Jantarowy Przełaj MINI
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brzozowski Michał Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010)
2 Cychylik Janek Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) przedszkole nr 47 Gdynia
3 Cychylik Jakub Cychylik Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni
4 Tokarska Wiktoria Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003)
5 Tokarska Laura Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003)
6 Biedrzycka Remigiusz Elblag bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Sp16 Elbląg
7 Gering Oliwia Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010)
8 Brzozowska Paula Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006)
9 Osiecka Alicja Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003)
10 Osiecka Ania Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006)
11 Watkowski Grzegorz Mikoszewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) SP Mikoszewo
12 Watkowska Wiktoria Mikoszewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) SP Mikoszewo
13 Godlewska Małgorzata Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) Godlewski Runners
14 Brkić Stefan Gdansk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013)
15 Brkić Bogdan Gdansk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006)
16 wójcik Zuzanna gozdawa osada bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Szkoła podstawowa nr 1.im Janusza Korczaka Nowy Dwór Gdański
17 Burliński Xawery Bytów bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) Active Family Pasłęk
18 Burlińska Katarzyna Bytów bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) Active Family Pasłęk
19 Konat Karol Mikoszewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Szkoła Podstawowa Jantar
20 Konat Wojciech Mikoszewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Szkoła Podstawowa Jantar
21 Szmagliński Maksymilian Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010)
22 Szmaglińska Lena Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006)
23 Puszczewicz Natan Stegna bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010)
24 Cierpisz Paweł CHŁAPOWO bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) Sportowa Jedyneczka
25 Wycichowska Julka Ostaszewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006)
26 Pilecka Maja Lisewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) Aktywne Lisewo
27 Dzik Kacper Krupin bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Sp Rychliki
28 Rzeszutek Alexander Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Szkoła Podstawowa Jantar
29 Komasara Igor Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010)
30 Komasara Natan Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013)
31 Tomaszewska Amelia Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) SP 40 Gdynia
32 Konkel Wiktor Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Przedszkole nr 30
33 Begej Jessica Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013)
34 KIRAGA JULIA ELBLĄG bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010)
35 Dzik Szymon Krupin bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Sp Rychliki
36 Kozłowski Oskar Grudziądz bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Run team AutoSkar
37 Florek Filip Grupa bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Run team Florasy
38 Florek Jakub Grupa bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Run team Florasy
39 Żukowska Wiktoria Słupsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) AML SŁUPSK
40 Dzik Ksawery Elblag bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) SP 6 Elbląg
41 Łańko Kacper Słupsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010)
42 Rębowska Martyna PASŁĘK bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) Active Family Pasłęk
43 Rębowski Grzegorz PASŁĘK bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) Active Family Pasłęk
44 Rębowski Mateusz PASŁĘK bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Active Family Pasłęk
45 Cychylik Janek Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) przedszkole nr 47 Gdynia
46 Cychylik Jakub Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni
47 Brodziak Szymon Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013)
48 Brodziak Oliwia Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) SP 25 w Elblągu
49 Brodziak Igor Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Przedszkole nr 8 w Elblągu
50 Pouch Martyna Reda bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) UKS Ciechocino Reda
51 Teska Patrycja Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) SGA Gdynia
52 Teska Martyna Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) SGA Gdynia
53 Brokos Wiktor Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Szkoła Podstawowa Nr 76
54 Harmoza Hubert Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) przedszkole 25 w Gdyni
55 Krusińska Kornelia Sztum bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006)
56 Harmoza Iga Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Mikolaj
57 Wojtaszak Marcelina Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013)
58 Wojtaszak Alicja Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006)
59 Pilecka Maja Lisewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) Aktywne Lisewo
60 Płatek Weronika Lisewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) Aktywne Lisewo
61 Sowińska Maria Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013)
62 Komorowski Franciszek TORUN bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010)
63 Buber-Bubrowiecka Anna Czernin bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) zButa
64 Miszewski Antoni Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Grupa Biegowa 65
65 Przybyłek Patryk Nowy Dwór bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu
66 Przybyłek Jakub Nowy Dwór bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Przedszkole nr 2 w Morągu
67 Jurewicz Błażej Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) SP 1 Elbląg/MKS Truso
68 Haftka Adam Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Żabianka Team
69 Kozłowska Ola Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) IKS Atak Elbląg
70 Konopka-Jóźwiak Filip Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003)
71 Konopka-Jóźwiak Marta Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010)


Wyświetleń: 4856

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ