Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ferek Marcin | Szczawno-Zdrój | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
2 | Siedy Jadwiga | Kromolin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
3 | Kwaśnicki Tomasz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
4 | Skowron Maciej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
5 | Fonał Tomasz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
6 | Malec Paweł | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
7 | Janczak Angelika | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
8 | Hołubka Mariusz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
9 | Dziedziński Mariusz | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
10 | Frydecki slawomir Frydecki | Zrodla | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
11 | Mazurek Łukasz | Zgorzelec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
12 | Wawrzynowicz Oskar | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
13 | STABROWSKI HUZAR MAREK | LIPCE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
14 | Kodzis Piotr | Wleń | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
15 | Wajs Konrad | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
16 | Krzemiński Mariusz | LUBIN | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
17 | Maćkowiak Marta | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
18 | Klimas Marek | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
19 | Frydrycki Dariusz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
20 | Lewandowska Małgorzata | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
21 | Kurowska Julia | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | limit osiągnięty | |
22 | Fabiański Tomasz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
23 | Orłowski Bartosz | Pielgrzymka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
24 | LENKIEWICZ MICHAŁ | JAWOR | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
25 | Stykała Anna | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
26 | Marciniak Anna | Michałów 53 | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
27 | Buczek Laura | Jawor | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
28 | Spyrka Igor | Grzybiany | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
29 | Spyrka Stanisław | Grzybiany | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
30 | Orłowski Maciej | Paszowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
31 | Mączka Gabriela | Świętoszów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
32 | Mączka Bartłomiej | Świętoszów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
33 | Krojcig Ewa | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
34 | Prokopowicz Wojtek | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
35 | Nowak Marcin | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
36 | Nowak Wojciech | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
37 | Chrynowska Magdalena | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
38 | Kwartnik Oliwia | Jawor | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono | |
39 | Owsiannik Anna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
40 | CISZEWSKA Florentyna | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
41 | Owsiannik Natalia | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | limit osiągnięty | |
42 | Kurek Kamila | Miłkowice | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
43 | Kurek Krzysztof | Miłkowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
44 | Andrzejewska Dominika | Lubin | Polska | 500m (Bieg ELFA) | limit osiągnięty | |
45 | Iwan Kaja | Bolesławiec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
46 | Szczepański Patryk | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
47 | Wiśniewski Radek | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
48 | Pomietlarz Michał | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
49 | Pomietlarz Lucjan | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
50 | Mączka Małgorzata | Świętoszów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
51 | Latała Szymon | Środa Śląska | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
52 | DĄBROWSKI JERZY | POLKOWICE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
53 | Kołtun Wiktor | Polkowice | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
54 | WOJTECZEK TERESA | BOLESŁAWIEC | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
55 | Korzystko Piotr | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
56 | Kalinowski Aleksander | Pątnów Legnicki | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
57 | Kalinowski Aleksander | Pątnów Legnicki | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
58 | Chmiel Mariusz | Bądzów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
59 | Goraj Dorota | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
60 | Prokopowicz Antoni | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
61 | Solarski Krzysztof | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
62 | Miller Tomek | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
63 | Karaś Damian | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
64 | Leśniak Łukasz | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
65 | Suchenek Wiktoria | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
66 | Multan Maja | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | limit osiągnięty | |
67 | Multan Kinga | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | limit osiągnięty | |
68 | Kuźmiński Krzysztof | Pieńsk | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
69 | Chałupka Mirosław | Wiadrów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
70 | Gradzik Przemysław | Trzebnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
71 | Matysiak Agnieszka | Lubań | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
72 | Matysiak Magda | Lubań | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
73 | Łuniewski Jarek | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
74 | Stępień Łukasz | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
75 | Ciesielska Agata | Rzeszotary | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
76 | Słowiński Grzegorz | Pątnów legnicki | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
77 | Stykała Piotr | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
78 | Stykała Joanna | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
79 | Różański Tomir | Rzeszotary | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
80 | Olbrych Katarzyna | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
81 | Olbrych Karolina | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
82 | Nawieśniak Krystyna | Zagrodno | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
83 | Olbrych Piotrek | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
84 | Olbrych Wojtek | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
85 | Kiełbowicz Michał | Chojnów | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
86 | Synowiec Jacek | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
87 | Lisowicz Maciej | Gorzyca | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
88 | Czyzewska Sandra | Miłkowice | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
89 | Grocholski sebastian | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
90 | Zagórski Radek | Zlotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
91 | Swiebodzińska Anna | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
92 | Nawieśniak Dominika | Zagrodno | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
93 | Pelczarski-Płaza Stanisław | Wrocław | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
94 | Płaza Artur | WROCŁAW | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
95 | Balkiewicz Zuzanna | Zielona Góra | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line | |
96 | Wiśniewska Magdalena | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
97 | MISIAK ARTUR | PRZEJĘSŁAW | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
98 | MISIAK DOROTA | PRZEJĘSŁAW | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
99 | Stachera Artur | Mściwojów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
100 | Pręga Wojtek | Bolków | Polska | 500m (Bieg ELFA) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 20400