Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Rządca Grzegorz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Runner's High | opłacono on-line |
202 | szczepański leszek | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn / Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line |
203 | LIPIŃSKA IWONA | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 8 km | Elite Team | opłacono on-line |
204 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Polska | Nordic walking - 8 km | Run-Nordic Team - Nordicus Lębork | opłacono on-line |
205 | Kuchnowski Karol | Werblinia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | 4 FUN TEAM | opłacono on-line |
206 | Zalewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
207 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
208 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
209 | Kaczmarek Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
210 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line |
211 | TOMASIŃSKA MONIKA | BANINO | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
212 | Milewska Magdalena | Sopot | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | BigYellowFoot Adventure Team | |
213 | kwidzinska karolina | gdynia | Polska | Nordic walking - 8 km | ||
214 | Szumiło Jolanta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
215 | Woźniak Anna | Brodnica Górna | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
216 | Ćwiklińska Iwona | GDYNIA | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
217 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
218 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Nordic walking - 8 km | ZANTYR LKS | opłacono on-line |
219 | Sorn Łukasz | Gdynia | Polska | Nordic walking - 8 km | Face Nordic Walking Team/Elite Team | opłacono on-line |
220 | Wysocki Waldemar | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
221 | Gliszczyński Łukasz | Bytów | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Świat Płytek u Kryspina | |
222 | Ostojska Ewa | Reda | Polska | Nordic walking - 8 km | ||
223 | Puchowska Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | ||
224 | Wittmann Marcin | Gdynia | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | ||
225 | Smal Jarosław | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | ||
226 | Tomczyk Marek | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | ||
227 | Smal Karolina | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | ||
228 | Brokos Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
229 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Pruszcz biega Straszyn biega | opłacono on-line |
230 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Grupa biegowa 65 | |
231 | Kożyczkowski Edward | Bolszewo | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | bdow MW | opłacono on-line |
232 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Invicta Power Team | opłacono on-line |
233 | Kwarta Maciej | Bolszewo | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Batalion Dowodzenia MW | opłacono on-line |
234 | Szarszunowicz Anna | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 8 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
235 | Czerlikowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
236 | Jakubek Patryk | Bytow | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Świat płytek u Krypina | |
237 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Świat Płytek u Kryspina | |
238 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Świat Płytek u Kryspina | |
239 | Rządca Marcin Rządca | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
240 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | Polska | Nordic walking - 8 km | Lipiński Team | opłacono on-line |
241 | Marczak Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
242 | Marczak Renata | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
243 | Sitarczuk Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
244 | Kaczmarczyk Łukasz | Jaszowice | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
245 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | KTS Ironman Kwidzyn/Runfitneska | |
246 | Giedrojć Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Invicta Power Team | opłacono on-line |
247 | Milewczyk Agnieszka | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 8 km | Invicta Power Team | opłacono on-line |
248 | Jakusz-Gostomski Artur | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
249 | Kosmowska-Padias Barbara | Gdynia | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
250 | Padias Paweł | Gdynia | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
251 | Nowakowska Renata | Gdynia | Polska | Nordic walking - 8 km | Saltus Sport Team | opłacono on-line |
252 | Nowakowski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Endure Team/ LOTOS Team | opłacono on-line |
253 | Orzoł Elżbieta | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
254 | Pilachowska Anna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
255 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
256 | Figarska Anna | Sopot | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
257 | Witkowski Robert | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Tumbo Team | opłacono on-line |
258 | Witkowska Agnieszka Witkowska | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Tumbo team | opłacono on-line |
259 | KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
260 | janczyk marta | gdynia | Polska | Nordic walking - 8 km | ||
261 | Długowski Dariusz | Gdnynia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | DDTEAM | opłacono on-line |
262 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Pozytywna Endorfina | opłacono on-line |
263 | Podolska Joanna | Elblag | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
264 | Sowa Sylwek | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
265 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
266 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
267 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
268 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | SRS Szansa-Start Gdańsk | opłacono on-line |
269 | Dylewska Ewa | Gdynia | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
270 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Kwidzyński Biegacz | opłacono on-line |
271 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 8 km | opłacono on-line | |
272 | Bluj Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
273 | Kiryluk Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
274 | Brodecka Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | 17 LO Gdynia | opłacono on-line |
275 | Stradomski Roman | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
276 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
277 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
278 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
279 | Nowak Krystian | Rumia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
280 | Lehmann Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
281 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
282 | Janik Marzena | Rumia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
283 | Dąbrowska Aleksandra | Tczew | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | ||
284 | Szczupakowska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
285 | Legieć Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | ||
286 | Bryk Dawid | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | KS NEONET | opłacono on-line |
287 | Lis Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | oklejanie-auta.pl/ Trimama Team | opłacono on-line |
288 | Lis Edyta | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 8 km | oklejanie-auta.pl/ Trimama Team | opłacono on-line |
289 | Smyk Sławomir | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
290 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | DCT drużyna biegowa | opłacono on-line |
291 | szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |
292 | Piątek Justyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
293 | Szachniuk Marzena | Łeba | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono | |
294 | Wojnowski Wiesław | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
295 | Myszk Katarzyna | Kościerzyna | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
296 | Fibich Dorota | Kościerzyna | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
297 | Baberowski Marek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
298 | Baberowska Jolanta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line | |
299 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | Nordic walking - 8 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
300 | Krzyszkowska Ewa | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 8 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13732