Grand Prix Trójmiasta #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skowera Krzysztof Białystok Bieg przełajowy - 8 km Pędziwiatr Białystok
2 Cieklińska Barbara Warzenko Bieg przełajowy - 8 km Kobieta w biegu Gdynia
3 Stefaniak Maciej Poznań Bieg przełajowy - 8 km gRUNwald Team Poznań opłacono on-line
4 Bednarski Marcin Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
5 Borowik Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km
6 Zawisza Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km BCT Team opłacono on-line
7 Krzysztofiak Marek Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Grupa Trójmiasto opłacono on-line
8 jamróz renata gdynia Bieg przełajowy - 8 km BigYellowFoot Adventure Teaam opłacono on-line
9 Pohl Sebastian Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
10 Kaim Sebastian Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
11 Źrebiec Klaudia Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km TriMama opłacono on-line
12 BĄBA DOROTA ZUKOWO Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
13 sobczak Artur gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
14 Pacholec Paweł Gdynia Bieg przełajowy - 8 km Endure-Team opłacono on-line
15 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
16 Bandurski Jacek SOPOT Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
17 Selewski Marcin Banino Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
18 Peek Krystian Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
19 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
20 POBŁOCKA MARIA POBŁOCKA SKORZEWO Nordic walking - 8 km opłacono on-line
21 klawikowskI jacek GDYNIA Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
22 Zaborski Michał Gdynia Nordic walking - 8 km opłacono
23 Salamon Tomasz Kraków Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
24 Dranka Ewelina Dranka Gdynia Bieg przełajowy - 8 km MOL opłacono on-line
25 Motoczyński Wojciech Bydgoszcz Bieg przełajowy - 8 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz
26 Sioma Grzegorz Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
27 Kopicka Eliza Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
28 De Sas Topolnicki Adam Rybnik Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
29 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
30 Wiśniewska Wiktoria Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
31 Rutkowski Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km VO2max MTB Team opłacono on-line
32 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg przełajowy - 8 km
33 Kordecka Małgorzata Stegna Nordic walking - 8 km opłacono on-line
34 Grzybowski Maksym Gdynia Bieg przełajowy - 8 km LKS Zorza Gdynia opłacono on-line
35 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK Nordic walking - 8 km opłacono on-line
36 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 8 km Elite Team Chodzezkijami opłacono on-line
37 Zajk Piotr Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
38 RORZKOWSKI ARTUR Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km
39 Sosonowski Bolesław Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km TKKF Rozstaje
40 Niwiński Stanisław Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km klub Weteranów LA w Sopocie
41 Moderhak Mateusz Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
42 Makowski Przemek Gdynia Bieg przełajowy - 8 km Gondor opłacono on-line
43 Bieszke Michał Gdynia Bieg przełajowy - 8 km In Running Shoes opłacono on-line
44 Sawicki Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
45 Urban Zdzisława Gdańsk Nordic walking - 8 km opłacono on-line
46 Makowska Izabela Gdynia Nordic walking - 8 km opłacono on-line
47 Niewińska Beata Gdańsk Nordic walking - 8 km Elite Team opłacono on-line
48 Polak Lucjan Polak Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
49 Woźniak Joanna Pruszcz Gdański Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
50 Korpal Anna Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km TRI MAMA opłacono on-line
51 Ciesielski Jan Toruń Nordic walking - 8 km opłacono on-line
52 HOFFMAN Sławek Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km ReAktywuj się w Maratonie
53 Bachórz Agata Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km ReAktywuj się w Maratonie
54 Kopeć Igor Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
55 Podolski Marek Gdynia Bieg przełajowy - 8 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
56 Komorowska Anita Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
57 Zbrzeska Adriana Gdynia Bieg przełajowy - 8 km Biegowi Wariaci opłacono on-line
58 Wojnarowska Weronika Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
59 SZCZYPKA Arkadiusz Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
60 Hewelt Maciej Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km IBB Hotel Długi Targ opłacono on-line
61 Stosik Artur Pączewo Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
62 Ubowska Monika Ubowska Tczew Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
63 Polinceusz Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
64 Nowicki Jarosław Wejherowo Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
65 Mielewska Brygida Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Politechnika Gdańska Wydz. FTiMS opłacono on-line
66 Kowalczuk Leszek Pogórze Bieg przełajowy - 8 km 25.00 PLN
67 Gralak Jacek Kościerzyna Bieg przełajowy - 8 km Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
68 Bobrowski Maciej Banino Bieg przełajowy - 8 km Szef Akitek opłacono on-line
69 AŁADOWICZ ANNA BYDGOSZCZ Nordic walking - 8 km GOSIR OSIELSKO opłacono on-line
70 Nitka Wacław Otomin Nordic walking - 8 km opłacono on-line
71 Krasińska Małgorzata Rumia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
72 Naczk Wiktoria Lębork Nordic walking - 8 km Dynamic Lębork opłacono on-line
73 naczk leonard lębork Nordic walking - 8 km Dynamic Lębork opłacono on-line
74 Łakomski Mateusz Sopot Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
75 Krawczyk Ania Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
76 Bugiera Jacek Gdynia Bieg przełajowy - 8 km PwC FCU Run Team opłacono on-line
77 Motoczyński Krzysztof Bydgoszcz Nordic walking - 8 km Gosir Osielsko
78 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo Nordic walking - 8 km opłacono on-line
79 Moderhak Marcelina Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
80 Słomińska Agata Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
81 Wiwatowska Dagmara Straszyn Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
82 Ciesielski Maciej Toruń Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
83 Gajdus Wiktor Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
84 Kwidziński Paweł Kębłowo Bieg przełajowy - 8 km Run for IT opłacono on-line
85 Gruszeczka Mateusz Grudziądz Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
86 Pecz Piotr Żelistrzewo Bieg przełajowy - 8 km korona biega opłacono on-line
87 Pecz Igor Żelistrzewo Bieg przełajowy - 8 km Korona Biega opłacono on-line
88 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic walking - 8 km AWFiS opłacono
89 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Gdański Uniwersytet Medyczny opłacono on-line
90 Domańska Beata Gdańsk Nordic walking - 8 km opłacono on-line
91 Lidzbarski Janusz Chwaszczyno Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
92 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
93 Sułek Grzegorz Rzeszów Bieg przełajowy - 8 km Jeppesen Poland opłacono on-line
94 Grodzki Krzysztof Banino Bieg przełajowy - 8 km Runnersi S7 Banino opłacono on-line
95 Oberzig Tomasz Reda Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
96 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking - 8 km Kurczak Team Crow opłacono on-line
97 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
98 Kulesza Piotr Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
99 Boruszewski Maciej Warszawa Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
100 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking - 8 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line


Wyświetleń: 10928

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ