Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stefańska Agnieszka Bieganna | 59-900 Zgorzelec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | virtual runner club | |
2 | Chmiel Mariusz | Bądzów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
3 | Biniecki Waldemar | Bolesławiec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | TOM SPORT | opłacono on-line |
4 | Iwan Kaja | Bolesławiec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
5 | Biniecka Anita | Bolesławiec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | MAKOŚ TEAM | opłacono on-line |
6 | WOJTECZEK TERESA | BOLESŁAWIEC | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
7 | Pręga Wojtek | Bolków | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
8 | Jankowska Lena | Chełmiec | Polska | 500m (Bieg ELFA) | limit osiągnięty | |
9 | Glapski Krzysztof | Chocianów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KGHM ZG/Polkowice-Sieroszowice | opłacono on-line |
10 | Klimas Marek | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
11 | Stykała Anna | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
12 | CISZEWSKA Magdalena | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Sfora Chojnów | opłacono on-line |
13 | CISZEWSKA Florentyna | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
14 | Rybczyńska Anna | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Sfora Chojnów | opłacono on-line |
15 | Stachurka Barbara | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Sfora Chojnów | opłacono on-line |
16 | Olchowy Sebastian | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | LMKS "SFORA" Chojnów | opłacono on-line |
17 | Olchowy Ksawery | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | LMKS "SFORA" Chojnów | opłacono on-line |
18 | Olchowy Konstanty | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | LMKS "SFORA" Chojnów | opłacono on-line |
19 | Olszewski Łukasz | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | LMKS "SFORA" Chojnów | opłacono on-line |
20 | Olszewski Franciszek | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | LMKS "SFORA" Chojnów | opłacono on-line |
21 | Stykała Piotr | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
22 | Stykała Joanna | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
23 | Olbrych Katarzyna | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
24 | Olbrych Karolina | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
25 | Olbrych Piotrek | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
26 | Olbrych Wojtek | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
27 | Kiełbowicz Michał | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
28 | Struski Karol | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | LMKS "SFORA" Chojnów | opłacono on-line |
29 | Hajtko Piotr | Domaszków | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Wołów Biega | opłacono on-line |
30 | Świercz Szymon | Głogów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Bez Balastu | opłacono on-line |
31 | Zimkowski Marcin | Głogów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ZG RUN | opłacono on-line |
32 | Matejczuk Emil | Głogów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegam Bo Lubię Głogów | opłacono on-line |
33 | Lisowicz Maciej | Gorzyca | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
34 | Górski Janusz Górski | Gromadka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Górscy Team | opłacono on-line |
35 | Górska Jolanta | Gromadka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Górscy Team | opłacono on-line |
36 | Górski Tymoteusz | Gromadka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Górscy Team | opłacono on-line |
37 | Spyrka Igor | Grzybiany | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
38 | Spyrka Stanisław | Grzybiany | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
39 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FENIKS LEGNICA | opłacono |
40 | Krakowski Łukasz | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FENIKS LEGNICA | opłacono |
41 | LENKIEWICZ MICHAŁ | JAWOR | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
42 | PAPCIAK JULIUSZ | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica / Jawnet Jawor | opłacono |
43 | Buczek Laura | Jawor | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
44 | Krojcig Ewa | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
45 | Krojcig Norbert | jawor | Polska | 500m (Bieg ELFA) | przedszkole nr 4 jawor | limit osiągnięty |
46 | Chrynowska Magdalena | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
47 | Kwartnik Piotr | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | opłacono |
48 | Kwartnik Oliwia | Jawor | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono | |
49 | Stępień Łukasz | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
50 | Swiebodzińska Anna | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
51 | Gajda Tomasz | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
52 | Szkudło Oskar | Kłębanowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Bez Balastu | opłacono on-line |
53 | Domańska Julia | Konradówka | Polska | 500m (Bieg ELFA) | LMKS "SFORA" Chojnów | opłacono on-line |
54 | Siedy Jadwiga | Kromolin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
55 | Madej Elżbieta | Kunice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FITNESS PIEKARY LEGNICA | opłacono on-line |
56 | Kałas Wojciech | Kunice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Grupa Techniczna | opłacono |
57 | ŻUKOWSKI MARIAN | KWIATKOWICE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Krokus Kwiatkowice | opłacono on-line |
58 | Multan Kinga | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | limit osiągnięty | |
59 | Balkiewicz Henryk | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Kb Lew Legnica | opłacono |
60 | Składanek Marek | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | SRT :-) Legnica | opłacono on-line |
61 | Rząsa Monika | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. | opłacono on-line |
62 | Balcewicz Mariusz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | BBL Legnica, Feniks Legnica | opłacono on-line |
63 | Synowiec Jacek | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
64 | Wiśniewski Kacper | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Daleko jeszcze? | opłacono on-line |
65 | Wiśniewska Magdalena | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
66 | Skrzypiec Monika | LEGNICA | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Grupa Tehcniczna | opłacono |
67 | Sochacka Dorotka | LEGNICA | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Grupa Tehcniczna | opłacono |
68 | Augustynowicz Bartłomiej | LEGNICA | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Grupa Tehcniczna | opłacono |
69 | Kasprzyk Sara | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
70 | Wiśniewska Amelia | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
71 | Idczak Mikołaj | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Przedszkole Niepubliczne "Źródełko" | opłacono on-line |
72 | Idczak Agnieszka | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
73 | Skrzypiec Piotr | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Grupa Tehcniczna | opłacono |
74 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | opłacono |
75 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | opłacono |
76 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | opłacono |
77 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | opłacono |
78 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | opłacono |
79 | Owsiannik Natalia | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. | opłacono |
80 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | opłacono |
81 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | opłacono |
82 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | opłacono |
83 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | opłacono |
84 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | opłacono |
85 | Rybinski Radoslaw | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Lew Legnica | |
86 | Kowalska Natalia | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
87 | Dębicki Adrian | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | opłacono on-line |
88 | Borecki Michał | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Decathlon Legnica | opłacono |
89 | Skowron Maciej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
90 | Fonał Tomasz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
91 | Malec Paweł | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
92 | Janczak Angelika | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
93 | Hołubka Mariusz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
94 | Dziedziński Mariusz | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
95 | Zanto Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Oldtimer Chojnów | opłacono on-line |
96 | Koliński Artur | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ARUT.pl | opłacono on-line |
97 | Wawrzynowicz Oskar | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
98 | Krzeczkowski Daniel | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | opłacono |
99 | Wajs Konrad | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
100 | Szumbarec Andrzej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Walcze z nadwagą!!!! | opłacono on-line |
Wyświetleń: 20399