Jantarowy Przełaj MINI
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Pilecka Maja Lisewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) Aktywne Lisewo 2005 darmowy udział
2 Dzik Kacper Krupin bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Sp Rychliki 2008 darmowy udział
3 Rzeszutek Alexander Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Szkoła Podstawowa Jantar 2008 darmowy udział
4 Cieśluk Adrian Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2011 darmowy udział
5 Komasara Igor Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2012 darmowy udział
6 Komasara Natan Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) 2014 darmowy udział
7 Naciuk Kamil Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) SP 3 Malbork 2007 darmowy udział
8 Naciuk Karolina Kraków bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) SP 3 Topolowa Kraków 2011 darmowy udział
9 Tomaszewska Amelia Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) SP 40 Gdynia 2008 darmowy udział
10 Konkel Wiktor Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Przedszkole nr 30 2012 darmowy udział
11 Begej Jessica Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) 2013 darmowy udział
12 KIRAGA JULIA ELBLĄG bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2010 darmowy udział
13 Dzik Szymon Krupin bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Sp Rychliki 2011 darmowy udział
14 Kozłowski Oskar Grudziądz bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Run team AutoSkar 2007 darmowy udział
15 Florek Filip Grupa bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Run team Florasy 2009 darmowy udział
16 Florek Jakub Grupa bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Run team Florasy 2007 darmowy udział
17 Żukowska Wiktoria Słupsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) AML SŁUPSK 2008 darmowy udział
18 Dzik Ksawery Elblag bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) SP 6 Elbląg 2010 darmowy udział
19 Łańko Kacper Słupsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2010 darmowy udział
20 Drzewiecka Alicja PASŁĘK bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Active Family Pasłęk 2010 darmowy udział
21 Rębowska Martyna PASŁĘK bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) Active Family Pasłęk 2016 darmowy udział
22 Rębowski Grzegorz PASŁĘK bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) Active Family Pasłęk 2013 darmowy udział
23 Rębowski Mateusz PASŁĘK bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Active Family Pasłęk 2010 darmowy udział
24 Cychylik Janek Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) przedszkole nr 47 Gdynia 2012 darmowy udział
25 Cychylik Jakub Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni 2007 darmowy udział
26 Brodziak Szymon Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) 2015 darmowy udział
27 Brodziak Oliwia Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) SP 25 w Elblągu 2010 darmowy udział
28 Brodziak Igor Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Przedszkole nr 8 w Elblągu 2012 darmowy udział
29 Pouch Martyna Reda bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) UKS Ciechocino Reda 2008 darmowy udział
30 Teska Patrycja Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) SGA Gdynia 2008 darmowy udział
31 Teska Martyna Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) SGA Gdynia 2013 darmowy udział
32 Brokos Wiktor Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Szkoła Podstawowa Nr 76 2011 darmowy udział
33 Mokłowicz Klara Wejherowo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) Przedszkole Kraina Kubusia Puchatka w Wejherowie 2014 darmowy udział
34 Mokłowicz Eliza Wejherowo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie 2011 darmowy udział
35 Harmoza Hubert Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) przedszkole 25 w Gdyni 2012 darmowy udział
36 Krusińska Kornelia Sztum bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) 2007 darmowy udział
37 Harmoza Iga Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Mikolaj 2009 darmowy udział
38 Wojtaszak Marcelina Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) 2013 darmowy udział
39 Wojtaszak Alicja Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) 2007 darmowy udział
40 Pilecka Maja Lisewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) Aktywne Lisewo 2005 darmowy udział
41 Płatek Weronika Lisewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) Aktywne Lisewo 2005 darmowy udział
42 Sowińska Maria Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) 2015 darmowy udział
43 Komorowski Franciszek TORUN bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2011 darmowy udział
44 Rombel Hubert Braniewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) M.O.S. ZATOKA 2010 darmowy udział
45 Rombel Dagmara Braniewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) M.O.S. ZATOKA 2008 darmowy udział
46 Buber-Bubrowiecka Anna Czernin bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) zButa 2003 darmowy udział
47 Miszewski Antoni Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Grupa Biegowa 65 2012 darmowy udział
48 Przybyłek Patryk Nowy Dwór bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu 2006 darmowy udział
49 Przybyłek Jakub Nowy Dwór bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Przedszkole nr 2 w Morągu 2011 darmowy udział
50 Jurewicz Błażej Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2010 darmowy udział
51 Haftka Adam Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Żabianka Team 2011 darmowy udział
52 Jabłońska Julia Straszyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2010 darmowy udział
53 Sielicki Hubert Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) SP 11 Elbląg 2008 darmowy udział
54 Kozłowska Ola Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) IKS Atak Elbląg 2006 darmowy udział
55 Konopka-Jóźwiak Filip Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) 2004 darmowy udział
56 Konopka-Jóźwiak Marta Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2012 darmowy udział


Wyświetleń: 2908

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ