Jantarowy Przełaj MINI
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brzozowski Michał Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010)
2 Cychylik Janek Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) przedszkole nr 47 Gdynia
3 Cychylik Jakub Cychylik Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni
4 Biedrzycka Remigiusz Elblag bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Sp16 Elbląg
5 Gering Oliwia Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010)
6 Brzozowska Paula Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006)
7 Godlewska Małgorzata Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) Godlewski Runners
8 Burliński Xawery Bytów bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) Active Family Pasłęk
9 Burlińska Katarzyna Bytów bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) Active Family Pasłęk
10 Cierpisz Paweł CHŁAPOWO bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) Sportowa Jedyneczka
11 Wycichowska Julka Ostaszewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006)
12 Pilecka Maja Lisewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) Aktywne Lisewo
13 Dzik Kacper Krupin bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Sp Rychliki
14 Komasara Igor Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010)
15 Komasara Natan Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013)
16 Tomaszewska Amelia Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) SP 40 Gdynia
17 Konkel Wiktor Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Przedszkole nr 30
18 Begej Jessica Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013)
19 Dzik Szymon Krupin bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Sp Rychliki
20 Kozłowski Oskar Grudziądz bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Run team AutoSkar
21 Florek Filip Grupa bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Run team Florasy
22 Florek Jakub Grupa bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Run team Florasy
23 Dzik Ksawery Elblag bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) SP 6 Elbląg
24 Rębowska Martyna PASŁĘK bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) Active Family Pasłęk
25 Rębowski Grzegorz PASŁĘK bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) Active Family Pasłęk
26 Rębowski Mateusz PASŁĘK bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Active Family Pasłęk
27 Cychylik Janek Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) przedszkole nr 47 Gdynia
28 Cychylik Jakub Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni
29 Pouch Martyna Reda bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) UKS Ciechocino Reda
30 Teska Patrycja Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) SGA Gdynia
31 Teska Martyna Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) SGA Gdynia
32 Harmoza Hubert Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) przedszkole 25 w Gdyni
33 Krusińska Kornelia Sztum bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006)
34 Harmoza Iga Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Mikolaj
35 Pilecka Maja Lisewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) Aktywne Lisewo
36 Płatek Weronika Lisewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) Aktywne Lisewo
37 Sowińska Maria Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013)
38 Komorowski Franciszek TORUN bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010)
39 Buber-Bubrowiecka Anna Czernin bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) zButa
40 Miszewski Antoni Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Grupa Biegowa 65
41 Przybyłek Patryk Nowy Dwór bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu
42 Przybyłek Jakub Nowy Dwór bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Przedszkole nr 2 w Morągu
43 Jurewicz Błażej Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) SP 1 Elbląg/MKS Truso
44 Haftka Adam Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Żabianka Team
45 Kozłowska Ola Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) IKS Atak Elbląg
46 Konopka-Jóźwiak Filip Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003)
47 Konopka-Jóźwiak Marta Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010)


Wyświetleń: 3817

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ