Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Seredyszyn Krystyna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. | opłacono |
2 | Bardziński Sylwester | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. | opłacono |
3 | Grad Łukasz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. | opłacono |
4 | Owsiannik Anna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. | opłacono |
5 | Rybiński Radosław | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. | opłacono |
6 | Szumbarec Andrzej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Walcze z nadwagą!!!! | opłacono on-line |
7 | Farnholtz Paweł | Roztoka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | WOJCIESZOWIANKA | opłacono |
8 | Woronko-Zaczyńska Janina | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
9 | Glapski Krzysztof | Chocianów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KGHM ZG/Polkowice-Sieroszowice | opłacono on-line |
10 | Kodzis Piotr | Wleń | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
11 | Tkacz Łukasz | Przemków | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Aby do mety-PRZEMKÓW | opłacono on-line |
12 | Krzeczkowski Daniel | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | opłacono |
13 | Janas Andrzej | Radwanice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Bez Balastu | opłacono on-line |
14 | Wawrzynowicz Oskar | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
15 | Koliński Artur | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ARUT.pl | opłacono on-line |
16 | Zanto Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Oldtimer Chojnów | opłacono on-line |
17 | Harendarz Zbigniew | Obora | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | mSport Team RCS Lubin | opłacono |
18 | Ficner Anna | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | olaws Złotoryja | opłacono on-line |
19 | Mazurek Łukasz | Zgorzelec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
20 | Krakowski Łukasz | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FENIKS LEGNICA | opłacono |
21 | Dziedziński Mariusz | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
22 | Paczos Andrzej | Piechowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Karkonosz Running Team | opłacono on-line |
23 | Janczak Angelika | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
24 | Malec Paweł | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
25 | Kaźmierski Krzysztof | Prochowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Krokus Kwiatkowice | opłacono on-line |
26 | Skowron Maciej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
27 | Kochmańska Izabela | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Timtirim | opłacono on-line |
28 | Borecki Michał | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Decathlon Legnica | opłacono |
29 | Kwaśnicki Tomasz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
30 | DYMITROCA ADAM | Radomice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich, Powiat Lwówecki | opłacono on-line |
31 | Zaczyńska Anna | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | MTS Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
32 | ŻUKOWSKI MARIAN | KWIATKOWICE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Krokus Kwiatkowice | opłacono on-line |
33 | Ferek Marcin | Szczawno-Zdrój | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
34 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FENIKS LEGNICA | opłacono |
35 | Skórzybót Ewelina | Prochowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Krokus Kwiatkowice | opłacono on-line |
36 | Dębicki Adrian | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | opłacono on-line |
37 | WINTER Bogusław | Złotniki | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
38 | Kowalska Natalia | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
39 | Kula Mateusz | Mściwojów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
40 | Mączka Bolesław | Świętoszów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
41 | Gajda Tomasz | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
42 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | opłacono |
43 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | opłacono |
44 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | opłacono |
45 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | opłacono |
46 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | opłacono |
47 | Owsiannik Natalia | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. | opłacono |
48 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | opłacono |
49 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | opłacono |
50 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | opłacono |
51 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | opłacono |
52 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | opłacono |
53 | Skrzypiec Piotr | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Grupa Tehcniczna | opłacono |
54 | Czeszejko-Sochacki Tomasz | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Faist Chemtec Złotoryja | opłacono |
55 | Podolyan Robert | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Faist Chemtec Złotoryja | opłacono |
56 | Jokiel paweł | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Faist Chemtec Złotoryja | opłacono |
57 | Jokiel Michał | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Faist Chemtec Złotoryja | opłacono |
58 | Idczak Mikołaj | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Przedszkole Niepubliczne "Źródełko" | opłacono on-line |
59 | Wiśniewska Amelia | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
60 | SKOWRON SARA | ŁAWSZOWA | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
61 | MISIAK NADIA | PRZEJĘSŁAW | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | ||
62 | MISIAK KINGA | PRZEJĘSŁAW | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
63 | Kubiak Maciej | Strzegom | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
64 | Kasprzyk Sara | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
65 | Kubiak Przemysław | Strzegom | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
66 | Pręga Wojtek | Bolków | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
67 | Augustynowicz Bartłomiej | LEGNICA | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Grupa Tehcniczna | opłacono |
68 | Sochacka Dorotka | LEGNICA | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Grupa Tehcniczna | opłacono |
69 | Skrzypiec Monika | LEGNICA | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Grupa Tehcniczna | opłacono |
70 | MISIAK DOROTA | PRZEJĘSŁAW | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
71 | Żołądek Marek | Wrocław | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Sudety z Plecakiem | opłacono on-line |
72 | MISIAK ARTUR | PRZEJĘSŁAW | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
73 | Kostanowicz Marek | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | CFLubin | opłacono on-line |
74 | Wiśniewska Magdalena | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
75 | Chrenowski Łukasz | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | opłacono |
76 | Chrenowska Maja | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | opłacono |
77 | Parysek Zuzanna | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | opłacono |
78 | Balkiewicz Zuzanna | Zielona Góra | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
79 | Wiśniewski Kacper | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Daleko jeszcze? | opłacono on-line |
80 | Płaza Artur | WROCŁAW | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
81 | Pelczarski-Płaza Stanisław | Wrocław | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
82 | Jokiel Laura | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | opłacono |
83 | Maciejewska Dominika | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | opłacono |
84 | Adamowicz Jan | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | opłacono |
85 | Maciejewski Dawid | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | opłacono |
86 | Kuca Lena | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | opłacono |
87 | Nawieśniak Oskar | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotoryi | opłacono on-line |
88 | Nawieśniak Dominika | Zagrodno | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
89 | Zagórski Radek | Zlotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
90 | Piskorz Robert | Polkowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Volkswagen Motor Polska | opłacono on-line |
91 | Grocholski sebastian | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
92 | Czyzewska Sandra | Miłkowice | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
93 | Struski Karol | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | LMKS "SFORA" Chojnów | opłacono on-line |
94 | Biniecki Waldemar | Bolesławiec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | TOM SPORT | opłacono on-line |
95 | FRYDRYCH BOGUSŁAW | LUBIN | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ZG RUN | opłacono on-line |
96 | Waloszczyk Dominik | Świętoszów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | ULKS Bystrzyca Kłodzka | opłacono on-line |
97 | Waloszczyk Bartłomiej | Świętoszów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ULKS Bystrzyca Kłodzka | opłacono on-line |
98 | Lisowicz Maciej | Gorzyca | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
99 | Kiełbowicz Michał | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
100 | Olbrych Wojtek | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 20430