Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chudewniak Katarzyna | Sztutowo | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
2 | Różycka Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
3 | Pazik Dariusz | Rumia | Polska | Bieg na 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
4 | Kucharczyk Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
5 | Urbański Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
6 | Urbańska Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
7 | SWAJDA Krzysztof Wladyslaw | STEGNA | Polska | Bieg na 21 km - mieszkańcy Gminy Stegna | Wilki Żuławskie | |
8 | Wiśniewski Maciej | Świecie | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
9 | BUCZKO ADAM | KRAKÓW | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | ||
10 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Nordic walking na 10 km | NWPL/ Luki Team Sieldce | opłacono on-line |
11 | Dzik Kacper | Krupin | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | Sp Rychliki | |
12 | Dzik Szymon | Krupin | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | Sp Rychliki | |
13 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | Sp6 Elbląg | |
14 | Rzepecka Aleksandra | Elblag | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
15 | Niespodziński Lesław | Tczew | Polska | Bieg na 21 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
16 | Brzozowska Agata | Gdańsk | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Team Deaf | |
17 | Matejuk Anna | MALBORK | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | Beztlenowi Malbork | |
18 | Laszczyk Nadja | Reda | Polska | Bieg na 21 km | ||
19 | Osiecki Adam | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
20 | Kierznikiewicz Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
21 | Bętkowski Piotr | Warszawa | Polska | Bieg na 21 km | CITY TRAIL Team | opłacono on-line |
22 | Bieganowski Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
23 | Kordecka Małgorzata | Mikoszewo | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
24 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Team Deaf | |
25 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | Bieg na 21 km | Active Malbork | opłacono on-line |
26 | Kordecki Sebastian | Stegna | Polska | Bieg na 21 km - mieszkańcy Gminy Stegna | opłacono on-line | |
27 | Rogowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
28 | Różycki Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | opłacono on-line | |
29 | Burlińska Anna | Gdańsk | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Active Family Pasłęk | |
30 | Piskorska Emilia | Stare Pole | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
31 | Pierzchała Marta | Elblag | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | ||
32 | Markin Evgenij | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking na 10 km | DED | opłacono on-line |
33 | Toporek Aleksandra | Przodkowo | Polska | Nordic walking na 10 km | NWPL/ Luki Team Sieldce | opłacono on-line |
34 | Białowąs Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
35 | Ćwiklińska Joanna | Elbląg | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Team Deaf | |
36 | Ciećko Elżbieta | Dobre Miasto | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | Są Wolniejsi | |
37 | Frankowska Ewa | Gdynia Karwiny | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Team Deaf | |
38 | Godlewski Marek | Malbork | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
39 | Luśnia Andrzej | Kętrzyn | Polska | Bieg na 10 km | Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn | opłacono on-line |
40 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | Team Deaf | opłacono on-line |
41 | Burchart Monika | Wejherowo | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Team Deaf | |
42 | Szklorz Sylwester | Katowice | Polska | Bieg na 21 km | ADS Masna | opłacono on-line |
43 | Rozbicka Iwona | Gdynia | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Team Deaf | |
44 | Gapska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
45 | Miszewski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
46 | Gapski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Grupa 65 | opłacono on-line |
47 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | Team Deaf | opłacono on-line |
48 | Garczewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
49 | Garczewska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
50 | Nowak Kacper | Tczew | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
51 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
52 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
53 | Lewicki Maciej | Straszyn | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
54 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
55 | Rozmus Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
56 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
57 | Orlicki Dominik | Stegna | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
58 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | Bieg na 21 km | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |
59 | Kopczyński Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
60 | Siejka Małgorzata | Morąg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
61 | Puszczewicz Wojciech | Stegna | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
62 | Cieczko Maria | Brodnica | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
63 | Florek Filip | Grupa | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | run team Florasy | |
64 | Florek Jakub | GRUPA | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | run team Florasy | |
65 | Florek Agnieszka | GRUPA | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | run team Florasy | |
66 | WYSOCKI ZBIGNIEW WYSOCKI | Barcin | Polska | Bieg na 21 km | #ślimaki Barcin | opłacono on-line |
67 | Pardo Sebastian | Tczew | Polska | Bieg na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
68 | Kozłowska Magdalena | Mikoszewo | Polska | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
69 | Biełous Lucyna | GDAŃSK | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
70 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
71 | Helak Marek | Grudziadz | Polska | Bieg na 10 km | Wtorkowy trening | opłacono on-line |
72 | Krasnowska Natalia Krasnowska | Warszawa | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
73 | Maszke Gabriela | Stegna | Polska | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
74 | Klein Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
75 | Mirys Magdalena | Krynica Morska | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
76 | Charliński Krystian | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
77 | Fura Piotr | Stegna | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | Gmina Stegna | |
78 | Tomal Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
79 | PUSZYNSKI Piotr | Orle | Polska | Bieg na 21 km | choppersusa.pl | opłacono on-line |
80 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
81 | Litwin Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
82 | Żywuszko Wioletta | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | Elaktywny Maratończyk Team | opłacono on-line |
83 | Zmudzinski Tomek | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
84 | Cejrowski Marek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
85 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg na 21 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
86 | Miecznikowska Anna | Elbląg | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
87 | ŁAPIŃSKA MARTA | ZABRSKO GORNE | Polska | Nordic walking na 10 km | ||
88 | Beladzed Vita | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | GetResponse | opłacono on-line |
89 | Kubera Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
90 | Bulatova Galyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | GetResponse | opłacono on-line |
91 | Pakulski Marcin | Koszalin | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
92 | Zarębski Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | Elaktywny Maratończyk Team | opłacono on-line |
93 | Gojke Michał | Pętkowice | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
94 | Siepioła Cezary | Morąg | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
95 | Rowicki Jarosław | Morąg | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
96 | Westrych Julia | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | ||
97 | Jankowska Ula | Gdańsk | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
98 | jankowski marek | gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
99 | Kapała Oliwia | Gdańsk | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Stogi Team | |
100 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni |
Wyświetleń: 21497