Grand Prix Trójmiasta #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skowera Krzysztof Białystok Bieg przełajowy - 8 km Pędziwiatr Białystok
2 Cieklińska Barbara Warzenko Bieg przełajowy - 8 km Kobieta w biegu Gdynia
3 Stefaniak Maciej Poznań Bieg przełajowy - 8 km gRUNwald Team Poznań opłacono on-line
4 Bednarski Marcin Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
5 Borowik Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km
6 Zawisza Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km BCT Team opłacono on-line
7 Krzysztofiak Marek Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Grupa Trójmiasto opłacono on-line
8 jamróz renata gdynia Bieg przełajowy - 8 km BigYellowFoot Adventure Teaam opłacono on-line
9 Pohl Sebastian Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
10 Źrebiec Klaudia Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km TriMama opłacono on-line
11 Pacholec Paweł Gdynia Bieg przełajowy - 8 km Endure-Team opłacono on-line
12 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
13 Bandurski Jacek SOPOT Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
14 Selewski Marcin Banino Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
15 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
16 POBŁOCKA MARIA POBŁOCKA SKORZEWO Nordic walking - 8 km opłacono on-line
17 Zaborski Michał Gdynia Nordic walking - 8 km opłacono
18 Salamon Tomasz Kraków Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
19 Dranka Ewelina Dranka Gdynia Bieg przełajowy - 8 km MOL opłacono on-line
20 Motoczyński Wojciech Bydgoszcz Bieg przełajowy - 8 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz
21 Sioma Grzegorz Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
22 Kopicka Eliza Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
23 De Sas Topolnicki Adam Rybnik Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
24 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
25 Wiśniewska Wiktoria Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
26 Rutkowski Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km VO2max MTB Team opłacono on-line
27 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg przełajowy - 8 km
28 Kordecka Małgorzata Stegna Nordic walking - 8 km opłacono on-line
29 Grzybowski Maksym Gdynia Bieg przełajowy - 8 km LKS Zorza Gdynia opłacono on-line
30 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK Nordic walking - 8 km opłacono on-line
31 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 8 km Elite Team Chodzezkijami opłacono on-line
32 Zajk Piotr Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
33 RORZKOWSKI ARTUR Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km
34 Sosonowski Bolesław Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km TKKF Rozstaje
35 Niwiński Stanisław Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km klub Weteranów LA w Sopocie
36 Moderhak Mateusz Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
37 Makowski Przemek Gdynia Bieg przełajowy - 8 km Gondor opłacono on-line
38 Bieszke Michał Gdynia Bieg przełajowy - 8 km In Running Shoes opłacono on-line
39 Sawicki Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
40 Urban Zdzisława Gdańsk Nordic walking - 8 km opłacono on-line
41 Makowska Izabela Gdynia Nordic walking - 8 km opłacono on-line
42 Niewińska Beata Gdańsk Nordic walking - 8 km Elite Team opłacono on-line
43 Polak Lucjan Polak Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
44 Woźniak Joanna Pruszcz Gdański Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
45 Korpal Anna Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km TRI MAMA opłacono on-line
46 Ciesielski Jan Toruń Nordic walking - 8 km opłacono on-line
47 HOFFMAN Sławek Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km ReAktywuj się w Maratonie
48 Bachórz Agata Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km ReAktywuj się w Maratonie
49 Kopeć Igor Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
50 Podolski Marek Gdynia Bieg przełajowy - 8 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
51 Komorowska Anita Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
52 Zbrzeska Adriana Gdynia Bieg przełajowy - 8 km Biegowi Wariaci opłacono on-line
53 Wojnarowska Weronika Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
54 SZCZYPKA Arkadiusz Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
55 Hewelt Maciej Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km IBB Hotel Długi Targ opłacono on-line
56 Stosik Artur Pączewo Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
57 Ubowska Monika Ubowska Tczew Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
58 Polinceusz Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
59 Mielewska Brygida Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Politechnika Gdańska Wydz. FTiMS opłacono on-line
60 Kowalczuk Leszek Pogórze Bieg przełajowy - 8 km 25.00 PLN
61 Gralak Jacek Kościerzyna Bieg przełajowy - 8 km Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
62 Bobrowski Maciej Banino Bieg przełajowy - 8 km Szef Akitek opłacono on-line
63 AŁADOWICZ ANNA BYDGOSZCZ Nordic walking - 8 km GOSIR OSIELSKO opłacono on-line
64 Nitka Wacław Otomin Nordic walking - 8 km opłacono on-line
65 Krasińska Małgorzata Rumia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
66 Naczk Wiktoria Lębork Nordic walking - 8 km Dynamic Lębork opłacono on-line
67 naczk leonard lębork Nordic walking - 8 km Dynamic Lębork opłacono on-line
68 Krawczyk Ania Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
69 Bugiera Jacek Gdynia Bieg przełajowy - 8 km PwC FCU Run Team opłacono on-line
70 Motoczyński Krzysztof Bydgoszcz Nordic walking - 8 km Gosir Osielsko
71 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo Nordic walking - 8 km opłacono on-line
72 Moderhak Marcelina Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
73 Słomińska Agata Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
74 Wiwatowska Dagmara Straszyn Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
75 Ciesielski Maciej Toruń Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
76 Gajdus Wiktor Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
77 Kwidziński Paweł Kębłowo Bieg przełajowy - 8 km Run for IT opłacono on-line
78 Gruszeczka Mateusz Grudziądz Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
79 Pecz Piotr Żelistrzewo Bieg przełajowy - 8 km korona biega opłacono on-line
80 Pecz Igor Żelistrzewo Bieg przełajowy - 8 km Korona Biega opłacono on-line
81 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic walking - 8 km AWFiS opłacono
82 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Gdański Uniwersytet Medyczny opłacono on-line
83 Domańska Beata Gdańsk Nordic walking - 8 km opłacono on-line
84 Lidzbarski Janusz Chwaszczyno Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
85 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
86 Sułek Grzegorz Rzeszów Bieg przełajowy - 8 km Jeppesen Poland opłacono on-line
87 Grodzki Krzysztof Banino Bieg przełajowy - 8 km Runnersi S7 Banino opłacono on-line
88 Oberzig Tomasz Reda Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
89 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking - 8 km Kurczak Team Crow opłacono on-line
90 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
91 Kulesza Piotr Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
92 Boruszewski Maciej Warszawa Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
93 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking - 8 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
94 Popowska Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG opłacono on-line
95 Rębowski Tomasz Pasłęk Nordic walking - 8 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
96 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking - 8 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
97 Owczarek Jacek Kosakowo Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
98 Owczarek Katarzyna Kosakowo Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
99 Plieth Jerzy Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
100 Witas Edward Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Dziadkowy Klub Sportowy opłacono on-line


Wyświetleń: 10393

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ