Jantarowy Przełaj
Bieg na 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chudewniak Katarzyna Sztutowo Bieg na 10 km opłacono on-line
2 Różycka Joanna Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
3 Pazik Dariusz Rumia Bieg na 10 km RUNEDA opłacono on-line
4 Kucharczyk Arkadiusz Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
5 Urbański Dariusz Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
6 Urbańska Magdalena Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
7 Osiecki Adam Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
8 Bieganowski Jacek Gdańsk Bieg na 10 km
9 Rogowski Tomasz Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
10 Białowąs Jakub Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
11 Luśnia Andrzej Kętrzyn Bieg na 10 km Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn opłacono on-line
12 Gapska Anna Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
13 Miszewski Adam Gdańsk Bieg na 10 km Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
14 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Bieg na 10 km opłacono on-line
15 Kopczyński Marek Starogard Gdański Bieg na 10 km opłacono on-line
16 Siejka Małgorzata Morąg Bieg na 10 km opłacono on-line
17 Pardo Sebastian Tczew Bieg na 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
18 Helak Marek Grudziadz Bieg na 10 km Wtorkowy trening opłacono on-line
19 Klein Andrzej Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
20 Tomal Grzegorz Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
21 Orłowski Piotr Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
22 Żywuszko Wioletta Elbląg Bieg na 10 km Elaktywny Maratończyk Team opłacono on-line
23 Zmudzinski Tomek Gdansk Bieg na 10 km opłacono on-line
24 Cejrowski Marek Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
25 Beladzed Vita Gdansk Bieg na 10 km GetResponse opłacono on-line
26 Bulatova Galyna Gdańsk Bieg na 10 km GetResponse opłacono on-line
27 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg na 10 km Elaktywny Maratończyk Team opłacono on-line
28 Gojke Michał Pętkowice Bieg na 10 km opłacono on-line
29 Westrych Julia Gdynia Bieg na 10 km
30 Florek Łukasz Grupa Bieg na 10 km run team Florasy opłacono on-line
31 Begej Anita Elbląg Bieg na 10 km portEl.pl
32 Rogowska Aleksandra Elbląg Bieg na 10 km Jedyneczka Elbląg opłacono on-line
33 Szachniuk Marzena Łeba Bieg na 10 km The North Event opłacono
34 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg na 10 km The North Event opłacono
35 Polinceusz Małgorzata Gdańsk Bieg na 10 km opłacono
36 Pałasz Edmund Rumia Bieg na 10 km opłacono
37 Parandyk Marlena Juszkowo Bieg na 10 km opłacono on-line
38 Ciesielski Maciej Toruń Bieg na 10 km opłacono
39 Ciesielski Jan Toruń Bieg na 10 km opłacono
40 Sowiński Paweł Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
41 Nadolski Marcin Gdańsk Bieg na 10 km Co mówi Miii :D opłacono on-line
42 Syrocki Sylwester Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
43 Schmidt Waldek Gowino Bieg na 10 km MTB-Małe Trójmiasto Biega Wejherowo
44 Uzdowski Tomek Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
45 Żeżnik Czesław Przywidz Bieg na 10 km niezrzeszony opłacono on-line
46 Wojtaszak Kamila Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
47 Kamińska Magdalena Lisewo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
48 Daniszewski Marcin Drzonowo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo
49 Ciechowska Alicja Lisewo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
50 Sadzikowski Tomasz Lisewo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
51 Stawicka Ewelina Lisewo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
52 Dądelska Beata Lisewo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
53 Pilecka Katarzyna Pilecka Lisewo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
54 Chrzanowska Cecylia Lisewo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
55 Marczak Andrzej Główczyce Bieg na 10 km
56 Buber-Bubrowiecka Dagmara Czernin Bieg na 10 km zButa
57 Dobosik Damian Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
58 Marczak Renata Pruszcz Gdański Bieg na 10 km Pruszcz biega opłacono on-line
59 Sowa Sylwester Elbląg Bieg na 10 km IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
60 Głodowski Tomasz Kwidzyn Bieg na 10 km opłacono on-line
61 Przybyłek Michał Nowy Dwór Bieg na 10 km Morąg opłacono on-line
62 Sobota Marcin Sosnowiec Bieg na 10 km Latacze Ostrowy opłacono on-line
63 Durleta Paweł Sosnowiec Bieg na 10 km Latacze Ostrowy opłacono on-line
64 Sciepuro Karolina Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
65 Smolska Teresa Młynary Bieg na 10 km opłacono on-line
66 Sowa Renia Elbląg Bieg na 10 km IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
67 Wójcik Beata Gdynia Bieg na 10 km Biegowi Wariaci opłacono on-line
68 Pietrucha Grażyna Młynary Bieg na 10 km opłacono on-line
69 Głowacka Anna Elbląg Bieg na 10 km IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
70 Matulewicz Magdalena Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 12032

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ