Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Begej Anita | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | portEl.pl | |
2 | Beladzed Vita | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | GetResponse | opłacono on-line |
3 | Białowąs Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
4 | Bieganowski Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
5 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
6 | Buber-Bubrowiecka Dagmara | Czernin | Polska | Bieg na 10 km | zButa | |
7 | Bulatova Galyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | GetResponse | opłacono on-line |
8 | Cejrowski Marek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
9 | Chrzanowska Cecylia | Lisewo | Polska | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
10 | Chudewniak Katarzyna | Sztutowo | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
11 | Ciechowska Alicja | Lisewo | Polska | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
12 | Cieczko Maria | Brodnica | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
13 | Ciesielski Jan | Toruń | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
14 | Ciesielski Maciej | Toruń | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
15 | Dądelska Beata | Lisewo | Polska | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
16 | Daniszewski Marcin | Drzonowo | Polska | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | |
17 | Dobosik Damian | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
18 | Durleta Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg na 10 km | Latacze Ostrowy | opłacono on-line |
19 | Florek Łukasz | Grupa | Polska | Bieg na 10 km | run team Florasy | opłacono on-line |
20 | Gapska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
21 | Gojke Michał | Pętkowice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
22 | Głodowska Dorota | Kwidzyn | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
23 | Głodowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
24 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
25 | Helak Marek | Grudziadz | Polska | Bieg na 10 km | Wtorkowy trening | opłacono on-line |
26 | Jabłońska Marta | Straszyn | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
27 | Kamińska Magdalena | Lisewo | Polska | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
28 | Klein Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
29 | Kopczyński Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
30 | Krasnowska Natalia Krasnowska | Warszawa | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
31 | Kucharczyk Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
32 | Luśnia Andrzej | Kętrzyn | Polska | Bieg na 10 km | Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn | opłacono on-line |
33 | Marczak Andrzej | Główczyce | Polska | Bieg na 10 km | ||
34 | Marczak Renata | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 10 km | Pruszcz biega | opłacono on-line |
35 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
36 | Miszewski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
37 | Nadolski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Co mówi Miii :D | opłacono on-line |
38 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
39 | Osiecki Adam | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
40 | Parandyk Marlena | Juszkowo | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
41 | Pardo Sebastian | Tczew | Polska | Bieg na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
42 | Pazik Dariusz | Rumia | Polska | Bieg na 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
43 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
44 | Pietrucha Grażyna | Młynary | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
45 | Pilecka Katarzyna Pilecka | Lisewo | Polska | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
46 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono | |
47 | Przybyłek Michał | Nowy Dwór | Polska | Bieg na 10 km | Morąg | opłacono on-line |
48 | Rogowska Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | Jedyneczka Elbląg | opłacono on-line |
49 | Rogowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
50 | Różycka Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
51 | Ruczko Sławomir | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | USAA Ruczko | |
52 | Sadzikowski Tomasz | Lisewo | Polska | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
53 | Schmidt Waldek | Gowino | Polska | Bieg na 10 km | MTB-Małe Trójmiasto Biega Wejherowo | |
54 | Sciepuro Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
55 | Siejka Małgorzata | Morąg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
56 | Smolska Teresa | Młynary | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
57 | Sobota Marcin | Sosnowiec | Polska | Bieg na 10 km | Latacze Ostrowy | opłacono on-line |
58 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Polska | Bieg na 10 km | The North Event | opłacono |
59 | Sowa Renia | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
60 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
61 | Sowiński Paweł | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
62 | Stawicka Ewelina | Lisewo | Polska | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
63 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
64 | Szachniuk Marzena | Łeba | Polska | Bieg na 10 km | The North Event | opłacono |
65 | Tomal Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
66 | Urbańska Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
67 | Urbański Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
68 | Uzdowski Tomek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
69 | Westrych Julia | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | ||
70 | Wójcik Beata | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | Biegowi Wariaci | opłacono on-line |
71 | Wojtaszak Kamila | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
72 | Zarębski Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | Elaktywny Maratończyk Team | opłacono on-line |
73 | Żeżnik Czesław | Przywidz | Polska | Bieg na 10 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
74 | Zmudzinski Tomek | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
75 | Żywuszko Wioletta | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | Elaktywny Maratończyk Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21459