Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kwiatkowski Tomasz Kwiatkowski Kwidzyn Bieg Główny 5,5 km Kwidzyn Biega
2 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg Główny 5,5 km Runfitneska Kwidzyn Paola
3 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg Główny 5,5 km Active Malbork
4 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg Główny 5,5 km Active Malbork
5 Łącka Barbara Chojnice Bieg Główny 5,5 km MKS Chojniczanka 1930
6 Pochranowicz Aleksandra Biały Bór Bieg Główny 5,5 km AZS Uniwersytet Gdański
7 Krusiński Mirosław Sztum Bieg Główny 5,5 km
8 Pobłocka Katarzyna Lębork Bieg Główny 5,5 km UKS Ekonomik Maratończyk Lębork
9 Węgrzynowski Grzegorz Elbląg Bieg Główny 5,5 km
10 Tałuć Łukasz Elbląg Bieg Główny 5,5 km
11 Antoniewicz Marcin Elblag Bieg Główny 5,5 km
12 Andrzej Jankowski Bialystok Bieg Główny 5,5 km KS Podlasie Białystok
13 Rutkowska Katarzyna Bialystok Bieg Główny 5,5 km KS Podlasie Białystok
14 Świtała Roman Kwidzyn Bieg Główny 5,5 km Amator
15 JACKIEWICZ Monika LUBAWA Bieg Główny 5,5 km Zabiegana Para
16 Dąbrowski Stanisław Laskowice Bieg Główny 5,5 km ZSP Prabuty
17 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 5,5 km Kurzętnik Biega
18 Wirkus Antonina Szczecinek Bieg Główny 5,5 km MKL Szczecinek
19 Wirkus Łukasz Lipnica Bieg Główny 5,5 km Talex Borzytuchom- Karo team
20 Klaybor Dawid Żagań Bieg Główny 5,5 km
21 Dalkiewicz Dariusz Susz Bieg Główny 5,5 km
22 Rogiewicz Andrzej Grudziądz Bieg Główny 5,5 km PACKMAN TEAM
23 Kowalski Karol Dobrocin Bieg Główny 5,5 km Team Kopeć
24 JERZYK ANETA KANICZKI Bieg Główny 5,5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
25 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg Główny 5,5 km
26 Szczygłowski Jacek Morąg Bieg Główny 5,5 km Morążanie Rodzinny Team
27 Szczykutowicz Tomasz Gdańsk Bieg Główny 5,5 km Gdański Biegacz/ Szalony Gdańsk Biega
28 Kozioł Monika Sadlinki Bieg Główny 5,5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
29 Reks Bernard Prabuty Bieg Główny 5,5 km
30 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg Główny 5,5 km LKS Zantyr Sztum
31 Trzciński GRZEGORZ PRABUTY Bieg Główny 5,5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
32 Trzciński Radosław Kwidzyn Bieg Główny 5,5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
33 Kubiak Aleksandra Kwidzyn Bieg Główny 5,5 km
34 Piasecki Tomasz Prabuty Bieg Główny 5,5 km
35 Lulińska Bożena Susz Bieg Główny 5,5 km Rozbiegany Susz
36 Stępniak Barbara Susz Bieg Główny 5,5 km Rozbiegany Susz
37 JERZYK ROBERT KANICZKI Bieg Główny 5,5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
38 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg Główny 5,5 km
39 Wysocka Alicja Prabuty Bieg Główny 5,5 km PIES ICH GANIAŁ
40 Wysocki Mariusz Prabuty Bieg Główny 5,5 km PIES ICH GANIAŁ
41 Kubiak Rafał Kwidzyn Bieg Główny 5,5 km
42 Pypeć Mariusz Prabuty Bieg Główny 5,5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
43 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Bieg Główny 5,5 km zbyszekbiega
44 Kaźmierczak Szymon Sztum Bieg Główny 5,5 km LKS Zantyr Sztum
45 Bulik Grażyna Laseczno Bieg Główny 5,5 km
46 Reksa Sylwia Sztum Bieg Główny 5,5 km
47 Chudzik Krzysztof Sztum Bieg Główny 5,5 km Sztum Biega
48 CZARZASTY ZBIGNIEW IŁAWA Bieg Główny 5,5 km IŁAWA BIEGA
49 CZARZASTA ANETA IŁAWA Bieg Główny 5,5 km IŁAWA BIEGA
50 Garrison Jeff Gdansk Bieg Główny 5,5 km
51 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg Główny 5,5 km Malbork Biega
52 Bączek-Motała Barbara Radomek Bieg Główny 5,5 km Amex Bączek Iława
53 Chojnacki Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny 5,5 km
54 Jaworska Joanna Prabuty Bieg Główny 5,5 km
55 Gawęda Witold Prabuty Bieg Główny 5,5 km
56 Błaszak Magdalena Malbork Bieg Główny 5,5 km zButa
57 Błaszak Roman Malbork Bieg Główny 5,5 km zButa
58 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg Główny 5,5 km
59 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg Główny 5,5 km drużyna szpiku
60 Bogusz Mateusz Kwidzyn Bieg Główny 5,5 km
61 Koralewska Irena Sadlinki Bieg Główny 5,5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
62 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne Bieg Główny 5,5 km IŁAWA/FRANCISZKOWO
63 Ponikowska Magdalena Prabuty Bieg Główny 5,5 km
64 Kwiatkowska Wiktoria Franciszkowo Dolne Bieg Główny 5,5 km BUDOWLANKA IŁAWA
65 Zamyślewski Krzysztof Brachlewo Bieg Główny 5,5 km Kwidzyn Biega
66 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg Główny 5,5 km Rozbiegany Susz
67 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg Główny 5,5 km Kwidzyn Biega
68 Tur Marcin Malbork Bieg Główny 5,5 km biegajzbartkiem.pl/Kuźnia Endorfin
69 Zalewski Daniel Susz Bieg Główny 5,5 km Rozbiegany Susz
70 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Bieg Główny 5,5 km Kurzętnik Biega
71 Kołecki Michał Iława Bieg Główny 5,5 km TRI NEGU / ROZBIEGANY SUSZ
72 Belka Przemysław Iława Bieg Główny 5,5 km IŁAWA BIEGA
73 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg Główny 5,5 km Traktor team gmina Kwidzyn
74 Suliński Darek Suliński Susz Bieg Główny 5,5 km Rozbiegany Susz
75 Misiak Przemysław Susz Bieg Główny 5,5 km Misiak Team
76 Misiak Marta Susz Bieg Główny 5,5 km Misiak Team
77 Spustek Marcin Elbląg Bieg Główny 5,5 km MKS"Truso"Elbląg
78 Dębicki Artur Gdynia Bieg Główny 5,5 km
79 Zięba Mariusz Iława Bieg Główny 5,5 km BIEGACZE GORSZEGO SORTU
80 Żygałko Piotr Kwidzyn Bieg Główny 5,5 km
81 Guzowski Piotr Iława Bieg Główny 5,5 km BIEGACZE GORSZEGO SORTU
82 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg Główny 5,5 km
83 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg Główny 5,5 km
84 Chabowski Tomasz sztum Bieg Główny 5,5 km Sztum Biega
85 Dziedzic Andrzej Grabówko Bieg Główny 5,5 km
86 Dąbrowski Robert Kwidzyn Bieg Główny 5,5 km
87 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg Główny 5,5 km
88 Maciejewska Anna Kwidzyn Bieg Główny 5,5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
89 Jerzyk Michał Wiśliny Bieg Główny 5,5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
90 Michalski Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny 5,5 km Kwidzyn Biega
91 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Bieg Główny 5,5 km LKS Zantyr Sztum
92 Hapke Tomasz wilkowo Bieg Główny 5,5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
93 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny 5,5 km Gmina Gardeja Biega


Wyświetleń: 4833

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ