Jantarowy Przełaj
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chudewniak Katarzyna Sztutowo Bieg na 10 km opłacono on-line
2 Różycka Joanna Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
3 Pazik Dariusz Rumia Bieg na 10 km RUNEDA opłacono on-line
4 Kucharczyk Arkadiusz Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
5 Urbański Dariusz Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
6 Urbańska Magdalena Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
7 Wiśniewski Maciej Świecie Bieg na 21 km opłacono on-line
8 BUCZKO ADAM KRAKÓW Rajd nordic walking na 3 km
9 Toporek Rafał Przodkowo Nordic walking na 10 km NWPL/ Luki Team Sieldce opłacono on-line
10 Dzik Kacper Krupin Bieg rekreacyjny na 3 km Sp Rychliki
11 Dzik Szymon Krupin Bieg rekreacyjny na 3 km Sp Rychliki
12 Dzik Ksawery Elblag Bieg rekreacyjny na 3 km Sp6 Elbląg
13 Rzepecka Aleksandra Elblag Bieg rekreacyjny na 3 km
14 Niespodziński Lesław Tczew Bieg na 21 km Biegający Tczew opłacono on-line
15 Brzozowska Agata Gdańsk Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf
16 Matejuk Anna MALBORK Bieg rekreacyjny na 3 km Beztlenowi Malbork
17 Laszczyk Nadja Reda Bieg na 21 km
18 Osiecki Adam Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
19 Kierznikiewicz Sebastian Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
20 Bieganowski Jacek Gdańsk Bieg na 10 km
21 Kordecka Małgorzata Mikoszewo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
22 Śliwińska Edyta Kosakowo Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf
23 Sosnowski Wiesław Gniszewo Bieg na 21 km Active Malbork opłacono on-line
24 Kordecki Sebastian Stegna Bieg na 21 km - mieszkańcy Gminy Stegna opłacono on-line
25 Rogowski Tomasz Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
26 Różycki Paweł Gdańsk Bieg rekreacyjny na 3 km opłacono on-line
27 Burlińska Anna Gdańsk Rajd nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
28 Piskorska Emilia Stare Pole Bieg rekreacyjny na 3 km
29 Pierzchała Marta Elblag Rajd nordic walking na 3 km
30 Markin Evgenij Kaliningrad Nordic walking na 10 km DED opłacono on-line
31 Toporek Aleksandra Przodkowo Nordic walking na 10 km NWPL/ Luki Team Sieldce opłacono on-line
32 Białowąs Jakub Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
33 Ćwiklińska Joanna Elbląg Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf
34 Ciećko Elżbieta Dobre Miasto Bieg rekreacyjny na 3 km Są Wolniejsi
35 Frankowska Ewa Gdynia Karwiny Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf
36 Godlewski Marek Malbork Bieg rekreacyjny na 3 km
37 Luśnia Andrzej Kętrzyn Bieg na 10 km Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn opłacono on-line
38 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
39 Burchart Monika Wejherowo Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf
40 Szklorz Sylwester Katowice Bieg na 21 km ADS Masna opłacono on-line
41 Rozbicka Iwona Gdynia Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf
42 Gapska Anna Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
43 Miszewski Adam Gdańsk Bieg na 10 km Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
44 Gapski Mateusz Gdańsk Bieg na 21 km Grupa 65 opłacono on-line
45 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
46 Garczewski Krzysztof Gdynia Bieg na 21 km opłacono on-line
47 Garczewska Natalia Gdynia Bieg na 21 km opłacono on-line
48 Nowak Kacper Tczew Bieg rekreacyjny na 3 km
49 Nowak Grzegorz Tczew Bieg rekreacyjny na 3 km
50 Nowak Katarzyna Tczew Bieg rekreacyjny na 3 km
51 Lewicki Maciej Straszyn Bieg na 21 km opłacono on-line
52 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg rekreacyjny na 3 km
53 Rozmus Wiktor Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
54 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Bieg na 10 km opłacono on-line
55 Orlicki Dominik Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
56 Szczykutowicz Tomasz Gdansk Bieg na 21 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
57 Kopczyński Marek Starogard Gdański Bieg na 10 km opłacono on-line
58 Siejka Małgorzata Morąg Bieg na 10 km opłacono on-line
59 Puszczewicz Wojciech Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
60 Florek Filip Grupa Bieg rekreacyjny na 3 km run team Florasy
61 Florek Jakub GRUPA Bieg rekreacyjny na 3 km run team Florasy
62 Florek Agnieszka GRUPA Bieg rekreacyjny na 3 km run team Florasy
63 Pardo Sebastian Tczew Bieg na 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
64 Kozłowska Magdalena Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
65 Biełous Lucyna GDAŃSK Bieg rekreacyjny na 3 km
66 Białk Roman Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
67 Helak Marek Grudziadz Bieg na 10 km Wtorkowy trening opłacono on-line
68 Krasnowska Natalia Krasnowska Warszawa Bieg na 10 km opłacono on-line
69 Maszke Gabriela Stegna Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
70 Klein Andrzej Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
71 Mirys Magdalena Krynica Morska Bieg rekreacyjny na 3 km
72 Charliński Krystian Nowy Dwór Gdański Bieg rekreacyjny na 3 km
73 Fura Piotr Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna Gmina Stegna
74 Tomal Grzegorz Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
75 PUSZYNSKI Piotr Orle Bieg na 21 km choppersusa.pl opłacono on-line
76 Orłowski Piotr Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
77 Litwin Wiktor Gdańsk Bieg rekreacyjny na 3 km
78 Żywuszko Wioletta Elbląg Bieg na 10 km Elaktywny Maratończyk Team opłacono on-line
79 Zmudzinski Tomek Gdansk Bieg na 10 km opłacono on-line
80 Cejrowski Marek Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
81 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg na 21 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
82 Miecznikowska Anna Elbląg Bieg rekreacyjny na 3 km
83 ŁAPIŃSKA MARTA ZABRSKO GORNE Nordic walking na 10 km
84 Beladzed Vita Gdansk Bieg na 10 km GetResponse opłacono on-line
85 Kubera Paweł Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
86 Bulatova Galyna Gdańsk Bieg na 10 km GetResponse opłacono on-line
87 Pakulski Marcin Koszalin Bieg na 21 km opłacono on-line
88 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg na 10 km Elaktywny Maratończyk Team opłacono on-line
89 Gojke Michał Pętkowice Bieg na 10 km opłacono on-line
90 Siepioła Cezary Morąg Bieg na 21 km opłacono on-line
91 Rowicki Jarosław Morąg Bieg na 21 km opłacono on-line
92 Westrych Julia Gdynia Bieg na 10 km
93 Jankowska Ula Gdańsk Bieg rekreacyjny na 3 km
94 jankowski marek gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
95 Kapała Oliwia Gdańsk Rajd nordic walking na 3 km Stogi Team
96 Śliwińska Katarzyna Gdynia Bieg na 21 km KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
97 Woźniak Michał Brodnica Górna Bieg na 21 km opłacono on-line
98 Kowalski Robert Sebastian Gdańsk Bieg na 21 km NIE MARNUJ TLENU Gdańskie Autobusy i Tramwaje opłacono on-line
99 Bubak Anna Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
100 Fiszer Justyna Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna


Wyświetleń: 12529

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ