bieg ELFA) Faist Chemtec Złotoryja opłacono
86 Kuca Lena Złotoryja 500m (Bieg ELFA) Faist Chemtec Złotoryja opłacono
87 Swiebodzińska Anna Jawor 10 km (Bieg OPEN)
88 Zagórski Radek Zlotoryja 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
89 Piskorz Robert Polkowice 10 km (Bieg OPEN) Volkswagen Motor Polska opłacono on-line
90 Czyzewska Sandra Miłkowice 500m (Bieg ELFA) opłacono on-line
91 Struski Karol Chojnów 500m (Bieg ELFA) LMKS "SFORA" Chojnów opłacono on-line
92 Biniecki Waldemar Bolesławiec 10 km (Bieg OPEN) TOM SPORT opłacono on-line
93 FRYDRYCH BOGUSŁAW LUBIN 10 km (Bieg OPEN) ZG RUN opłacono on-line
94 Waloszczyk Dominik Świętoszów 500m (Bieg ELFA) ULKS Bystrzyca Kłodzka opłacono on-line
95 Waloszczyk Bartłomiej Świętoszów 10 km (Bieg OPEN) ULKS Bystrzyca Kłodzka opłacono on-line
96 Lisowicz Maciej Gorzyca 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
97 Synowiec Jacek Legnica 10 km (Bieg OPEN)
98 Kiełbowicz Michał Chojnów 500m (Bieg ELFA) opłacono on-line
99 Olbrych Wojtek Chojnów 500m (Bieg ELFA) opłacono on-line
100 Olbrych Piotrek Chojnów 500m (Bieg ELFA) opłacono on-line


Wyświetleń: 17242

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ