Grand Prix Trójmiasta #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking - 8 km Face Nordic Walking Team / LUKI Team opłacono on-line
2 Gierszewski Arkadiusz Angowice Nordic walking - 8 km opłacono on-line
3 Pacholec Paweł Pacholec Gdynia Bieg przełajowy - 8 km Endure-Team opłacono on-line
4 LIPIŃSKA IWONA GDAŃSK Nordic walking - 8 km Elite Team opłacono on-line
5 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking - 8 km WŁ Lębork
6 Garski Dawid Bytów Bieg przełajowy - 8 km Baszta Bytów opłacono on-line
7 Kuchnowski Karol Werblinia Bieg przełajowy - 8 km 4 FUN TEAM opłacono on-line
8 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Nordic walking - 8 km NORDIC WALKING PASŁĘK
9 Kuraś Beata Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km XRunners opłacono on-line
10 Gawroński Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Dziadkowy Klub Sportowy opłacono on-line
11 Kaczmarek Sylwia Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
12 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
13 Sułek Grzegorz Rzeszów Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
14 Trzmielewska Emilia Trzmielewska Wloclawek Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
15 Kordecka Małgorzata Mikoszewo Nordic walking - 8 km opłacono on-line
16 Mackiewicz Beata Dawidy Nordic walking - 8 km NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono on-line
17 TOMASIŃSKA MONIKA BANINO Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
18 Kurianowicz Wiesław Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km BiegamBoLubię opłacono on-line
19 kwidzinska karolina gdynia Nordic walking - 8 km
20 Solak Halina Bytów Bieg przełajowy - 8 km Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
21 Przybyszewski Kamil Mława Bieg przełajowy - 8 km Akademia Sztuk Walk SENSHI opłacono on-line
22 Brzozowski Piotr Sławno Nordic walking - 8 km AKTYWNI POSTOMINO opłacono on-line
23 Grzegorek Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
24 matyjas Karolina Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
25 Kotulski Piotr Koszalin Bieg przełajowy - 8 km Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
26 Woźniak Anna Brodnica Górna Nordic walking - 8 km opłacono on-line
27 Sorn Łukasz Gdynia Nordic walking - 8 km Face Nordic Walking Team/Elite Team opłacono on-line
28 Gliszczyński Łukasz Bytów Bieg przełajowy - 8 km UKSN Sprint Sławno
29 Ponka Radosław Wejherowo Nordic walking - 8 km
30 Podolski Marek Gdynia Bieg przełajowy - 8 km biegamyrazem.pl
31 Nadolski Marcin Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Co mówi Miii :D opłacono on-line
32 KMIEĆ TOMASZ GDANSK Bieg przełajowy - 8 km GrupaRowerowa3Miasto opłacono on-line
33 Puchowska Ewelina Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
34 Śledziewski Bogdan Gdańsk Nordic walking - 8 km opłacono on-line
35 Smal Jarosław Gdynia Bieg przełajowy - 8 km
36 Tomczyk Marek Gdynia Bieg przełajowy - 8 km
37 Smal Karolina Gdynia Bieg przełajowy - 8 km
38 Wojnarowska Weronika Gdynia Bieg przełajowy - 8 km
39 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km runholism.pl opłacono on-line
40 Okonowska Aleksandra Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
41 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking - 8 km klub sportowy DED opłacono on-line
42 Wajs Anna Gdynia Bieg przełajowy - 8 km
43 Szarko Maciej Elbląg Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
44 Zaitceva Svetlana Kaliningrad Nordic walking - 8 km klub sportowy DED opłacono on-line
45 Zaitcev Dmitriy Kaliningrad Nordic walking - 8 km klub sportowy DED opłacono on-line
46 Czapa Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km
47 Czerlikowska Agnieszka Gdynia Nordic walking - 8 km opłacono on-line
48 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic walking - 8 km AWFiS opłacono on-line
49 Papierz Sabina Gdynia Bieg przełajowy - 8 km
50 Kędzia Edyta Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Grupa biegowa 65
51 Dąbrowska Joanna Reda Bieg przełajowy - 8 km Komendziaki
52 szczepański leszek Kwidzyn Bieg przełajowy - 8 km Traktor Team Gmina Kwidzyn / Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
53 Wittmann Marcin Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
54 Kożyczkowski Edward Bolszewo Bieg przełajowy - 8 km bdow MW opłacono on-line
55 Kwarta Maciej Bolszewo Bieg przełajowy - 8 km Batalion Dowodzenia MW opłacono on-line
56 Rządca Grzegorz Pruszcz Gdański Bieg przełajowy - 8 km Runner's High opłacono on-line
57 Migza Sławomir Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
58 Szumiło Jolanta Szumiło Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
59 Rządca Marcin Kwidzyn Bieg przełajowy - 8 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
60 Trapkowski Przemysław Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
61 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking - 8 km opłacono on-line
62 Pluta Bożena Gdynia Nordic walking - 8 km opłacono on-line
63 Kaczmarczyk Łukasz Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
64 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 8 km Elite Team Chodzezkijami opłacono on-line
65 Shevchyshyn Andrii Nahirianka Bieg przełajowy - 8 km DCT Drużyna biegowa opłacono on-line
66 Wysocki Waldemar Wejherowo Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
67 Szomborg Mariusz Chłapowo Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
68 Oberzig Tomasz Reda Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
69 Szulc Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
70 Bisko Karolina Gdynia Bieg przełajowy - 8 km 18 wog Wejherowo opłacono on-line
71 Kowalewska Małgorzata Banino Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
72 Różycka Joanna Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
73 Różycki Paweł Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
74 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono
75 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK Nordic walking - 8 km opłacono on-line
76 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Bieg przełajowy - 8 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
77 Ostojska Ewa Reda Nordic walking - 8 km opłacono on-line
78 Wiśniewski Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Rozbiegani-Żychlin opłacono on-line
79 Damps Jacek Skrzeszewo Bieg przełajowy - 8 km
80 Damps Martyna Skrzeszewo Bieg przełajowy - 8 km
81 Damps Katarzyna Skrzeszewo Bieg przełajowy - 8 km
82 Pawlikowska Michalina Gdynia Nordic walking - 8 km opłacono on-line
83 Urban Zdzisława Gdańsk Nordic walking - 8 km opłacono on-line
84 Grodzki Krzysztof Banino Bieg przełajowy - 8 km Runnersi S7 opłacono on-line
85 Marczak Renata Pruszcz Gdański Bieg przełajowy - 8 km Pruszcz Biega opłacono on-line
86 Saczuk Magda Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Wild Team opłacono on-line
87 Regan-Jasinski JM Pia Gdansk Bieg przełajowy - 8 km biegowyswiat.pl opłacono on-line
88 Wiwatowska Dagmara Straszyn Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
89 Bachórz Agata Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km ReAktywuj się w Maratonie opłacono on-line
90 Orzoł Elżbieta Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
91 Ciesielski Witold Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
92 Walczak Krzysztof Gdynia Nordic walking - 8 km Chodzezkijami.pl Elite Team
93 Rutkowski Tomasz Cieplewo Bieg przełajowy - 8 km VO2max MTB Team opłacono on-line
94 Witkowski Robert Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Tumbo Team opłacono on-line
95 Naczk Wiktoria Lębork Nordic walking - 8 km Kreativ sport Dynamic Lębork opłacono on-line
96 Lipko Adrianna Gdynia Nordic walking - 8 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
97 Niedźwiecka Katarzyna Braniewo Nordic walking - 8 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
98 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW GDYNIA Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
99 Łakomska Barbara Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
100 Sosnowska Lidia Gdynia Bieg przełajowy - 8 km


Wyświetleń: 15886

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ