Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gierszewski Arkadiusz | Angowice | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
2 | TOMASIŃSKA MONIKA | BANINO | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
3 | Kowalewska Małgorzata | Banino | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
4 | Kostencka Aga | Banino | Polska | Nordic walking - 8 km | Drużyna Słonecznego Poranka | opłacono on-line |
5 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Nordic walking - 8 km | Drużyna Słonecznego Poranka | opłacono on-line |
6 | Piłat Anna | Banino | Polska | Nordic walking - 8 km | Drużyna Słonecznego Poranka | opłacono on-line |
7 | Marciniak Izabela | Banino | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
8 | Bobrowski Maciej | Banino | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Szef Akitek | opłacono on-line |
9 | Grodzki Krzysztof | Banino | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Runnersi S7 | opłacono on-line |
10 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Pruszcz biega | opłacono on-line |
11 | Student Tomasz | Bojano | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Bojano Biega | opłacono on-line |
12 | Student Beata | Bojano | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Bojano Biega | opłacono on-line |
13 | Kwarta Maciej | Bolszewo | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Batalion Dowodzenia MW | opłacono on-line |
14 | Kożyczkowski Edward | Bolszewo | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | bdow MW | opłacono on-line |
15 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 8 km | Elite Team | opłacono on-line |
16 | Lesisz Agata | Borkowo | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
17 | Karasiewicz Irena | Braniewo | Polska | Nordic walking - 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
18 | Niedźwiecka Katarzyna | Braniewo | Polska | Nordic walking - 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
19 | Woźniak Anna | Brodnica Górna | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
20 | appel jurek | Bydgoszcz | Polska | Nordic walking - 8 km | GOSIR OSIELSKO | opłacono on-line |
21 | Motoczyński Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Nordic walking - 8 km | Gosir Osielsko | opłacono on-line |
22 | Motoczyński Wojciech | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
23 | AŁADOWICZ ANNA | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 8 km | GOSIR OSIELSKO | opłacono on-line |
24 | Jakubek Patryk | Bytow | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Świat płytek u Kryspina | opłacono on-line |
25 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
26 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
27 | Gliszczyński Łukasz | Bytów | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | UKSN Sprint Sławno | |
28 | Garski Dawid | Bytów | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Baszta Bytów | opłacono on-line |
29 | Solak Halina | Bytów | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
30 | Buśko Roman | Charbrowo | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
31 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
32 | Szomborg Mariusz | Chłapowo | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
33 | Kotrych Jarosław | Ciechocinek | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
34 | Rutkowski Tomasz | Cieplewo | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | VO2max MTB Team | opłacono on-line |
35 | Czyż Paulina | Cieszyn | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Politechnika Gdańska | opłacono on-line |
36 | Mackiewicz Beata | Dawidy | Polska | Nordic walking - 8 km | NORDIC WALKING PASŁĘK | opłacono on-line |
37 | Młyński Krzysztof | Dobre Miasto | Polska | Nordic walking - 8 km | Pozytywni Dobre Miasto | |
38 | Kozłowska Ewa | Dobre Miasto | Polska | Nordic walking - 8 km | Grupa Nordic Walking-Dobre Miasto | opłacono on-line |
39 | Jasiukiewicz Jacek | Dobre Miasto | Polska | Nordic walking - 8 km | Pozytywni Dobre Miasto | |
40 | Podolska Joanna | Elblag | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
41 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
42 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | Nordic walking - 8 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
43 | Sobocki Rober | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
44 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
45 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | BBL AWF Gdansk | opłacono on-line |
46 | Pachucki Adam | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Wkurw_team | |
47 | Lorenc Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
48 | szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |
49 | Twardowska Justyna | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
50 | napiórkowska barbara | gdansk | Polska | Nordic walking - 8 km | ||
51 | Tur Anita | Gdansk | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
52 | Nowicka Grazyna | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
53 | Regan-Jasinski JM Pia | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | biegowyswiat.pl | opłacono on-line |
54 | KMIEĆ TOMASZ | GDANSK | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | GrupaRowerowa3Miasto | opłacono on-line |
55 | Kurianowicz Wiesław | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
56 | Trapkowski Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
57 | Migza Sławomir | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
58 | Szumiło Jolanta Szumiło | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
59 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 8 km | Face Nordic Walking Team / LUKI Team | opłacono on-line |
60 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Grupa biegowa 65 | |
61 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 8 km | AWFiS | opłacono on-line |
62 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | ||
63 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
64 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | runholism.pl | opłacono on-line |
65 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
66 | Puchowska Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
67 | Nadolski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Co mówi Miii :D | opłacono on-line |
68 | Stramski Konrad | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
69 | Różycki Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
70 | Różycka Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
71 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
72 | Kotlik Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | UKS Conrad Gdańsk | opłacono on-line |
73 | Szulc Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
74 | Kuraś Beata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | XRunners | opłacono on-line |
75 | Gawroński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line |
76 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono | |
77 | RAKOWIECKI ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
78 | LIPIŃSKA IWONA | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 8 km | Elite Team | opłacono on-line |
79 | Kaczmarek Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
80 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 8 km | Elite Team Chodzezkijami | opłacono on-line |
81 | Kaczmarczyk Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
82 | Wiśniewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Rozbiegani-Żychlin | opłacono on-line |
83 | Kwiatkowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | F3Team | opłacono on-line |
84 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | RMB Team | opłacono on-line |
85 | Kulczycki Jan Kulczycki | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
86 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
87 | Kaczmarek Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Biegacze Północy | opłacono on-line |
88 | Pis Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
89 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 8 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
90 | Skabara - Pis Tamara | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 8 km | Elite Team | opłacono on-line |
91 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
92 | Jakubek Zbigniew zibi | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
93 | Sztybor Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Trener Lokalny | opłacono on-line |
94 | Nowak Beata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
95 | Zubek Ania | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
96 | Macioch Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Wild Team | opłacono on-line |
97 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
98 | Rogińska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Wkurw_team | opłacono on-line |
99 | Dużyńska Agata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Biegaj z Głową | opłacono on-line |
100 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18662