Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brzozowski Michał | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | ||
2 | Cychylik Janek | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | przedszkole nr 47 Gdynia | |
3 | Cychylik Jakub Cychylik | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
4 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) | ||
5 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) | ||
6 | Biedrzycka Remigiusz | Elblag | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | Sp16 Elbląg | |
7 | Gering Oliwia | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | ||
8 | Brzozowska Paula | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | ||
9 | Osiecka Alicja | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) | ||
10 | Osiecka Ania | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | ||
11 | Watkowski Grzegorz | Mikoszewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | SP Mikoszewo | |
12 | Watkowska Wiktoria | Mikoszewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | SP Mikoszewo | |
13 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) | Godlewski Runners | |
14 | Brkić Stefan | Gdansk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) | ||
15 | Brkić Bogdan | Gdansk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | ||
16 | wójcik Zuzanna | gozdawa osada | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | Szkoła podstawowa nr 1.im Janusza Korczaka Nowy Dwór Gdański | |
17 | Burliński Xawery | Bytów | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | Active Family Pasłęk | |
18 | Burlińska Katarzyna | Bytów | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | Active Family Pasłęk | |
19 | Konat Karol | Mikoszewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | Szkoła Podstawowa Jantar | |
20 | Konat Wojciech | Mikoszewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | Szkoła Podstawowa Jantar | |
21 | Szmagliński Maksymilian | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | ||
22 | Szmaglińska Lena | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | ||
23 | Puszczewicz Natan | Stegna | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | ||
24 | Cierpisz Paweł | CHŁAPOWO | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) | Sportowa Jedyneczka | |
25 | Wycichowska Julka | Ostaszewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | ||
26 | Pilecka Maja | Lisewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) | Aktywne Lisewo | |
27 | Dzik Kacper | Krupin | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | Sp Rychliki | |
28 | Rzeszutek Alexander | Jantar | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | Szkoła Podstawowa Jantar | |
29 | Komasara Igor | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | ||
30 | Komasara Natan | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) | ||
31 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | SP 40 Gdynia | |
32 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | Przedszkole nr 30 | |
33 | Begej Jessica | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) | ||
34 | KIRAGA JULIA | ELBLĄG | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | ||
35 | Dzik Szymon | Krupin | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | Sp Rychliki | |
36 | Kozłowski Oskar | Grudziądz | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | Run team AutoSkar | |
37 | Florek Filip | Grupa | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | Run team Florasy | |
38 | Florek Jakub | Grupa | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | Run team Florasy | |
39 | Żukowska Wiktoria | Słupsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | AML SŁUPSK | |
40 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | SP 6 Elbląg | |
41 | Łańko Kacper | Słupsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | ||
42 | Rębowska Martyna | PASŁĘK | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | Active Family Pasłęk | |
43 | Rębowski Grzegorz | PASŁĘK | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) | Active Family Pasłęk | |
44 | Rębowski Mateusz | PASŁĘK | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | Active Family Pasłęk | |
45 | Cychylik Janek | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | przedszkole nr 47 Gdynia | |
46 | Cychylik Jakub | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
47 | Brodziak Szymon | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) | ||
48 | Brodziak Oliwia | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | SP 25 w Elblągu | |
49 | Brodziak Igor | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | Przedszkole nr 8 w Elblągu | |
50 | Pouch Martyna | Reda | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | UKS Ciechocino Reda | |
51 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | SGA Gdynia | |
52 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) | SGA Gdynia | |
53 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
54 | Harmoza Hubert | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | przedszkole 25 w Gdyni | |
55 | Krusińska Kornelia | Sztum | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | ||
56 | Harmoza Iga | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | Mikolaj | |
57 | Wojtaszak Marcelina | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) | ||
58 | Wojtaszak Alicja | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | ||
59 | Pilecka Maja | Lisewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) | Aktywne Lisewo | |
60 | Płatek Weronika | Lisewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) | Aktywne Lisewo | |
61 | Sowińska Maria | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) | ||
62 | Komorowski Franciszek | TORUN | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | ||
63 | Buber-Bubrowiecka Anna | Czernin | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) | zButa | |
64 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | Grupa Biegowa 65 | |
65 | Przybyłek Patryk | Nowy Dwór | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu | |
66 | Przybyłek Jakub | Nowy Dwór | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | Przedszkole nr 2 w Morągu | |
67 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | SP 1 Elbląg/MKS Truso | |
68 | Haftka Adam | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | Żabianka Team | |
69 | Jabłońska Julia | Straszyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) | ||
70 | Kozłowska Ola | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) | IKS Atak Elbląg | |
71 | Konopka-Jóźwiak Filip | Jantar | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) | ||
72 | Konopka-Jóźwiak Marta | Jantar | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) |
Wyświetleń: 8416